Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2013-07-11 19:01:25

 yarek1295

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 140
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Floyd Tucker
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od 2009 roku, exteme rules
Ulubiony wrestler: Jeff Hardy, Seth Rollins
Ulubiony Tag Team: Hardy Boys
Data urodzenia: 8 grudnia 1995 roku

Kto wygra Bound for Glory Series 2013?

Zakładam ten temat z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że chciałlbym się dowiedzieć co wy o tym myślicie. Drugi powód-chce rozkręcić dyskusję o federacji Dixie Carter. Ale przejdźmy teraz do tematu. Będe pokolei opisywał szanse kandydata na wygranie BfG Series i jego szanse na pas Bully'ego Ray'a.

Pierwszym uczestnikiem, którego będe opisywał będzie Jay Bradley. Powiem szczerze-nie wiem co on tam robi. Nie sądze, że by miał wygrać jakąkolwiek walkę, może z Josephem Parkiem jak znowu coś mu odwali. Dla mnie on ma najmniejsze szanse na zwycięstwo w BfG Series, a jeszcze mniejsze z Bully'm Ray'em.

Drugi w kolejności jest fenomenalny AJ Styles. Wg. mnie to jest jeden z największych kandydatów na zwycięstwo w turnieju. Wszystko zależy od wyniku walki między moimi dwoma faworytami: Magnusem i fenomenalnym AJ Stylesem. Co do szans z Bully'm Ray'em, oceniam je 50:50.

Następny jest Hernandez. Nie sądze, że by miał wygrać, bo jest jedną z ważniejszych postaci w dywizji tag team. A jeśli chodzi o Bully'ego Ray'a-sądze, że nie ma z nim szans.

Kolejny jest Mr. Anderson. Szczerze mówiąc to mało realne rywalizacja dwóch wrestlerów z A&8, a szanse z Bully'm Ray'em taki zawodnik jak Anderson na pewno ma.

Daniels-sądze, że nie wygra. To jest zawodnik komediowy, raczej zaraz się zaangażuje w tag teamy. Z Bully'm Ray'em nie ma większych szans.

A teraz Kazarian-mam o nim takie samo zdanie jak o Danielsie.

Austin Aries-ten zawodnik to klasa sama w sobie. Jak dla mnie jest świetny, ale TNA tego chyba nie podziela i nie będzie chyba walczył z Bully'm Ray'em, którego sądze, że by pokonał.

Następny jest Bobby Roode. Najdłuższy w historii mistrz wagi ciężkiej, zawodnik oczywiście dobry, ale ostatnio marnowany, nie wygra BfG Series, z Bully'm Ray'em też by raczej nie miał szans.

Kolejny jest Samoa Joe. Samoan Submission Machine nie podoba mi się i też raczej nie wygra, w walce z Bully'm nie miał by najmniejszych szans.

Magnus-nie ukrywam, że on wg. mnie jest głównym kandydatem. Ma największe szanse w turnieju, ale czy z Bully'm? Raczej nie.

Joseph Park- kolejny z wrestlerów komediowych. Porażka przez DQ z Hardym wogóle wykluczyła go z walki o zwycięstwo w turnieju, a jego walka z prezudentem A&8 była by po prostu śmieszna.

No i mój ulubieniec, Jeff Hardy. Mimo wszystko widzę same minusy. Wygrał ostatnie BfG i raczej nie wygra kolejnej edycji. Na dodatek nie tak dawno temu był mistrzem świata. Z Bully'm też raczej by nie miał szans z uwagi na jego ostatnie walki z nim

PS: Mały dodatek-o kim zapomniało TNA? Kto jeszcze powinien wziąć udział w BfG Series? Moim zdaniem zabrakło tam mistrza olimpijskiego z Atlanty, Kurta Angle'a i tego 2-metrowego Matta Morgana.

Zapraszam do dyskusji


Streak as Jeff Hardy


WINS: 6 DRAWS: 0 LOSES: 6




http://www.fotoszok.pl/upload/43fee590.png


Streak as Floyd Tucker


WINS: 4 DRAWS: 0 LOSES: 10



LAST MATCH: CLASH #14: Floyd Tucker def. Eddie Fowler

Offline

 

#2 2013-07-11 19:59:14

 FoTi

Pomocnik

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 602
Punktów :   18 
Wrestler w e-fedzie: Kenneth Riddle
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Wrestlemania XXVI
Ulubiony wrestler: Dean Ambrose, AJ Styles
Ulubiony Tag Team: DX, Evolution

Re: Kto wygra Bound for Glory Series 2013?

Bradley - On był z tego co się nie mylę w Gut Check. Dla niego BfG Series jest tylko i wyłącznie okazją na zdobycie doświadczenia, a w tym turnieju jest po to żeby po prostu dostarczać punktów. Najsłabszy nie jest. Walczył w miarę na równi z Austinem Ariesem.
Hernandez - Kolejny od dostarczania punktów. Może kilka walk wygra, ale wielkiej roli raczej nie odegra.
Styles - Jeden z głównych faworytów zwłaszcza po wygranej za 10 punktów z Kazarianem. Mimo to nie podoba mi się co TNA zrobiło. Gość dostał gimmick roku w TNA i przegrał pierwszą walkę z Anglem. Na szczęście potem zrewanżował mu się w kwalifikacjach do BfG
Kazarian - On też szału nie zrobi. Ringowo jest na wysokim poziomie ( w końcu był kiedyś Suicidem ), ale TNA takich zawodników po prostu nie docenia. Do tego jest w teamie z Danielsem. Obaj utkwili w martwym punkcie.
Daniels - To samo co Kazarian. Mogę dodać tylko to, że Daniels jest chyba najlepszym zawodnikiem TNA, który nie posiadał u nich Heavyweight Title. Bullshit!
Hardy - Wygrał ostatnią edycję, niedawno był mistrzem. Nic nie wskazuje na to, aby TNA tak popierdoliło żeby dawać mu wygraną drugi rok z rzędu. Nawet jeśli by wygrał to Bully by go pokonał. Czysto bardziej lub mniej, ale Hardy pasa by nie zdobył. Mimo tego raczej będzie w czołówce BfG Series niestety kradnąc punkty tym, którzy powinni ich zdobyć zdecydowanie więcej ( Kazarian, Daniels, Styles - podejrzewam, że mocnych punktów na Jeffie nie zdobędą )
Magnus - Ostatnio mocno pushowany przez TNA. Szybko zdobyte prowadzenie w turnieju, członkostwo w Main Event Mafii. Pytanie tylko czy ten push nie postępuje za szybko. Zakładając, że Magnus odniesie zwycięstwo w BfG Series to w moich oczach na ten moment nie jest on na tyle wiarygodnym przeciwnikiem dla Raya, aby odebrać mu pas. Fakt, że trochę czasu jeszcze pozostało i Main Event Mafia ma chyba pomóc Magnusowi wypromować się na mocnego face'a, który wraz z pomocą kolegów z MEM mógłby zgarnąć tytuł.
Samoa Joe - Ten gość jest w TNA na pewnej pozycji co by się nie działo. Jego umiejętności submissionowe pozwalają mu wiarygodnie wygrywać za 10 punktów co składa się na to, że jest też dość pożyteczny w tym turnieju bo wystarczy kilka wygranych za 10 punktów i ma taki dorobek co ktoś po kilkunastu zwycięstwach dajmy na to za 7 punktów. W związku z tym może od czasu do czasu przegrać z kimś potrzebującym punktów. Do tego Main Event Mafia... ale sądzę, że bardziej postawiliby na Magnusa.
Joseph Park - Kpina moim zdaniem i godny rywal co najwyżej dla Bradleya. Czy nie dało się zrobić tutaj powrotu Abyssa? Chyba, że "zajmie on miejsce brata" na pewnym etapie i zacznie niszczyć każdego co ostatecznie doprowadzi do jego wygranej. Bądź co bądź Abyss to wiarygodny rywal dla każdego... nawet dla Raya, który chyba nawet wyeliminował go wtedy, kiedy potem pojawił się Joseph.
Roode - Zawsze na poziomie. Po rozpadzie Beer Money to on zyskał, a Storm stracił. Najdłużej panujący mistrz TNA w historii... to nie jest byle co mimo, że w chwili zdobywania tego wyróżnienia nie był przez każdego postrzegany jako ogromna gwiazda. Bobby'ego zawsze trzeba brać pod uwagę i nie inaczej jest tym razem. Jego wygrana byłaby jednak dla mnie zaskoczeniem gdyż ciekawszą podbudowę można zrobić z innymi zawodnikami biorącymi udział w turnieju... a Roode prędzej czy później sam wróci w okolice pasa WHC.
Aries - Kurcze... rozpisałem się przy Roodzie, a o Austinie mogę napisać to samo. Niestety stracił trochę hype jaki miał zdobywając pas wcześniej stawiając na szali pas X-Division, ale to wciąż dobry zawodnik.
Anderson - Gdyby wygrał to widziałbym to tak, że Aces&Eights chciałoby wydymać wszystkich i Anderson miałby odpuścić walkę o pas, ale wiadomo, że raczej chętny by do tego nie był. Nawet szanowny pan Supron wspomniał, że Anderson mógłby być tym dobrym w szeregach heelowej grupy. Wtedy walka na BFG Mr. Anderson vs Bully Ray z pasem na szali mogłaby być ciekawa pod warunkiem, że TNA by tego nie spieprzyło.

Co do tego kogo brakuje... nazwiska, które brzmią tak... James Storm, Kurt Angle... one nie potrzebują BFG Series. Storm chwilowo promuje Gunnera przy pasach TT walcząc z Bro Mans ( swoją drogą idiotyczna nazwa ), a Angle zajmuje się A&8 wraz ze Stingiem... kradnąc spotlight innym, którzy mogliby utworzyć grupę opozycji dla Raya i spółki. W każdym razie Angle już w swojej karierze po złoto nie sięgnie tak samo, jak Sting i bardzo dobrze bo TNA musi podpromować młodych... ale to dopiero, kiedy Ray straci pas. W kontekście promowania młodych zawodników stawiam na Magnusa. Co do Morgana to nie wiem czy przespałeś, ale rozwiązał on kontrakt z TNA

Ostatnio edytowany przez FoTi (2013-07-11 20:00:12)

Offline

 

#3 2013-07-12 14:44:38

 yarek1295

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 140
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Floyd Tucker
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od 2009 roku, exteme rules
Ulubiony wrestler: Jeff Hardy, Seth Rollins
Ulubiony Tag Team: Hardy Boys
Data urodzenia: 8 grudnia 1995 roku

Re: Kto wygra Bound for Glory Series 2013?

Właśnie dzisiaj dopiero znalazłem info o Morganie (szkoda, pokładałem w nim wielkie nadzieje). Poprostu nie sądziłem, że zaraz po takich grupowych zwolnieniach zwolnią jeszcze jednego. A tak dla ścisłości to jest chyba Bro Mens, bo nawet Storm się śmiał, że to bRomans, a oni wtedy byli bardzo oburzeni.

Ostatnio edytowany przez yarek1295 (2013-07-12 14:45:17)


Streak as Jeff Hardy


WINS: 6 DRAWS: 0 LOSES: 6




http://www.fotoszok.pl/upload/43fee590.png


Streak as Floyd Tucker


WINS: 4 DRAWS: 0 LOSES: 10



LAST MATCH: CLASH #14: Floyd Tucker def. Eddie Fowler

Offline

 

#4 2013-07-12 15:14:02

 FoTi

Pomocnik

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 602
Punktów :   18 
Wrestler w e-fedzie: Kenneth Riddle
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Wrestlemania XXVI
Ulubiony wrestler: Dean Ambrose, AJ Styles
Ulubiony Tag Team: DX, Evolution

Re: Kto wygra Bound for Glory Series 2013?

Bro Mans Uwierz mi, chodzi tylko o to jak to się wymawia gdyż właśnie wymowa brzmi "bromens" ale wiesz... no...
Morgan akurat dobrze zrobił bo Hogan i reszta obiecali mu wszystko co najlepsze podpisując kontrakt, a skończyło się na podpieprzeniu pelerynki Hogana, a potem długo nic...

Offline

 

#5 2013-07-12 17:08:00

 yarek1295

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

48524231
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 140
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Floyd Tucker
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od 2009 roku, exteme rules
Ulubiony wrestler: Jeff Hardy, Seth Rollins
Ulubiony Tag Team: Hardy Boys
Data urodzenia: 8 grudnia 1995 roku

Re: Kto wygra Bound for Glory Series 2013?

FoTi napisał:

Morgan akurat dobrze zrobił bo Hogan i reszta obiecali mu wszystko co najlepsze podpisując kontrakt, a skończyło się na podpieprzeniu pelerynki Hogana, a potem długo nic...

Nie mówię, że źle zrobił źle rozwiązując kontrakt z TNA. Poprostu chodzi mi o to, że TNA mogło by lepiej wykorzystać go. Taki chłop, z takimi warunkami powinien robić dużo więcej. Jak dla mnie to on by mógł być nawet mistrzem wagi ciężkiej.


Streak as Jeff Hardy


WINS: 6 DRAWS: 0 LOSES: 6




http://www.fotoszok.pl/upload/43fee590.png


Streak as Floyd Tucker


WINS: 4 DRAWS: 0 LOSES: 10



LAST MATCH: CLASH #14: Floyd Tucker def. Eddie Fowler

Offline

 

#6 2013-07-12 17:40:30

 FoTi

Pomocnik

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 602
Punktów :   18 
Wrestler w e-fedzie: Kenneth Riddle
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Wrestlemania XXVI
Ulubiony wrestler: Dean Ambrose, AJ Styles
Ulubiony Tag Team: DX, Evolution

Re: Kto wygra Bound for Glory Series 2013?

Wielu zawodników z mid cardu nie tylko w TNA powinno być mistrzami lub wokół pasa się kręcić, ale świat main streamowego wrestlingu nie raz pokazał, że nie liczą się predyspozycje tylko... właśnie nie wiemy co....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Майотта 多哥 ホテル ドイツ Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław