Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2011-11-23 17:33:23

 Philips

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

7675211
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 2256
Punktów :   64 
Ulubiony wrestler: Jesus Ortega i bracia Howke
Data urodzenia: 19.10.1996r.

Kilka spraw z WWE

1. RAW w tym tygodniu nie miałem czasu obejrzeć, ale z tego co wiem to w pewnym momencie pojawił się link do konta YouTube, na którym znajduje się tajemniczy filmik.



O kim tutaj mowa? Kto może powrócić drugiego dnia 2012 roku? Osobiście od razu pomyślałem o Chrisie Jericho. Na WF zasugerowano też Undertakera, ale jakoś mi to pod niego nie podchodzi. Próbowałem myśleć jeszcze nad kimś innym, ale nic nie wymyśliłem. Na YT pod tym filmikiem był komentarz, niby nic nieznaczący, bo to tylko takie wymysły, ale jednak dało mi to do myślenia. "Year 2012 January" Jednak już po chwili przyszły mi do głowy słowa Jericho sprzed kilku miesięcy, że o ile wróci do WWE to na pewno nie jako Y2J. Pewno to ułożone Y2J nic nie znaczy, ale dało mi troszkę do myślenia. Jednak tak czy siak sądzę, że to może być Chris. A po powrocie dostanie dostanie program z Undertakerem na WM'ce. Oby jednak nie było takiego chujstwa jak z Tryplakiem. Głównie mówię tu o łączonym powrocie i nie powiedzeniu ani słowa. Sądzę jednak, że Jericho nie pozwoli się w takie coś upchnąć, a poza tym z jego udziałem można oglądać wszystko.

2. Również na RAW był pokazany promos zapowiadający powrót Kane'a.



Daję to, bo chodzi mi o sprawę maski. Co ona oznacza? To, że Kane powróci jaki Masked Kane czy była ona po prostu po to, aby upewnić fanów, że było to promo wracającego Kane'a (chociaż tylko kompletny debil by się nie domyślił). Z tego co słyszałem to w internecie od razu pojawiły się spekulacje, że ujrzymy powrót Masked Kane'a. Mnie jednak to promo do tego nie przekonało, a to, że pojawiła się płonąca (warto zaznaczyć) maska, tak naprawdę nic nie znaczy. Poza tym jaki sens miałby powrót Masked Kane'a?

3. Zawieszenie R-Trutha.

Prawdopodobnie był on na tej samej imprezie co Evan Bourne i razem zażywali tego samego. Początkowo jednak Truth dostał tylko i wyłącznie karę finansową, a Evan został zawieszony. Jednak kiedy sprawa ujrzała światło dzienne czarnoskóry zawodnik został zawieszony. Czy Waszym zdaniem to spowodowało porażkę Awesome Truth na PPV? Czy od początku nie mieli oni szans na wygraną? Moim skromnym zdaniem od początku było planowane zwycięstwo tag teamu Miza i R-Trutha. Wiem, że wielu się ze mną nie zgodzi i mnie wyśmieją, ale nie po to oni byli tak pushowani, żeby na PPV ich tak kompletnie zeszmacić. Na pewno nie mieli oni wygrać czysto tylko po ataku Ceny na Rocka, bądź odwrotnie. A jeśli nie zawieszenie Trutha czy Awesome Truth by się rozpadło? Mi jest to ciężko ocenić. Jednak wydaje mi się sprawą oczywistą, że push z dwójki zawodników przejdzie tylko na Miza. a czarnoskóry zawodnik zniknie w midcardzie.

4. Kontuzja Sin Cary.

Zawodnik ten nie odniósł jej źle lądując, a już podczas rozbiegu do tej akcji. To wyjaśnia jego zahaczenie się na górnej linie. Teraz mnie zastanawia jedno.. Czy Sin Cara do ciężkiej cholery nie umie biegać!? Co trzeba zrobić, żeby biegnąć po prościutkiej macie zrobić sobie taką kontuzję, aby pauzować ponad pół roku!? Jedyne co go może usprawiedliwić to, że wcześniej miał jakiś uraz w tym miejscu. Ale nie chce mi się tego szukać.

Zapraszam Was do rozmowy na każdy temat jaki zarzuciłem.



Zwycięstwa: 3 | Bez Rozstrzygnięcia: 0 | Porażki: 2


Offline

 

#2 2011-11-23 17:55:37

 Doctor

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

19922695
Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 37
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: John Morrison
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Cody Rhodes, John Morrison
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 20.06.1996r

Re: Kilka spraw z WWE

1. To chyba logiczne, że Chris Jericho nie napisze na Twitterze że wraca do WWE, to byłaby głupota...Potrzebne jest jakieś zaskoczenie, a to co on pisze na twitterze gówno mnie obchodzi, bo jeśli będzie miał wrócić to wróci, i pewnie dowiemy się o tym dopiero na jego powrotnej gali. Co do tego filmiku to nie będę się wypowiadał.

2. Jeśli powrócił by zamaskowany to dzieciaki z Ameryki będą mieli ciężko to zrozumieć...duży push dla niego musiałby być bo jeśli nie to wyśmiałbym zamaskowanego Kane'a w Midcardzie...

3. To jak dla mnie bzdura...Rock i Cena nie mogliby przegrać z Mizem i Truhtem...Tylko tak można to skomentować, największa gwiazda federacji + jedyny taki The Rock przegrywający z takimi przeciwnikami, nie wyobrażam sobie tego.

4. Co do Sin Cary to wypowiadałem się na innym forum, że nie jest on zaaklimatyzowany, ale nie można zrzucić wszystkiego na zmianę czasu, otocznia...Bo jest jednak w WWE już trochę, ale moim zdaniem WWE strzeliło sobie w sto pę nie umieszczając Cary na dłużej w FCW, to głupota...A co do kontuzji w biegu to zdarza się najlepszym, wystarczy źle postawić nogę i kwiczysz z bólu, co nie zmienia faktu, ze Cara to niestety niewypał...niewypał bez gimmicku.

Dziękuję.

Offline

 

#3 2011-11-23 18:29:24

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: Kilka spraw z WWE

że o ile wróci do WWE to na pewno nie jako Y2J

Pisał, że nie wróci z gimmickiem tzw. hipokryty. On Y2J'em był zawsze i zawsze nim będzie.

Ostatnio edytowany przez Pavlo (2011-11-23 18:31:01)


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#4 2011-11-23 18:55:33

 Zaku

Dupa

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 2178
Punktów :   32 
Ulubiony Tag Team: Beer Money

Re: Kilka spraw z WWE

1. Czy będzie to Jericho? Wiele osób wskazuje właśnie jego. Nie emocjonowałbym się tym aż tak. Jeśli powróci to...miejmy nadzieję, że będzie na niego jakiś porządny pomysł, gdyż przydałby się powrót jakiegoś Main eventera, czy to na Raw czy na SD. Równie dobrze może to być kolejna zapowiedź powrotu Takera. Rok temu mieliśmy podobną sytuację. Kto wie czy to się nie powtórzy, z drugiej strony może to być po prostu wzbudzenie kontrowersji i zainteresowania samą Road to WrestleManią lub po prostu promo kogoś jeszcze nowszego.

2. Promo powrotu Kane'a? Nie spodziewałbym się czegoś takiego. Mimo wszystko ten fakt cieszy, gdyż skoro zdecydowali się na coś takiego to możliwe, iż powróci gdzieś wyżej w karcie niż midcard. Czy powróci w masce? W sumie jaka to różnica? Maskę już stracił więc nie powinien się w niej pojawiać ponownie, jeśli jednak to nastąpi to prawdopodobnie...czekałby nas kolejny pojedynek o jego maskę, a to już byłaby przesada.

3. Chyba prostym i logicznym powinien być fakt, że Awsome Truth tej walki nie wygraliby czysto. Takie zwycięstwo mimo wszystko byłoby dużo lepszym rozwiązaniem niż zwycięstwo Rocka. No ale R-truth i tak jest już za starym by w niego tak inwestować. Dziwi, że w ogóle został wplątany w takie story co cieszy, gdyż sprawdził się znakomicie. Zawieszenie? Trudno, zapewne powróci do midcardu lub w feud z Mizem, choć to drugie byłoby nie na miejscu.

4. Z Sin Carą największym failem było to, że Hunico lepiej odgrywał tę rolę niż sam Mistico. Nie oszukujmy się, mamy prawo być zawiedzeni tym co prezentuje sobą Błękitny Sin Cara w WWE. Pamiętam jak to każdy podniecał się jego ring skillami, tym jaki to jest Osom i jak to miażdży skillami Mysterio i 90% rosteru WWE. Dziś chyba mało kto by się odważył tak stwierdzić co mnie cieszy, gdyż również jestem zawiedziony. Jeden pozytyw z tej postaci to właśnie to, że Hunico dostał szansę pokazania się w głównym rosterze. Oby teraz zainwestowali w Negro Sin Carę. W ogóle to nie do wyobrażenie by luchador w tak łatwy sposób skasował sobie karierę w WWE. Oczywiście po wyleczeniu kontuzji zapewne cofną go do FCW z różnych powodów. Miejmy nadzieję, że rok jaki zmarnuje na rekonwalescencję pozwoli mu nauczyć się mówić jak i walczyć na odpowiednim poziomie...inaczej. Niech nauczy się walczyć tak by wyglądało to jakby był wrestlerem WWE.


JL

I Time NWE Champion
I Time ITC Champion
II Times Tag Team Champion (/Ted DiBiase x2)
Walka roku '09 (w/Randy Orton)

Typer Roku 2011 - TNA
Ex equo Typer Roku 2011 - WWE
Typer roku 2012 - WWE

http://steamsignature.com/card/0/76561198081814766.png

Offline

 

#5 2011-11-23 20:26:20

 Pete

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

7311532
Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 689
Punktów :   25 
Wrestler w e-fedzie: El Polaco
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Po dłuższej przerwie od 2008
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: MCMG, DX

Re: Kilka spraw z WWE

Moim zdaniem to bardziej zapowiedź powrotu Undertakera widocznie regeneracja przebiega szybciej niż się spodziewamy. Chris Jericho chyba dobrze sobie radzi poza wrestlingiem (Taniec z Gwiazdami wciąga każdego hehe) i chyba sam nie jest przekonany czy warto już teraz wracać. Jeżeli jednak miałby to być powrót Y2J to tylko i wyłącznie na Smackdown (jeżeli podział brandów jeszcze się utrzyma). Tam ma rachunki do wyrównania z Ortonem. Jaki lepszy może dostać scenariusz do podbudowy by włączyć się o walkę o najważniejsze złoto - WHC. Narazie wiemy jedno - rok 2012 rozpocznie się z przytupem, ale czy będzie to początek nowej ery?! Jestem sceptycznie nastawiony.

Promo Kane'a bardzo mi się spodobało. Zapewne nie wróci jako Masked Kane, bo niby dlaczego? Mark Henry nie zmasakrował mu twarzy. Powróci jednak jako wielki, zły, rozchwiany emocjonalnie Devil's Favorite Demon, który będzie siał grozę i złoo

Sin Cara, co tu dużo mówić, zaprzepaścił swoją szansę na własne życzenie. Skoro ta kontuzja to wypadek to mogę dać mu jeszcze jedną szansę na powrót. Kolejny botch na gali live to byłaby przesada, na tym poziomie od zawodnika trzeba wymagać profesjonalizmu, a Sin Cara niestety przywyczaił nas do swojej botchomanii. Szkoda wielka szkoda, bo jak chyba każdy pokładalem w nim wielkie nadzieję, miał godnie zastąpić Reya a tu nic z tego nie wyszło. Liczyłem również na ich starcie na Wrestlemanii i pobicie rekordu liczby zamaskowanych ludzi w jednym miejscu....szkoda. Nie zostaje nic innego jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowie jednemu jak i drugiemu luchadorowi. Bo miejsce dla takich zawodników zawsze było i zawsze bedzie w WWE.

Ostatnio edytowany przez Pete (2011-11-23 20:28:04)


"I am the voice of the voiceless!"



http://i1217.photobucket.com/albums/dd384/PiotrScorpio/NWE/ElPolaco.png


Karta postaci

El Polaco


>> STREAK <<
EXO: 34/9/16
PPV : 11/0/4

>> OSTATNIA WALKA <<

Tag Team Match - El Polaco & Edgar vs Randy Orton & Hunico - No Contest


>> OSIĄGNIĘCIA <<
The Best Luchador in NWE
1x International Champion - The last and the longest reigning International Champion (96 days)
1x Xtreme Champion (28 days)
1x World Heavyweight Champion (30.12.2012 - 07.04.2013 - 97 days)

Offline

 

#6 2011-11-23 20:40:45

 Maricha

http://imageshack.us/a/img819/6817/cs2q.png

Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2011-09-02
Posty: 171
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Matthew Davidson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Utajnione
Ulubiony wrestler: Undertaker
Ulubiony Tag Team: BoD
Data urodzenia: 1996

Re: Kilka spraw z WWE

1. Będzie to Y2J. Sama data po angielsku na to wykazuję. Wszyscy podchodzą do tego bardzo emocjonalnie, w sumie ja nie wiem czemu? Może nie lubię tak bardzo tego wrestlera. Hmm. czemu nie Taker? Andrzej tak wcześnie chyba nie wróci. Oczywiście wszystko jest możliwe, nawet to że 80% ludzi myli się. Sposób wykonania proma, jak i jego przedstawienie jest dziwny. Czas pokaże.

2. Kane. Osobiście bardzo, ale to bardzo chciałbym powrotu w masce. Kiedyś MKane był kimś, był niszczycielem z rąk diabła. Teraz gra na instrumencie razem z Santino, bez komentarza. Promo wykonane dobrze i pomysłowo, jest ciekawe.

3. Zawieszenie jak zawieszenie. Robi się coś nie zgodnego z prawiem, umową itp, to trzeba karać. Tyle na ten temat.

4. Sin Cara bardzo zaszkodził sobie w przyszłej drodze. Kontuzja bajecznie niemożliwa, jednak stało się. Jak można coś takiego zrobić? Dziwne..




http://lh6.ggpht.com/_aGzQYoWxm1o/S0oJSfcGAEI/AAAAAAAAAX8/ckiUxohuTi0/joker%20sygnatura.jpg
"Prawdziwym przegranym jest ten, kto poddał się w czasie walki..."
"Jak jesteś w czymś dobry, to bierz za to pieniądze."
----------------------------------------------

Wrestler on Clash!:
» Matthew Davidson


Streak:
» Wins: 6; Draws: 0; Losses: 3;


Achievements:
» Contender for Television Title


--------------------------------
Wrestler on EXO!:
» Sting


Streak:
» Wins: 13; Draws: 1; Losses: 5;


Offline

 

#7 2011-11-23 21:00:18

 Zaku

Dupa

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 2178
Punktów :   32 
Ulubiony Tag Team: Beer Money

Re: Kilka spraw z WWE

Pete, Jericho równie dobrze może wrócić na Raw i jest to chyba o wiele prawdopodobniejsza wersja niż twoja. W końcu to właśnie tam mamy postać CM Punka, zawodnika mówiącego o sobie jako The Best in The World. Ponadto w filmiku mowa jest o tym by odzyskać to co należy do osoby, o której mowa czyli sam ten tytuł jak i Pas Mistrza WWE. Poza tym, wiele by na to wskazywało, w końcu niejednokrotnie w newsach pojawiały się informacje o ich polemice na łamach serwisów jak Twitter czy inne. Ponadto, kto by nie chciał zobaczyć ich starcia? No ale żeby do tego doszło to musiałby to być faktycznie powrót Jericho a raczej dostaniemy coś jeszcze innego.


JL

I Time NWE Champion
I Time ITC Champion
II Times Tag Team Champion (/Ted DiBiase x2)
Walka roku '09 (w/Randy Orton)

Typer Roku 2011 - TNA
Ex equo Typer Roku 2011 - WWE
Typer roku 2012 - WWE

http://steamsignature.com/card/0/76561198081814766.png

Offline

 

#8 2011-11-23 21:58:08

 Pete

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

7311532
Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 689
Punktów :   25 
Wrestler w e-fedzie: El Polaco
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Po dłuższej przerwie od 2008
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: MCMG, DX

Re: Kilka spraw z WWE

Solid tego bym nie chciał, bo po której stronie się miałbym się opowiedzieć ?! Natomiast marzy mi się skopanie dupy Ortonowi i uratowanie Smackdown (Save Us!) Jednak do tego czasu dojdzie pewnie do połączenia brandów. Tak już teraz jest to wszystko płynne. Więc Y2J będzie mógł sobie przebierać. Jednak czy to będzie Chris?! Podobno ma w tym czasie trasę koncertową - jak wspomniałem on nieźle sobie radzi poza WWE. Im dłużej przeglądam internet w tej kwestii tym większe mam wątpliwości. Na Undertakera też mi jakoś za wcześnie, przecież on tam prawie umarł w walce z HHH. Może Brock Lesnar...Batista...Tommy Dreamer i coś związane z przywróceniem pasa Hardcore?! Albo poprostu reklama tego, że rozpocznie się Road to Wrestlemania. Normalnie burza mózgów. Tak czy inaczej WWE udowadnia, że pod względem marketingu zostawia wszystkich daleko w tyle.


"I am the voice of the voiceless!"



http://i1217.photobucket.com/albums/dd384/PiotrScorpio/NWE/ElPolaco.png


Karta postaci

El Polaco


>> STREAK <<
EXO: 34/9/16
PPV : 11/0/4

>> OSTATNIA WALKA <<

Tag Team Match - El Polaco & Edgar vs Randy Orton & Hunico - No Contest


>> OSIĄGNIĘCIA <<
The Best Luchador in NWE
1x International Champion - The last and the longest reigning International Champion (96 days)
1x Xtreme Champion (28 days)
1x World Heavyweight Champion (30.12.2012 - 07.04.2013 - 97 days)

Offline

 

#9 2011-11-24 15:25:10

 Doctor

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

19922695
Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 37
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: John Morrison
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Cody Rhodes, John Morrison
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 20.06.1996r

Re: Kilka spraw z WWE

Skopanie dupy Ortonowi? Ale za co...chyba nie za tego Punt Kicka, którego dostał wieki temu...Resztę mojego zdania już znacie.

Offline

 

#10 2011-11-24 15:45:22

 Pete

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

7311532
Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2011-10-05
Posty: 689
Punktów :   25 
Wrestler w e-fedzie: El Polaco
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Po dłuższej przerwie od 2008
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: MCMG, DX

Re: Kilka spraw z WWE

Doctor
Tak dokładnie za tego Punt Kicka z końcówki września 2010 roku. Skoro Randy "wyeliminował" Chrisa z WWE to jest oczywiste, że Y2J powinien nawiązać do tego wracając do federacji, ale tak naprawdę to tylko spekulacje bo jak będzie tego nie wie nikt ze zwykłych śmiertelników oglądających WWE.


"I am the voice of the voiceless!"



http://i1217.photobucket.com/albums/dd384/PiotrScorpio/NWE/ElPolaco.png


Karta postaci

El Polaco


>> STREAK <<
EXO: 34/9/16
PPV : 11/0/4

>> OSTATNIA WALKA <<

Tag Team Match - El Polaco & Edgar vs Randy Orton & Hunico - No Contest


>> OSIĄGNIĘCIA <<
The Best Luchador in NWE
1x International Champion - The last and the longest reigning International Champion (96 days)
1x Xtreme Champion (28 days)
1x World Heavyweight Champion (30.12.2012 - 07.04.2013 - 97 days)

Offline

 

#11 2011-11-24 16:08:59

CandyS

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 36
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Brian Damage
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Cody Rhodes
Ulubiony Tag Team: Priceless

Re: Kilka spraw z WWE

1. Bardzo mi się podoba to promo. Chciałbym żeby wrócił Y2J, ale to zobaczymy tamtej daty...
2. Kane, jak Kane. Nie lubię go zbytnio, no ale jak wraca to niech wraca byle w masce.
3. Ostatnio dużo tych kar, ale kara powinna być za takie rzeczy...
4. Sin Cara po raz kolejny zawiódł. Bardziej podobał mi się w CMLL bo tam nie odwalał takich rzeczy. Myślę, że powinni go wysłać do FCW i tam powinien na razie występować bo następnym razem może zrobić krzywdę drugiemu...


My name is Brian Damage, and I'm the only one not repeatable!
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/126/f/9/edge___signature_by_findmyart-d3fqh6v.jpg
Brian Damage - Character Card (eXo)

» Streak:
Wins: 2; Draws: 0; Losses: 1;

» Achievements:
---

» Last Match:
Brian Damage def. Zack Ryder

----------------------------------------------------------------------------------------------

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2011/293/c/3/aj_styles_signature_by_4akrantiq-d4der21.png
Tyler Rush - Character Card (Clash)

» Streak:
Wins: 0; Draws: 0; Losses: 0;

» Achievements:
---

» Last Match:
---

Offline

 

#12 2011-11-25 14:37:48

 Doctor

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

19922695
Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 37
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: John Morrison
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Cody Rhodes, John Morrison
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 20.06.1996r

Re: Kilka spraw z WWE

Pete, musiał ktoś wyeliminować Chrisa bo gdyby od tak sobie odszedł to byłby problem dla WWE. A, to że wyeliminował go Orton miało poprostu Randy'ego wypromować i chyba się udało...Gdyby Chris się odegrał to byłoby fajnie, ale to raczej nie możliwe...zwłaszcza w takiej chwili, gdzie "Push Killer" zgarnia wszystko.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
statywy na probówki pikniki firmowe hotele ciechocinek