Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




  • Index
  •  » Sport
  •  » Siatkówka - Dyskusja ogólna

#1 2011-07-08 13:25:37

Chris

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 627
Punktów :   22 
Wrestler w e-fedzie: Chris Jericho
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od połowy roku 2009
Ulubiony wrestler: Y2J, Barrett
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 08.11.1998

Siatkówka - Dyskusja ogólna

Jak wyżej napisane, temat mówi o siatkówce. Można tu rozmawiać o Polskiej lidze, kadrze, zagranicznych ligach i reprezentacjach oraz o różnych turniejach. A, więc może ja zacznę:
Polacy w bardzo rezerwowym składzie przystąpili do Ligi Światowej. Z pierwszej "szóstki" grali tylko Marcin Możdżonek, Bartosz Kurek oraz Krzysztof Ignaczak. Mimo to dość nieźle zaprezentowali się w tych, że rozgrywkach (mówię o fazie interkontynentalnej). Polacy mieli awans do Final Eight zapewniony, ponieważ byli gospodarzami. Oczywiście w naszej grupie niepodzielnie rządzili zawodnicy z Brazylii, którzy tylko raz doznali goryczy porażki przegrywając (jeśli dobrze pamiętam) 3-1. Do końca walczyliśmy z Amerykanami o drugie miejsce, jednak ostatecznie to oni je zajęli. Potem w Final Eight zaczęliśmy od zwycięstwa nad Bułgarami 3-2. Mecz bardzo dramatyczny, w końcówce Bartman się nabawił kontuzji, przez co nie będzie mógł grać przez 6 tygodni. Prowadziliśmy wtedy 10-4 i wtedy (gdy zszedł z boiska Zbigniew Bartman) coś w Polskiej ekipie strzeliło. Bułgarzy szybko nas dogonili i doprowadzili do stanu po 12, wtedy o przerwę poprosił Andrea Anastasi. Polacy ostatecznie wygrali 15-13 po ataku z krótkiej Grzegorza Kosoka. Drugi mecz to mecz z Włochami. Przegraliśmy 3-0. Można powiedzieć, że zostaliśmy zrównani z ziemią, o czym świadczą statystyki. Teraz pozostał nam mecz ze świetnie grająca kadrą Argentyny, która moim zdaniem gra wyśmienicie, zresztą statystyki też wam to powiedzą. Jednak, jeśli Włosi pokonają Bułgarów, w meczu który odbędzie się nieco wcześniej, to Polacy nie mają szans na półfinał, ale jeśli Bułgarzy ich pokonają, to wszystko będzie w naszych rękach. Nic nie pozostaje tylko wierzyć w Nas i Bułgarów.



http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/086/2/7/chris_jericho_signature_by_rokijs-d5zfhrp.png

Achivements:
>> 1x Tag-Team Champion (42 dni, 3 obrony)
>> 1x International Champion (28 dni, 0 obron)
>> 1x Light Heavyweight Champion (29 dni, 0 obron)
>> 2x Global Champion [(84 dni, 3 obrony) (+64 dni, 2 obrony)]
>> The longest reigning Global Champion (85 dni)

Offline

 

#2 2011-07-08 13:57:04

 JO

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

39959891
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 525
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Matt Rameau (+ 10 nieaktywnych
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: Jeff Hardy, CM Punk
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 09.04.1995 rok

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Chris napisał:

Z pierwszej "szóstki" grali tylko Marcin Możdżonek, Bartosz Kurek oraz Krzysztof Ignaczak.

Chris wybacz ale muszę tu powiedzieć, że z tej trójki to może tylko 1 znajdzie miejsce w pierwszej szóstce. Przecież za Możdżonka jest Daniel Pliński, może Kadziewicz, a za "Igłę" Gacek. Co do Kurka... dopóki nie wrócą Wlazły, Świderski, no i może Gruszka, który jest po ciężkiej kontuzji barku to raczej Kurek jest w pierwszej 6. Gdy jednak wróci "elita" ataku to Kurek może się długo nie zabawić w polskiej kadrze. Co do meczów w final eight. Polska - Bułgaria był to horror chyba od czasów Polska - ZSRR z 1974r. 1 set wygrany przez polaków, no a później coś sie u nas zablokowało i w ogóle nie mogliśmy wygrać seta. Zmieniło się to dopiero w 4 secie, gdy Kurek się odblokował. On pociągnął resztę drużyny no i do nieszczęsnej kontuzji Bartmana było 10-4. Później nasza drużyna jakby za bardzo się przejęła losem Bartmana no i Bułgaria doprowadziłą do remisu. Na szczęście polacy wygrali ten horror i dzięki temu mamy 2 pkt w tabeli. Co do wcyorajsyego meczu... żenada. Polska kompletnie źle zaczeła. A porażka zaczęła się od gry bez przyjęcia. Podstawa w siatkówce to przyjęcie, dzięki temu jest dobre rozegranie, a później przepiękny atak. Niestety polakom tego przyjęcia zabrakło i chociaż poprawiliśmy grę w 2 i 3 secie to nic to nie dało i doznaliśmy porażki 3-0. Sytuacji w grupie nie będę opisywał bo to zadanie doskonale wypełnił Chris. Dzięki za uwagę


http://z1.alepyszne.pl/7d19b401d46341dc6e60f954f1e21a79/kurczaczki.jpg



HOOOOOOOOOOOOOOOLA KURCZAKI!

Offline

 

#3 2011-07-08 14:18:53

 Taylor

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

9753805
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 1132
Punktów :   56 
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2010
Ulubiony wrestler: CM Punk,Delirious,Roddy Pipper
Ulubiony Tag Team: Inner City Machine Guns
Data urodzenia: 23.11.1995

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Generalnie to JO pieprzy głupoty bo po pierwsze Kadziewicza w kadrze nie widziałem od o chyba nawet 2 lat a Możdżonek jest jednym z najlepszych środkowych w polskiej lidze, jak nie najlepszym. W dodatku ma fantastyczny zasięg. Chociaż przy wzroście 215 to nie jest trudne. Możdżon obok Nowakowskiego, Czarnowskiego i Plińskiego jest środkowym na miarę pierwszego składu. Po drugie Ignaczak. Nie chcę tu jednoznacznie powiedzieć, że Igła jest lepszy od Gacka, ale moim skromnym zdaniem Igła jest lepszy i to drugi pewniak do gry w kadrze. I po trzecie Kurek. Kurek to chyba największy talent ostatnim czasem w polskiej siatkówce. Potrafi zagrać genialne spotkanie, a potrafi tak popsuć mecz, że głowa mała. Jeden z najlepszych przyjmujących na świecie (jeśli jest w formie). Obok tego jest Bąkiewicz wiecznie na ławce. Winiarski kontuzjowany, Świderski dochodzi do siebie i tyle. Także jest konkurencja w kadrze a i tak większości nie wymieniłem. Ruciak, Kubiak wielu innych. Atakujących po powrocie do gry Wlazłego będziemy mieli 4 być może dojdzie jeszcze ktoś, ale wątpię. Wlazły, Bartman jak wróci po kontuzji i zostanie dalej atakującym, Jarosz i Gruszka. I jeszcze zapomniałem o Zagumnym mózgu naszej drużyny od wielu lat. Anastasi może przebierać w zawodnikach jeśli będą wszyscy gotowi do gry aż miło.



http://i.imgur.com/bBUclyv.gif

Osiągnięcia:

Justin Gabriel:
* HRE Championship

Kane:
* #1 Contender for Intercontinental Championship
* Royal Rumble 2011 Winner
* #1 Contender for World Heavyweight Championship

Nick Taylor:
* NWE Cruiserweight Championship
* 2x NWE World Heavyweight Championship
* #1 Contender for The NWE Tag Team Titles
* #1 Contender for The World Heavyweight Championship
* Oh My...Moment of the Year 2011
* New Guy of the Year 2011
* NWE Champion

Offline

 

#4 2011-07-08 14:43:33

 JO

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

39959891
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 525
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Matt Rameau (+ 10 nieaktywnych
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: Jeff Hardy, CM Punk
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 09.04.1995 rok

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

wiem, że Kadziewicza nie ma w składzie w uj długo, ale napisałem ewentualnie


http://z1.alepyszne.pl/7d19b401d46341dc6e60f954f1e21a79/kurczaczki.jpg



HOOOOOOOOOOOOOOOLA KURCZAKI!

Offline

 

#5 2011-07-09 10:34:54

 vieiraa5

Pomocnik

8597300
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 1311
Punktów :   11 
Wrestler w e-fedzie: Randy Orton
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: CM PUNK, D.Ziggler, D.Bryan
Ulubiony Tag Team: DX, Hardys, Team Hell No!
Data urodzenia: 1995

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

A kiedy będzie jakaś impeza gdzie Anastazji powoła optymalny skład, a nie tak jak w Final Eight?


http://fc04.deviantart.net/fs70/f/2012/067/0/2/maria_kanellis_by_misswelch-d4s3tmp.jpg

Record
Wins:9
No Contest:2
Loses:12

Last Fight:
Hunico d. Randy Orton, El Polaco, Edgar

Achievements
»First ever NWE Tag Team Champion (w/ CM PUNK as INNORMAL) (1x)
»Intercontinental Champion (1x)
»Hardcore Championship (1x)
»No. 1 Contender to Global Championship
»No. 1 Contender to World Heavyweight Championship (2x)
»Fight of the Year 2009 - vs Cody Rhodes
»Clash General Manager (Winning on Fallen Souls I)

http://bankfotek.pl/image/1547467.jpeg

"I am the killer of hopes, the killer of dreams"

Offline

 

#6 2011-07-09 11:25:16

 TedzikX

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

11468107
Skąd: Zelów
Zarejestrowany: 2009-12-25
Posty: 734
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Ted DiBiase jr
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 4 lata
Ulubiony wrestler: Undertaker,Ted DiBiase sr
Ulubiony Tag Team: BOFD
Data urodzenia: 01-07-1996

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Mistrzostwa Europy prawdopodobnie nie pamietma kieyd się zaczynają


Ted DiBiase jr
Osiągnięcia

3x Tag team champion(Now)
1x Intercontinental Champions
1x Hardcore Champion


Offline

 

#7 2011-07-09 11:51:46

Chris

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 627
Punktów :   22 
Wrestler w e-fedzie: Chris Jericho
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od połowy roku 2009
Ulubiony wrestler: Y2J, Barrett
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 08.11.1998

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Mistrzostwa Europy zaczną się 9 września, a skończą 18. Polacy zagrają w grupie z Niemcami, Bułgarami i Słowakami... Uff, kolejny Tie Break i znów 3-2 dla Polaków. Przechodzimy do półfinału Ligi Światowej. Ogólnie Polacy mieli sporo szczęścia, że to Argentyńczycy byli ostatnim naszym rywalem w grupie, bo gdyby grali na 100% swoich możliwości i optymalnym składem to wątpię żebyśmy pokonali wielką rewelację tego turnieju. Polacy nie grali jakoś wyśmienicie (Poza Kurkiem no i może Grześkiem Kosokiem), jednak to wystarczyło na zwycięstwo. Miło zaskoczyła mnie forma Piotrka Gruszka, który po groźnej kontuzji w ogóle nie grał (rozegrał tylko towarzyski mecz z Algierią), tylko trenował. A tu wszedł za Jarosza, który nie grał, aż tak źle i pokazał się z dobrej strony. Dziś czeka nas mecz z Rosjanami. Szanse są takie: 90% Rosja 10% Polska. Rosjanie grają fenomenalnie na tym turnieju. Oglądałem ich mecz zarówno z Kubą jak i z Brazylią (wszystkie wygrali 3-0). Mikchaylow (chyba tak się pisze) gra zajebiście na ataku. Piłki idą właśnie do niego w trudnym momencie i ten prawie wszystko kończy, ma niesamowicie stabilną zagrywkę, w swoim repertuarze posiada bardzo wiele form ataku... Co tu dużo gadać, po prostu zawodnik kompletny i obecnie jeden z najlepszych atakujących i siatkarzy na świecie! To samo Khtey (chyba tak się pisze), który został wybrany w ostatnim sezonie najlepszym zawodnikiem ligi Rosyjskiej. Tworzy razem z Biriukowem parę bardzo solidnych przyjmujących. Środkowych też mają wybitnych - Volkow (210 cm) i Musierski (218 cm), a na dodatek rezerwowy Apalikow, który, w razie jakiejś kontuzji jednego ze środkowych z "szóstki" to on wejdzie i nie widać prawie żadnej różnicy w grze. Dysponują bardzo mocną zagrywką. Może i nie tak stabilną jak w tamtym roku, ale i tak, gdy oni serwują trzeba się mieć na baczności. Grankin bardzo solidnie rozgrywa, jest pewną postacią. Na libero mają Ivanowa, który nie przyjmuje najlepiej, ale za to dobrze broni... Co tu dużo mówić, nawet, gdyby Polacy byli w najsilniejszym składzie to nie mieli, by za dużo szans na zwycięstwo. Rosjanie są w niesamowitym gazie i są moimi faworytami do wygrania tego rocznej "światówki" (w tamtym roku też byli) i jeśli nie "pękną" im głowy, jeśli się im nic nie zagotuje w nich to nikt ich nie powstrzyma od tego... My możemy tylko liczyć na to, że Rosjanie się przestraszą Polskiej publiczności, że będą mieć gorszy dzień, a Polacy będą grać super, bo inaczej, nie wejdziemy do finału, a zawalczymy o brąz tej imprezy co i tak będzie wielkim wyróżnieniem dla sztabu szkoleniowego i obecnego składu.



http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/086/2/7/chris_jericho_signature_by_rokijs-d5zfhrp.png

Achivements:
>> 1x Tag-Team Champion (42 dni, 3 obrony)
>> 1x International Champion (28 dni, 0 obron)
>> 1x Light Heavyweight Champion (29 dni, 0 obron)
>> 2x Global Champion [(84 dni, 3 obrony) (+64 dni, 2 obrony)]
>> The longest reigning Global Champion (85 dni)

Offline

 

#8 2011-07-13 18:55:04

 Dan Dowson

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 342
Punktów :   27 
Wrestler w e-fedzie: Dan Dowson, Chris Dowson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2006 rok
Ulubiony wrestler: Edge, Randy Orton
Ulubiony Tag Team: Rated RKO, Edge & Christian
Data urodzenia: 22 lipca 1993

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Patrząc na tegoroczną Ligę Światową, to niewątpliwie według mnie na dużą pochwałę zasługuje nie tylko nasza kadra, ale też i rosyjska. Rosjanie pokazali naprawdę mocny atak, jak oglądałem ich pierwszy mecz przez finałami z Brazylią, to Brazylijczycy nie pokazali w meczu nic, wyglądało na to, jakby nie mieli szans odpierać ataków. Do tego dochodzi sukces naszych, bo w meczu z Argentyną pokazali naprawdę mocną wolę walki, czego brakuje piłkarzom Nie wiem, jak coś będę chciał jeszcze dodać, to napiszę.


Zamierzasz mnie hejcić? Jedna odpowiedź ode mnie

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/52138-fuck-you.gif

Dan Dowson



Streak



48W 8D 24L (stan na In Captivity)



Osiągnięcia



1 X NWE Tag-Team Champion w/ Chris Jericho - 42 dni, 3 obrony.
1 X International Champion - 13 dni, 1 obrona
3 X Global Champion - 56 dni, 2 obrony
                                 42 dni, 0 obron
                                 69 dni, 1 obrona
1X Hardcore Champion - current

http://24.media.tumblr.com/e6a91cc3171ebbe2e75d483de6aed8c7/tumblr_mgkxujgfQC1qcaa7lo1_r1_500.gif

Offline

 

#9 2011-07-13 20:00:26

 Taylor

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

9753805
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 1132
Punktów :   56 
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2010
Ulubiony wrestler: CM Punk,Delirious,Roddy Pipper
Ulubiony Tag Team: Inner City Machine Guns
Data urodzenia: 23.11.1995

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Powiem jedno słowo, które opisze cały turniej finałowy Awesome ! Niesamowita oprawa, niesamowita organizacja, niesamowite mecze i niesamowicie emocjonujące mecze polaków. Po pierwsze to coś o meczu o trzecie miejsce Polska - Argentyna. Takiego ładunku emocji to nie oczekiwałem. Może to nie brzmi jak słowa kibica reprezentacji, ale szczerze nie wierzyłem w zwycięstwo, 3:1, 3:0 i znów odsyłają nas z kwitkiem. Bardzo się pomyliłem z czego się okropnie cieszę. Ale od początku. Godzina punkt 17 rozłożyłem się wygodnie na kanapie pilocik, pizza coś do picia i let's party begin ! Pierwszy set świetnie do 18 świetna gra polaków, szczególnie co mnie bardzo cieszyło kończyliśmy kontry jak nie w pierwszej próbie, to nie było załamania i konsekwentnie powtórka i punkt. Drugi set to kontynuacja pierwszego. Choć Argentyna nawiązała walkę z Polakami, to nie było mocnego na Kurka i skończyło się na 23. Tu już się bardzo nerwicowałem z każdej obronionej przez Argentynę akcji, choć nie było ich wiele. Trzeci set co tu się działo. Większość seta oglądałem w pozycji pół klęczącej. Długo szliśmy punkt za punkt z Argentyną, ale wreszcie udało się odskoczyć z tego co pamiętam w granicach 20 dla nas. Po zdobyciu 21 stałem. Stałem przed telewizorem jak głupi i dobrze, że byłem sam w domu bo wzięli by mnie za wariata. Napięcie sięgnęło szczytu przy 24:22, jak wcześniej nie skończyliśmy akcji. Myślę sobie Ok jeszcze jedna piłka, ale chwile potem "jak nic popsuje zagrywkę." Pach aut i wygrywamy jeee jeee jakieś dziwne wymachiwanie rękami w geście triumfu. Warto było czekać. Finał Brazylia - Rosja. Niestety nie mogłem obejrzeć tego meczu. Po prostu nie mam polsatu sport, a otwarty woli pokazywać powtórki "Ludzi Chudego" niż finał Ligi Światowej. Smutne, ale prawdziwe. Z tego co słyszałem świetny to był finał i wygrała Rosja. W sumie dla siatkówki to dobrze, że nie wygrali Brazylijczycy bo ile można wygrywać. Udało się Rosjanom przeforsować Brazylię i chwała im za to bo wygrana do 11 w 5 secie imponuje przynajmniej mi. Indywidualne nagrody dla Kurka i Ignaczaka. Kurek najlepiej punktującym zawodnikiem. Pewnie wygrał ze sporą przewagą bo drugi był Conte z Argentyny, a on za wiele z nami nie zdobył. "Igła" najlepszym broniącym - świetnie. Bardzo lubie Ignaczaka, jest takim pozytywnym gościem w tej reprezentacji. Taki głupek. Bardzo lubię coś takiego. Podsumowując piękny turniej i jeszcze lepsze zakończenie.



http://i.imgur.com/bBUclyv.gif

Osiągnięcia:

Justin Gabriel:
* HRE Championship

Kane:
* #1 Contender for Intercontinental Championship
* Royal Rumble 2011 Winner
* #1 Contender for World Heavyweight Championship

Nick Taylor:
* NWE Cruiserweight Championship
* 2x NWE World Heavyweight Championship
* #1 Contender for The NWE Tag Team Titles
* #1 Contender for The World Heavyweight Championship
* Oh My...Moment of the Year 2011
* New Guy of the Year 2011
* NWE Champion

Offline

 

#10 2011-07-13 21:37:32

Chris

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-11-12
Posty: 627
Punktów :   22 
Wrestler w e-fedzie: Chris Jericho
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od połowy roku 2009
Ulubiony wrestler: Y2J, Barrett
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 08.11.1998

Re: Siatkówka - Dyskusja ogólna

Jeee, coś się tu zaczęło dziać to i ja się wypowiem . A więc daruję sobie o meczu Polska vs Argentyna o brąz, bo to co chciałem powiedzieć to powiedział za mnie Taylor, z tym, że może, aż tak nie przeżywałem, a już na pewno większe emocje wywarł na mnie mecz półfinałowy - Polska vs Rosja. A więc coś o meczu Rosja vs Brazylia (oglądałem od 3 seta). Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Kibicowałem Rosji, którą nie wiem za co polubiłem rok temu. Teraz już nie lubię ja tylko za hej wie co, a za grę. Maxim grał fenomenalnie w ataku. Prawie wszystko co do niego poszło to ten kończył. Był nieco mniej udaną kopią Wlazłego z Ligi światowej bodajże 2008, który w pięciosetowym meczu z amerykanami zdobył około 40 punktów (jeśli się nie mylę 34), ale było to spowodowane słabą formą, a tylko Wlazły z całej kadry dobrze grał. Dobra, rozgadałem się o Wlazłym, a o atakującym Rosji miałem mówić, a nie Polski . A więc jak wspomniałem: grał super w każdym elemencie (o czym świadczą 2 zasłużone nagrody indywidualne: najlepszy blokujący i MVP imprezy). Ma bardzo kąśliwą i mocną zagrywkę, a ten psuł jedną, dwie na mecz? Na pewno nie więcej. W finale również okazało się, że Alekno jest Wielki! Zmienić mentalność Rosjan? TO naprawdę graniczy z cudem, nikomu jeszcze się tego nie udało dokonać. Świadczy o tym fakt (o zmianie mentalności), że gdy Brazylijczycy dogonili Rosjan w drugim secie i doprowadzili do stanu bodajże po 24/25 to ci zdołali wygrać, co we wcześniejszych czasach im się to nie zdarzało. W Tie-Breaku też wytrzymali presję. Przegrywali na początku 3-0/3-1 (Nawet, gdy był taki wynik w Tie-breaku Rosjanie potrafili zacząć grać ch*j wie co), a mimo to nie poddali się, nie podłamali, a walczyli dalej. Wielka chwała dla Alekny. Rosja za 2/3 lata może być potęgą, jaką przez kilka lat była Brazylia... Świetna zmiana rozgrywających... Z tego co wiem Grankin pieprzył wszystko co się dało, Alekno postanowił go zdjąć i desygnować do gry Butkę. Strzał w dziesiątkę! Butko gubił blok Brazylijski (fakt, bo go nie znali, choć nie wierzę, że na odprawie nie mieli nic o nim), a co najważniejsze solidnie rozgrywał. A wiadomo, że, gdy się tym super skrzydłowym wystawi dobrze, dobrze, a nie bardzo dobrze czy wyśmienicie to oni kończą. Radzą sobie nawet przy poprawnie wystawionych piłkach i to bez zarzutu. Jednak mogę się doczepić do dwóch rzeczy: Spodziewałem się lepszej gdy kapitana sespołu - Khtei, a Sokolov większość przyjęć na palce chrzanił. Jednak wiadomo - wróvi Verbow to nie będzie miał szans nawet dotknąć boiska, chyba, że dozna ktoś kontuzję.... Widać, że zbliża się rychły koniec wielkiej niegdyś Brazylii. Już nie będą dzielić i rządzić. Ich skład jest dość stary. Giba ma ponad 35 lat, niedługo będzie kończył karierę. Fakt będzie Dante, ale on też będzie kiedyś kończył karierę, bo młody też nie jest. A na ławce kto? Jao Paulo Bravo, który nie gra na najwyższym poziomie. Powiedziałbym więcej, ale nie mam siły, ogółem: Widać, że Brazylia od 2 lat to nie jest ta sama Brazylia. Ta Brazylia jest do pokonania i widać, że już nie będzie terminatorska niczym Randall w WWE, zbliża się jej kres, nie będzie już triumfatorem na każdej imprezie (Pewnie da się to zobaczyć po Igrzyskach)...O i jeszcze jedno na koniec: Organizacja turnieju fenomenalna! I cieszy bardzo to, że Igła i Kurek dostali nagrody indywidualne.



http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2013/086/2/7/chris_jericho_signature_by_rokijs-d5zfhrp.png

Achivements:
>> 1x Tag-Team Champion (42 dni, 3 obrony)
>> 1x International Champion (28 dni, 0 obron)
>> 1x Light Heavyweight Champion (29 dni, 0 obron)
>> 2x Global Champion [(84 dni, 3 obrony) (+64 dni, 2 obrony)]
>> The longest reigning Global Champion (85 dni)

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Siatkówka - Dyskusja ogólna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Alojamiento Veliko TĹ­rnovo berlin-hotel Hotels Indonesia https://www.hotelstayfinder.com/ Tyskland Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław