Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2010-09-20 18:51:14

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Wrażenia po NoC. Spoilery!

I tak kolejna gala WWE jest za nami. Tym razem NOC. Jakie zrobiło na was wrażenie? Jaka walka najbardziej wam się podobała? Wypowiadajcie się w tym temacie. Zapraszam do dyskusji.


Tak więc zaczynając dla mnie najlepszą walką tej gali było starcie o pas US i na tą walkę też leci mój głos.

Jednakże po kolei.
Dolph vs Kofi  - walka niezła. W końcu czysta wygrana Dolpha. Już chyba niedługo jednak dojdzie do rozłamu w związku Dolph & Vickie czyżby romansik z Kaithelin? Dolph na pewno zasługuje na jak największy push .
Big Show vs Punk... Najgorsza walka na gali. Po cholerę w ogóle ten feud?! Show nonstop niszczy Punka rozwala punka 1 vs 1 1vs2 1vs3 no proszę! Punk powinien być twarzą SD! a nie nonstop od Pigi dostawać!
Bryan vs Miz - No i nareszcie Bryan w walce 1 na 1 . Świetnie się spisał poprowadził całą walkę. Kilka fajnych movesów. Powinni mu jednak dać więcej Subów bo ma na prawdę wspaniałą paletę zagrań poddających.
Divy jak divy. Popatrzeć można
Kane vs Taker. Zawiodła mnie ta walka. Słabe tempo nic specjalnego. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem feudu Taker dojdzie do formy bo to przede wszystkim u niego było widać braki kondycyjne.
Tag Team - Nareszcie TT coś dostały i pokazały się w dość długiej i ciekawej walce. Aczkolwiek do zdobywców pasa mam zastrzeżenia. Cody i Drew dwóch mających gimnicki typowych samotników połączeni w jedną całość? Średnio mi pasuje ten TT. Chodź w sumie ze wszystkich TT które uczestniczyły to i tak chyba to im bym dał. Evan przy Henrym się marnuję... W TT i to z takim zawodnikiem nie jest w stanie pokazać pełni umiejętności i większość ich walk by wyglądała tak - evan zaczyna robi pare ciosów potem 10 minut go okładają aż w końcu udaje się za którymś razem zmienić i na koniec albo wykonuje SSP albo i nie... Już wolał bym jakby miał TT z mysterio miał w sumie z nim jedną walkę w TT i nieźle się pokazali. Kozlov i Santino comedy tag choć akurat ich mi się fajnie dość ogląda lubię Vladka. Usos nie trawię a Hartowie są nijacy choć Springboard moonsault Kida na prawdę fajny.
Sześciopak - Pierwsze co mnie najbardziej zaskoczyło. Cena i dropkick?!?!?! Ale tak wykonany że Big Show swojego czasu robił dużo lepsze. Jednakże ostatnio widać było, że Cena stara się zmazać przekonanie, że ma tylko 2 ciosy na krzyż jakiś fish. suplex wcześniej kilka akcji wcześniej nie pokazywanych zbyt często bądź też w ogóle. Co do samej walki. Ujdzie . Pare fajnych akcji zwycięstwo Ortona jak najbardziej do przewidzenia.
Ocena gali : Jak na WWE całkiem nieźle 7/10


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#2 2010-09-20 20:07:39

 Paatryk

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

10772023
Skąd: Barwałd
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 1096
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Ryan Kennedy || Patrick Taylor
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: Nexus
Data urodzenia: 2 Lipca 1996
WWW

Re: Wrażenia po NoC. Spoilery!

Także ocenię galę swoimi słowami. Co do PPV - było niezłe, jednak i tak czuję niedosyt. Jednak po kolei.
Dolph vs Kofi  - Świetny pojedynek na początek gali. Inicjatywa zmieniała się co chwile i to bardzo mi się podoba. Jestem ciekaw co będzie dalej z Vickie & Dolphem oraz Kaitlyn. Jak na opener walka była świetna.
Big Show vs Punk - najgorszy pojedynek, nie dość, że krótki to do tego bez sensu. Feud Punka z Showem jest bez sensu i najlepiej gdyby się jak najszybciej skończył, a Punk dostał większego pusha.
Bryan vs Miz - Czekałem na ten pojedynek z niecierpliwością i nie zawiodłem się, jedna z lepszych walk na tej gali, jednak Bryan powinien używać więcej akcji submissionowych i chociażby tych, które miał w ROH. Miz stracił pas U.S, który trzymał sporo czasu i wreszcie coś się odświeży, a Miz weźmie się za pas WWE. Rozwaliła mnie mina Miza pod koniec walki, wyglądał jakby się popłakał xD
Divy - Miłe dla oka bo divy, jednak za krótkie.
Kane vs Taker - spodziewałem się większej masakry, walka taka sobie - jednak mogła być o wiele lepsza. Taker nie jest w formie, jednak na Hell in a Cell czekam na efektowny pojedynek w wykonaniu Takera i Kane'a.
Tag Team - Wreszcie ciekawy pojedynek o pasy TT, bo od upadu ShoMiz i DX - nudno było wokół tego pasa, jednak teraz fajnie to przygotowali. Bardzo się cieszę, że HD przegrało, ponieważ nie trawię ich i nudni są. Zwycięstwo Cody'ego & Drewa - bardzo dobrze, że wygrali i na nich stawiałem. Santino & Tamina - takie momenty są nudne. Co do walki naprawdę fajna, czekam na Survivor Series, gdzieś czytałem i ma być walka Elmination TT o pasy, więc będzie ciekawie.
Six Pack Challange - Jak na Mein Event - walka średnia. Wreszcie Orton coś wygrał, ale i tak wolę go jako Heela. Walka przeciętna - Elminacja Y2J'a świadczy o tym, że raczej opuści federacje.
Ocena gali : 8/10



Zawodnicy:
• Ryan Kennedy (Streak - 8/2/1)
• Patrick Taylor (Streak 6/6/0)
Osiągnięcia:
* 1x International Championship (56 dni, 5 obron)
* Twórca stajni Vengeance oraz zakończenie Fallen Souls III atakiem na mistrza WHC - Charlesa Daavisa

* 1x Intercontinental Championship (70 dni, 2 obrony)
* 2x Hardcore Championship  - Zwycięstwo turnieju Ravena (przed Bad Blood), Strata podczas On The Edge na rzecz Bobby'ego Stethama, odzyskany na Golden Night, ponownie utracony podczas Summer Frenzy w pojedynku z Sarevokiem;
* eXo - po debiucie streak 15:0 bez porażek w walkach indywidualnych. Przerwał Szczuru
* Contender's for TT Titles (/with Jeff Jarrett)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
St Francis Bay Noclegi Chemnitz Haus Nordseebrandung NB46 Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Mini