Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2010-08-10 09:12:47

 Mr.Anderson

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

36699523
Skąd: ...
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 1346
Punktów :   41 
Wrestler w e-fedzie: Mr. Anderson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2004
Ulubiony wrestler: The Phenom
Ulubiony Tag Team: Ministry of Darkness
Data urodzenia: `95
WWW

NXT Sezon #2

Co myślicie o zawodnikach w 2 sezonie NXT. Jak myślicie to wygra?

Jak dla mnie to ten sezon jest o niebo lepszy od poprzedniego, tam nie było takich ciekawych postaci jak Kaval czy chociażby Percy Watson. Sam Bryan nic nie wskórał. Gdyby nie fakt, że to była pierwsza edycja NXT, więc coś nowego z czym się wiążą ochy i achy... To pierwszy sezon NXT w skali na 1-10 dałbym 3-

Ale nie o tym mamy gadać Teraz mamy wiele ciekawych postaci. Ja stawiam oczywiście na Kavala. Emocjonalne przywiązanie do tego wrestlera (jeszcze za czasów jego pobytu w TNA) nie dawało by mi spać gdybym zwątpił, że on to wygra Kto jeszcze? Mile zaskakuję mnie Percy Watson. Ale z kolei dla mnie w oczach stracił Michael McGillicutty nie wiem dlaczego, ale nie podoba mi się jego styl. Co dalej? Husky Harris, dobry jako heel nawet mi zaimponował co się rzadko zdarza. Jest jeszcze Canon czy inni ale... Oni mi nie pasują. Jak na moje to pierwsza trójka powinna wyglądać tak:

1. Kaval
2. Percy Watson
3. Husky Harris

Komentować!


Mr.Anderson
Zwycięstwa: 1  Remisy: 0  Porażki: 0

Offline

 

#2 2010-08-10 10:52:53

Klon

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 624
Punktów :   13 
Wrestler w e-fedzie: Grzesiek Klon
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od dawna
Ulubiony wrestler: Dużo ich
Ulubiony Tag Team: DX Legacy

Re: NXT Sezon #2

Kaval na pewno nie wygra, ma on w tym sezonie rolę taką jak w poprzednim Danielsson, czyli ma być słynnym nazwiskiem i ma robić lekkie show dla fanów, dlatego jego mentorkami są LayCool. Następnym z ciekawszych jest Alex Riley, jeszcze wcześniej na ślepo postawiłbym, że to wygra. Ma wszystko co mu potrzeba w WWE - mentora, mic skille na poziomie i trzyma poziom ring skilli WWE. Jednak ostatnio chyba CT WWE się rozmyślił, nie wiem takie odniosłem wrażenie. Lucky Cannon na pewno nie wygra - jest obecnie do odstrzału. Podobnie zresztą jak Percy Watson, który w głównych rosterach byłby zbędny. Oczywiście przedostatni w rankingu będzie Husky Harris, który już ma taką rolę i pewnie będzie też ostatni w finale czyli do głównej trójki. Wygra pewno terminator McGillicuty, nie wiem po co.
Postacie jak Eli Cottonwood i Titus O'neil były tylko i wyłącznie by odpaść, bez sensu.

Ten sezon jest moim zdaniem gorszy od poprzedniego. Tam były postacie, które się wyróżniały i każdy czymś mógł przyciągnąć widza. Darren Young i jego problemy z SES, Tarver i jego niechęć do tych wszystkich beznadziejnych "zabaw" (zresztą go rozumiem, to wrestler a nie cyrkowiec), dalej mieliśmy "Daniela Bryana" i jego walkę z MC, plus Barrett, który wygrał dzięki mentorowi. Obecnie w drugim sezonie było od początku i nadal jest tylko 4, którzy naprawdę coś pokazują sobą. Miejmy nadzieje, że to będzie ostatni sezon NXT...


Grzesiek Klon

41w 29p 1nc

6x Hardcore Champion
3x Tag Team Champion (with Alex Cobra // with Sarevok // with Marc Peżan)
1x HRE Championship Title

* Member of "Most Dominating Stable in the Entire NWF History"
* One Half of Longest reigning as Tag Team Champions Team
* Longest Reigning Hardcore Champion in NWF History
* Longest any title holder in the entire NWF History
* The Former Face of Federation!
* Leader of the Unity


And he's the man, the man  who brought hardcore to NWE

Offline

 

#3 2010-08-10 11:23:15

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: NXT Sezon #2

sezon 1 też według mnie był lepszy od tego, bo więcej barwnych postaci, jednak w seasonie 2 mam swoich faworytów
Moim ulubionym jest Alex Riley(Mic skille i fajny Finisher), ale wygra syn Mr Perfecta, a title shota zapewne wykorzysta na pas interkontynentalny(Michael miał sprzeczke z Zigglerem) i "pomśći" mentora
Podoba mi się również Husky Harris, który jest jednym z fajniejszych postaci w tej edycji Nxt, mam nadzieje, że trafi do Smackdown i założy Tag Team z Rhodesem...
Wydaje mi sie, że gdy Miz ma walizke MitB to pas US jest mu niepotrzebny i przewiduje go, że w jakiś sposób odda go Rileyowi i Alex będzie posiadaczem tego pasa na Raw
Kaval-dobry zawodnik, świetne umiejętnośći, zapewne trafii na smackdown(do lepszego rosteru, wg mnie )i będzie pokazywał swoje umiejętnośći, ale pasów wiele nie będzie miał, zapewne zacznie je zdobywać za rok, półtora
Canon? Frajer, będzie takim Mattem Hardym, czyli tak zwanym opierdalaczem, danie mu jakiegokolwiek pasa jest błędem, ten zawodnik, będzie do przegrywania, z młodymi zawodnikami WWE i będzie ich w taki sposób promował-chociaż myśle, że jakby przeszedł heelturn to może coś by z niego było

Percy Watson-będzie pełnił taką role jak Santino, może założą Tag team? bym był ich fanem

No i tyle, sezonu 3 raczej nie będzie, z tego co słyszałem, więc nie ma sie co martwić


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#4 2010-08-10 12:36:09

 Wiater

http://imageshack.us/a/img842/9521/ycr6.png

1963120
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 1620
Punktów :   103 
Wrestler w e-fedzie: Bray Wyatt
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Mike Wiater / Bray Wyatt

Re: NXT Sezon #2

Faworyt jest jeden - Alex Riley. Ma to, co WWE ceni najbardziej - świetne mic skille i może w ringu nie błyszczy, to średnią federacyjną ma wyrobioną. Kaval raczej nie wygra tej edycji, chociaż powinien bo z jego umiejętnościami to bije na głowę innego Underdoga - Ryjka Mytserio, na którego widok szlag mnie trafia. Husky Harris ? Taki potulny misio ze skrzydłami na plecach a'la Doda. Może i w ringu coś tam pokazuje, ale nie przemawia do mnie ani trochę. Percy Watson - fajna postać, ring skille ma, wyskakany jest, ale monotonny za mikrofonem. Fajny ma entrance. Lucky Cannon - To on sie jeszcze trzyma w NXT ? Serio !? serio !? W tym odcinku jak na początku mieli wygłosić jakieś promo o czymś, to nie dość że wygwizdali go kibice, to jeszcze miał minę jakby miał się zaraz popłakać. Nie przekonuje mnie ani troche, do odstrzału. Eli i Titus to były postacie bez przyszłości, odpadły.. każdy o nich już zapomniał. Ta.. syn Mr. Perfecta ma jeszcze szansę na zwycięstwo w NXT przez nazwisko, nie lubię jego mentora - Kingstona, McGillicośtam tez do mnie nie przemawia. To chyba już wszyscy.


http://media.giphy.com/media/yoJC2H87nQMh9cAArC/giphy.gif



Osiągnięcia :

Mike Wiater :

- Chairman of the NWE;
-World Heavyweight Championship (2x);
- NWE Championship (1x);
- Hardcore Championship (1x);
- NWE Cruiserweight Championship (1x);
- NWE Intercontinental Championship (2x);
- HRE Championship (1x);
- King of the NWF 2010;
- Mr. Money in the Bank (EXO) 2010;
- Best Gimmick of the Year 2011;
- Best Gimmick of the Year 2012;
- Heel of the Year 2012;
- Best Storyline of the Year 2012;


Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście...

Offline

 

#5 2010-08-19 13:48:07

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Re: NXT Sezon #2

Nieee tylko nie Riley! Ta marna podróba miza na każdym kroku działa mi na nerwy. Oprócz tego że jest strasznie drewniasty jego mic skille są słabe. Porównajmy miza z Rileyem.... Miz w spoich speachach zbiera spory heat na prawdę publiczność nie przechodzi koło niego obojętnie. Jego jednakże inteligentne i błyskotliwe co sprawia że przyjemnie się go słucha. Tymczasem Riley nic ciekawego jeszcze nie powiedział do tego jego niektóre bardzo żałosne zachowania ( np. jakoś na początku o coś się go striker pytał a on zaczął kichać i stwierdził że ma na niego alergie... Według gimnicku znęcał się on nad kolegami w liceum, lecz takimi hasłami to by mógł do przedszkolaka startować...) Podsumowując.... 30 latek noszący licealne ubrania które w ogóle do niego nie pasują z niezbyt ambitnymi speachami i słabymi ring skillami. Zgadzam sie z Rhodsem z ostatniego NXT Miz - Awesom Riley Awful! NIE! Zdecydowane Veto.  Tymczasem mamy Kavala... Gość ze świetnymi Ring Skillami najlepszymi w całym WWE... Co prawda mic skille ma bardzo przeciętne ( ostatni speach a raczej końcówka w której powiedział "So go ahead, call me rookie. Find out what I'm packin'. Cause I'm the only reason for some total nonstop action." może ściągnąć na niego jakąś karę czy coś przez co nie wygra NXT 2) aczkolwiek się poprawia...
Numer 2 McGillicuty... Solidny w ringu solidny przy mikrofonie ale taki trochę bezbarwny. Niby jest ma dobry streak ni to hell ni face... Nie do końca go kupuję aczkolwiek zasłóguje na top 3.
Zamiast Rileya wolał bym Harrisa. Wyrazisty gimnick dość dobre ring skille fajne przemowy... Oby Cody go jakoś wciągnął na SD...


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#6 2010-08-19 13:57:09

 Wiater

http://imageshack.us/a/img842/9521/ycr6.png

1963120
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 1620
Punktów :   103 
Wrestler w e-fedzie: Bray Wyatt
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Mike Wiater / Bray Wyatt

Re: NXT Sezon #2

Riley ma słabe Mic Skille ? Rozbiłeś mnie całkowicie w tym momencie !  Alex ma porównywalne mic skille do Miza. To, że nienawidzisz Alexa, to oznacza tylko, że dobrze wykonuje swoją pracę. Jeżeli chodzi o ring skille, to wyrabia się pod tym względem w WWE i nie ma większych przeszkód by w przyszłości coś ugrać w federacji pana McMahona. Dalej ... Kaval ma najlepsze skille w całej federacji ? Może, ale nie zapominaj, że jest jeszcze fenomenalny Bryan Danielson i Matt Sydal, który nie może pokazać tego, co potrafi.


http://media.giphy.com/media/yoJC2H87nQMh9cAArC/giphy.gif



Osiągnięcia :

Mike Wiater :

- Chairman of the NWE;
-World Heavyweight Championship (2x);
- NWE Championship (1x);
- Hardcore Championship (1x);
- NWE Cruiserweight Championship (1x);
- NWE Intercontinental Championship (2x);
- HRE Championship (1x);
- King of the NWF 2010;
- Mr. Money in the Bank (EXO) 2010;
- Best Gimmick of the Year 2011;
- Best Gimmick of the Year 2012;
- Heel of the Year 2012;
- Best Storyline of the Year 2012;


Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście...

Offline

 

#7 2010-08-19 14:17:22

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Re: NXT Sezon #2

Co do skilli zgadzam się. Jak już w poprzednich postach pisałem evan danielson i kaval jest najlepszą trójką w WWE.A co do skilli... Taki Jericho miz edge... Wszyscy są hellami wszystkich się fajnie słucha. Ich wypowiedzi wywołują największy Heat a słucha się ich z pełnym zaciekawieniem... Drugi przykład McIntyre. On dopiero potrafi wkurzyć swoim zachowaniem. Przy feudzie z Hardym wielokrotnie zdarzało się że byłem wkurzony jego zachowaniem co mi się rzadko zdarza. I to jest właśnie dobry hell... Tymczasem Riley w ogóle do mnie w swoim gimnicku nie trafia. Zbiera mały heat a po drugie jak wcześniej napisałem jego teksty są na prawdę mało ambitne. Nie wzbudza we mnie złości jak McIntyre nie słucha się przyjemnie jak jeździ po przeciwnikach jak miz i Y2J.... Jest po prostu taki irytujący. Błagający o pomstę do nieba. Jak już któryś  raz powtarzam w ogóle nie pasuję do tego gimnicku ( bardzo z resztą naciąganego i także irytującego). Zapamiętaj też, że to są moje prywatne odczucia ty możesz mieć faktycznie inne. Ja osobiście go totalnie nie kupuję


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#8 2010-08-19 14:26:05

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: NXT Sezon #2

ja mam też jeszcze jedno odczucie w związku z Nxt
zwróćcie uwage, że w poprzedniej edycji dużo rookie miało zatargi ze swoimi pro:Young-CM Punk, Miz-Daniel, Ottunga-R-truth, troche Skip miał z Regalem...a teraz? Nie wiem, czy za mało oglądałem, czy co ale nie zauważyłem żadnych kłótni miedzy Rookie, a pro, season 2 się już kończy, anie było czrgos w tym stylu (chyba, że coś przegapiłem), wiec po wiew, że season 1 był o wiele lepszy od taego, jak wyżej napisał Klon!


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#9 2010-08-19 14:29:20

Klon

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 624
Punktów :   13 
Wrestler w e-fedzie: Grzesiek Klon
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od dawna
Ulubiony wrestler: Dużo ich
Ulubiony Tag Team: DX Legacy

Re: NXT Sezon #2

Sydal? proszę cię.. Jest bardzo dobry, jak na WWE to REWELACYJNY. Jednak ani trochę nie umywa się do Low Ki! "Kaval" jest wrestlerem niemal kompletnym, w WWE nawet poprawił brawling zaś Bourne jedyne co potrafi to combo dwa side kicki, high kick i od razu SSP. Kiedyś jeszcze w WWE robił hurricanrany i inne crossbody ale w ogóle nie używa rąk do walki! Czy on robi w ogóle Irish whip? Może ale nie zmienia to faktu, że Kaval bije ring skillami na głowę Bourne'a może jedyne w majku Evan jest trochę lepszy choć też według niektórych tragiczny.
Co do tematu to wczoraj pisałem o tym, że zaczynam wierzyć że ma szansę wygrać lecz nadal jestem wobec tego sceptyczny i uważam że Kaval nie ma szans wygrać NXT 2. No bo i niby po co? Przecież on jest w NXT tylko po to co Danielsson by narobić szumu i sprowadzić ludzi na trybuny. Low Ki jedyne walki wygrane ma z Harrisem i w Tagu, no dobra tu go zajobbowali i nie miał na to wpływu ale i tak nie wygra. Przecież to, że LayCool to jego mentorki także ma być typowo wzbudzający zainteresowanie a nie typowo powerowy. Wygra ujowy McGilicwel za nazwisko (hennig) a moim zdaniem jest tragiczny, ma mordę jeszcze gorszą niż Barrett i nie powinien wygrywać. Riley? Mógłby ale na co im drugi Miz w WWE? Zastanawiam się właśnie... Pozostaje niby Kaval ale on jest Face'm co także go przekreśla w końcu wygranie NXT to trochę jak wygranie MitB czyli typowo dla Heela, że wpiepsza z walizką i zabiera pas i mamy feud (vide Punk, który przed użyciem walizki był Face'm)

Podtrzymuję moją opinię na temat szans Kavala i od razu prorokuje, że jeśli w trzecim sezonie NXT (jeśli w ogóle będzie) znajdzie się Tyler Black (pod jakim ringname? Może coś na miarę McGuilidrewna?) i nie wygra, gdyż jego rolą będzie budzić kontrowersje i zamieszanie wraz z zainteresowaniem.

Sorki, za chaotyczność tego posta.


Grzesiek Klon

41w 29p 1nc

6x Hardcore Champion
3x Tag Team Champion (with Alex Cobra // with Sarevok // with Marc Peżan)
1x HRE Championship Title

* Member of "Most Dominating Stable in the Entire NWF History"
* One Half of Longest reigning as Tag Team Champions Team
* Longest Reigning Hardcore Champion in NWF History
* Longest any title holder in the entire NWF History
* The Former Face of Federation!
* Leader of the Unity


And he's the man, the man  who brought hardcore to NWE

Offline

 

#10 2010-08-19 14:58:57

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Re: NXT Sezon #2

Klon napisałeś co jest bardzo prawdopodobne. Też Kaval nie pasuję mi zbytnio na champa w poprzednich przypadkach to było pokazane. Ale biorąc przykład Danielsona. Jego przygoda z NXT była bardzo chaotyczna. Na początku miał wygrać nagle zmieniono mu, że w dziwny sposób odpadnie i będzie się starać jakoś wrócić naglę został dołączony do nxt i jeszcze naglej wywalony z wwe. Co do niego plany zmieniano wielokrotnie. Jednakże teraz powrócił i najprawdopodobniej na NOC zmierzy się z Mizem o US champa i raczej go zdobędzie. To świadczy o tym, że jednak od początku był na niego jakiś plan jednakże wielokrotnie zmieniany. Co do Kavala. O ile dobrze wiem to wygrać NXT jest nie jak zdobyć walizkę MiTB tylko bardziej jak wygrać Royal Rumble czyli pas będzie broniony na PPV bądź w szczególnych przypadkach na tygodniówce. Tymczasem RR nie koniecznie wygrywają tylko Helle ( patrz edge w tym roku cena 2 temu ryjek jeszcze wcześniej ) więc ten twój argument nie uznał bym za zbyt przekonujący dlaczego nie miał by wygrać. Według mnie w tym sezonie żadna z 3 finałowych postaci nie została wykreowana na wyrazistą ( taką jaką był Barret i Bryan w 1 sezonie ) więc tutaj nikogo z tej trójki nie stawiał bym jako zdecydowanego faworyta. Wielu mówi, że powtórzy się sytuacja z 1 sezonu - 1 barret - McGillicuty 2  Otunga - Riley 3 Gabriel - Kaval. Jednakże chciałbym zauważyć, że Gabriel miał bardzo słabe mic skille ( gorsze od Kavala który chociaż tworzy pozory ) a w finale był jakiś ostateczny speach obydwóch jeśli dobrze pamiętam a kolejność oprócz pierwszego miejsca była obojętna bo były już plany Nexus, więc teraz mogą się dziać różne rzeczy. Barret był typowym hellem McGillicuty nie do końca otunga podobny do Rilleya - nieprzekonujące drewno. Kaval dużo lepsze ring skille od Gabriela i w dodatku lepszy mic ( według mnie chodź i tak obaj mają bardzo ubogi ). Dlatego też nie decydował bym tak pochopnie o kolejności i nie skreślał bym szans Kavala. A co do tego że Kaval jest dużo lepszy od Evana. Owszem Ring skille ma lepsze ale chciałbym zauważyć, że większość zna bourna z WWE gdzie faktycznie nie robi za wiele, tymczasem Kavala z FCW i niezależnych. Tymczasem jak się obejrzy walki Bourna sprzed wwe np z AJ czy Evansem to widać że nie tylko "jedyne co potrafi to combo dwa side kicki, high kick i od razu SSP". Także nie można się spodziewać, że Low ki będzie pokazywał to co w niezależnych. Na pewno w cholerę okroją mu moveset dadzą jakieś combo i skończy podobnie - no ale niestety takie jest wwe ale o tym już w innym temacie.


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#11 2010-08-19 15:16:42

Klon

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 624
Punktów :   13 
Wrestler w e-fedzie: Grzesiek Klon
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od dawna
Ulubiony wrestler: Dużo ich
Ulubiony Tag Team: DX Legacy

Re: NXT Sezon #2

No cóż, co do okrajania movesetu to właśnie spodziewałem się, że Kavalowi odejmą połowę akcji czyli te za które go lubimy. Tak samo spodziewałem się, że zmienią mu całkiem Finisher. W końcu Ghetto Stomp jest dość brutalne jak na WWE. Pamiętamy, że Ted DiBiase junior także używał diving double foot stompu jednak nigdy nim nie trafiał tak jak Jericho obecnie z Linosaultem. No cóż, Kaval jaki jest wiemy. Co do mic skillów to wydaje mi się, że ma nawet w miarę, na pewno lepsze niż Gabriel i Bourne z tego co pokazał jak na razie w WWE jednakże ten głos Kavala... No cóż. Low Ki miał nawet okazję powiedzieć kilka magicznych słów fanom jak Total Nonstop Action czy to, że walczył kiedyś jako Low Ki ale to i tak wiele nie zmienia. WWE chciało szumu i rozgłosu, choć nie do końca im się udało.
Porównałem zwycięstwo w NXT do MitB gdyż właściwie wiadomo, że zwycięzca co najmniej będzie walczył z mistrzem o pas i zapewne chodzi o główny. Kaval jako champ? Czemu nie... ale nie w WWE. Tu po prostu nic nie osiągnie dopóki Vince nie zmieni jakoś swojej polityki a na to się nie zanosi. Dużo większe szanse na zwycięstwo w NXT miałby Skip Sheffield niż Kaval bo po prostu wygląda jak wrestler a nie jak akrobata, vide Kaval, Sydal czy Styles. Po prostu Kaval nie wygeneruje odpowiedniej atmosfery wokół siebie by mieć pasy. Porównajmy go do Jeffa Hardy'ego, który był cruiserweightem i też wiele nie osiągnął a jakie zyski dawał federacji? ilu marków w WWE miał? Tak więc Kaval myśleniem Vince'a nie ma szans. Jeśli już miałby jednak wygrać to wyląduje w midcardzie na SD i będzie jobbował McIntyre'ow, takie życie cruiserów w WWE.

Co do Danielssona to racja. Plany były, w końcu chcieli jakoś go wypromować ale nie żeby wygrał NXT bo już wtedy musiało być coś na rzeczy z tym, że wygrać powinien Heel, a z Danielssona nie mogli zrobić od razu Heela bo jakby to wyglądało. Później udało im się ale wyszło jak wyszło. Dziwna sytuacja w ogóle. Oczywiście istnieje jakaś szansa, że postanowią zrobić coś podobnego właśnie z Kavalem ale on nie ma takiego typowego rywala no bo kto? Jedynie narzuca mi się Miz, ale jego to niemal żaden z rookies w NXT nie lubi poza jego adeptami, więc jest zajęty przez Danielssona, który zabierze mu pas US, ok spoko.

Dawnego Sydala widziałem i wiem, że był lepszy a przynajmniej więcej pokazywał i tego się właśnie obawiałem bo go ujrzałem i nawet tamten mnie nie zachwycił. Jest po prostu akrobatą a nie wrestlerem i tak już zostanie jeśli będzie w WWE. Ponadto jest on przykładem jak niewiele w WWE znaczy Face, nie będący w ME ani w upperze. Tak więc Kaval na swoje dwie walki na ppv i tak musiałby czekać półtora roku więc nie wiem po co cała ta szopka z NXT. WWE musi coś wymyślić (o ile już tego nie zrobili) z tym NXT by jakoś je sensownie zakończyć i zrobić coś z jego uczestnikami, nie muszą robić inwazji Nexus i tu nasuwa się pytanie co dalej. Ja osobiście nie wiem i nie mogę się doczekać by się dowiedzieć.


Grzesiek Klon

41w 29p 1nc

6x Hardcore Champion
3x Tag Team Champion (with Alex Cobra // with Sarevok // with Marc Peżan)
1x HRE Championship Title

* Member of "Most Dominating Stable in the Entire NWF History"
* One Half of Longest reigning as Tag Team Champions Team
* Longest Reigning Hardcore Champion in NWF History
* Longest any title holder in the entire NWF History
* The Former Face of Federation!
* Leader of the Unity


And he's the man, the man  who brought hardcore to NWE

Offline

 

#12 2010-08-19 15:41:27

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Re: NXT Sezon #2

Racja. Kaval nie pasuję na mistrza przy tej polityce. Ale czy pasuje bardziej od Rileya i McGillicatyego? Już mamy Miza więc to dla mnie przemawia za tym, że jednak tym 3 będzie Riley- po prostu nie miało by co z nim zrobić WWE w ME jest już jeden taki zawodnik a w medzie o pasy US i IC? Nie widzę go. Młody perfekt jest po prostu nijaki na ME. Kaval mógłby się nadawać z tego względu, że: Ryjek odchodzić będzie na jego miejsce planowany jest Del Rios niby ale i tak zwolni się miejsce dla małego w ME. Przy tym chwilowym pushu bourna pojawiały się głosy, że jest on tylko dlatego, żeby przyzwyczajać publikę do małych zawodników w ME. I faktycznie 5 sekund Evan miał teraz czas na Danielsona, który już pojawił się w ME SS i raczej teraz czeka go dość promujący feud z Mizem. Czy dołączy do niego Kaval? Okaże się. W okół WWE krąży także o pewnych Hell turnach. Na SS wiele osób twierdziło, że pewne jest że Cena przejdzie Hell Turn, HHH ma przejść Hell Turn jak wróci u Ortona pojawia się znów znajomy hellowski uśmieszek a do Face Turnu jedynie bym Jericho , który i tak ma zrobić przerwę. Jeśli któryś z tych hell turnów sie potwierdzi to będzie niedobór Faców w federacji a więc robi się trochę miejsca dla Kavala.


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#13 2010-08-19 16:06:11

 Wiater

http://imageshack.us/a/img842/9521/ycr6.png

1963120
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 1620
Punktów :   103 
Wrestler w e-fedzie: Bray Wyatt
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Mike Wiater / Bray Wyatt

Re: NXT Sezon #2

Właśnie Klon nie dogadamy się w aspekcie tych umiejętności. Na mnie większe wrażenie robi właśnie taki "akrobata" Sydal, doceniam jego umiejętności i podobają mi sie jego walki, czy to w WWE, czy w federacjach niezależnych. Lubię styl High-Fly, a Kaval typowym High Flyerem nie jest, są gusta i guściki. Według mnie walki Bourne'a w WWE to nie tylko kopnięcia i finisher, bo w każdej walce wykonuje przynajmniej jedną, dwie hurricanrany, jakiś double knee coś tam z narożnika. Za mikrofonem nie jest taki tragiczny jak niektórzy, powinien dostać jednak szansę pokazania umiejętności. Co do Kavala, to myślę, że to on wygra NXT, a to co się z nim będzie działo, będzie jakoś powiązane z LayCool. Chciałbym, aby to on zajął miejsce małego Mysterio, w przyszłości sięgnął po najważniejszy pas federacji, ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo. Póki co, bardziej wierze, że to Danielson pójdzie "wyżej" aniżeli Kaval, bo American Dragon ma umiejętności i ma niezłe mic skille.


http://media.giphy.com/media/yoJC2H87nQMh9cAArC/giphy.gif



Osiągnięcia :

Mike Wiater :

- Chairman of the NWE;
-World Heavyweight Championship (2x);
- NWE Championship (1x);
- Hardcore Championship (1x);
- NWE Cruiserweight Championship (1x);
- NWE Intercontinental Championship (2x);
- HRE Championship (1x);
- King of the NWF 2010;
- Mr. Money in the Bank (EXO) 2010;
- Best Gimmick of the Year 2011;
- Best Gimmick of the Year 2012;
- Heel of the Year 2012;
- Best Storyline of the Year 2012;


Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście...

Offline

 

#14 2010-08-19 22:12:08

 Hardcore Edge

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

11378385
Skąd: Żelazna
Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 822
Punktów :   21 
Wrestler w e-fedzie: Hunter Hearst Helmsley
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: CM Punk, Austin itd.
Ulubiony Tag Team: The New Age Outlaws
Data urodzenia: 27.04.1995

Re: NXT Sezon #2

Obejrzałem pierwszy, czy tam 2 odcinki i od razu upatrzyłem swojego faworyta, którym był Harris. Husky pasował mi na Main Eventera i nadal mi na niego pasuje. Myślę, że jeszcze zostanie gwiazdą WWE, mimo, że odpadł z NXT. Z tych co teraz zostale stawiam na McGillicutty'iego, który może być gwiazdą WWE, jeśli dostanie jakiś lepszy gimmick, ponieważ ten jego wygląda mizernie. Z gimmickiem syn Mr. Perfecta nic raczej nie osiągnie, tak myślę przynajmniej. Na przyszłęgo mistrza pasuje mi też Riley, który ma dobre mic skille, oraz przyzwoite ring skille, wygląd, co w zupełności wystarcza mu na mistrza. Co do Kavala, to moim zdaniem nie wygra NXT. Po prostu nie widzę u niego tego czegoś, co pozwalałoby mu być mistrzem, po prostu nie wygląda na gwiazdę, choć chciałbym zobaczyć go jako zwycięzcę NXT, ale musiałby poprawić mic skille, w co wątpię. A co Danielsona, a raczej Bryana, to czeka go świetlana przyszłość w WWE.

PS: Dyskusja moim zdaniem jeszcze nie wyczerpana, więc zapraszam inne osoby.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR37eQOIhKsP8H4VMKHdpi6oB9RwwKKkVxkROZi_S_zFQ1Gs9vNiYAZkyDEfA

Offline

 

#15 2010-08-19 22:42:53

Menez

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Zarejestrowany: 2010-08-17
Posty: 21
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Menez
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od dawna
Ulubiony wrestler: CM Punk, Edge, Kurt Angle
Ulubiony Tag Team: Hardy Boyz, Dudley Boyz

Re: NXT Sezon #2

McGillicutty? Bez szans moim zdaniem. Kiedyś tak - niszczył każdego, ale teraz moim zdaniem WWE się na nim przejechało i już nie jest takim Terminatorem: został odliczony przez Kavala, który wcześniej zbierał regularny oklep od Husky'ego, ostatnio przegrał z Ryderem, z którym wygrał nawet Mr. Oh Yeah! Percy Watson, którego na szczęście w NXT już nie ma. Dla mnie mimo wszystko faworytem pozostaje Alex Riley, ale pytania są dwa:
1. Czy WWE pozwoli na wygraną drugiego heela?
2. Co zrobią z głosami fanów? Przecież Kaval gniecie Alexa w ringu, jest lubiany i na pewno multum głosów od WWE Universe pójdzie na niego, a i PRO powinni go wesprzeć.

Alex nie powinien wygrać. Dlaczego? Bo zwycięzca trafia na RAW, gdzie jest... Miz. Może połączenie dwóch tak dobrze operujących mikrofonem wrestlerów jest jakimś pomysłem, ale Riley jest właściwie kopią Miza. W ringu szału nie ma, za mikrofonem wymiata, więc... powinien trafić na SmackDown, gdzie przydałby się ktoś tak dobrze gadający do zapełnienia czasu antenowego. Kaval natomiast spokojnie mógłby trafić na RAW, ale z drugiej strony to jego dziewczynki są na SD, więc pewnie bliżej mu tam będzie. Mam jednak pewne obawy, że właśnie Riley trafi na RAW i będzie ciągnął swoją współpracę z Mizem. Zobaczymy.


http://www.bankfotek.pl/image/725326.jpeg

Zwycięstwa: 2
Porażki: -
No contest: -

- - -
1 wygrana - przez submission.
2 wygrana - walka tag teamowa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hotels-world.pl wellness w Ciechocinku dobry stomatolog łódź