Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




  • Index
  •  » Gry
  •  » Football Manager 2007-2010

#1 2010-08-16 15:58:28

 Mr.Anderson

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

36699523
Skąd: ...
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 1346
Punktów :   41 
Wrestler w e-fedzie: Mr. Anderson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2004
Ulubiony wrestler: The Phenom
Ulubiony Tag Team: Ministry of Darkness
Data urodzenia: `95
WWW

Football Manager 2007-2010

Grał ktoś? Na pewno graliście...

Ja grałem chyba we wszystkie serię zaczynając od 2007 tych starych nie zaliczałem jeszcze... xD
Gram od 2 lat? tak, tylko gram miesiąc i wywalam, bo mi się nudzi ogólnie jakby zebrać godzinowo ile grałem to by wyszło koło 60 godzin gry...

Od dwóch dni (13 godzin gry z przerwami) pogrywam w 2007. Gram Chelsea zdobyłem Puchar Anglii, Puchar Ligi Angielskiej, Ligę Mistrzów i Tarczę Wspólnoty. Zabrakło tylko pierwszego miejsca w lidze, tam byłem 3 za Man Utd. i Arsenalem.

Skład? Przedstawia się tak:

Atak: Wallcot, Drogba
Pomoc: Quaresma (mój ulubiony zawodnik w grze jak i w prawdziwym życiu ) Lampard, Silva, Essien
Obrona: A. Cole, Vermealen, Terry, Emanuelson
Bramka: Cech

Ławka Rezerwowych:
Shevchenko, Kalou, Bridge, Lennon, Benzema, Obinna i jeszcze kilku innych już nie pamiętam.. No co? Wyłączyłem 4 godziny temu, mam prawo nie pamiętać! xD

Marzy mi się sprzedać tych najstarszych, ale Shevchenki kupić nie chcą nawet za pół wartości czyli około 25 mln euro.

Stamford Bridge jest w trakcie rozbudowy takie małe ultimatum dla zarządu...

Bardzo młodych i utalentowanych zawodników mam w Chelsea U-18 zawodnicy tam znajdujący się warci są już około 2-4 mln Euro. A mają po 15-18 lat. Myślę, że to całkiem dobre osiągnięcia choć, gryzie mnie porażka w lidze.. Odgryzę się w tym roku... Choć już mam jedną porażkę... Z Man Utd. o Tarcze Wspólnoty...


Pochwalcie się swoim osiągnięciami!


Mr.Anderson
Zwycięstwa: 1  Remisy: 0  Porażki: 0

Offline

 

#2 2010-08-16 16:36:39

 Zaku

Dupa

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 2178
Punktów :   32 
Ulubiony Tag Team: Beer Money

Re: Football Manager 2007-2010

Bosze... że ktoś wreszcie docenił na łamach NWF potęgę tej gry a właściwie to wręcz gatunku.
Jakby to powiedzieć, nie chwaląc się gram w większość odsłon od CM'a 01/02 czyli niedługo będzie dziesięć latek Ile spędziłem godzin? Hm, ciężko stwierdzić ale około 500? sam dokładnie nie wiem i nie chcę przedobrzyć, grałem w Managerki jeszcze na długo zanim wkręciłem się aż tak w wrestling. Najwięcej zawsze grałem albo Polską ligą (większość Managerek) albo Arsenalem, którym grałem ponad 20 lat i dwukrotnie traciłem save'a i musiałem się cofać do jakiegoś zapasowego sprzed kilku lat w grze   Wspomnę, także o pewnym fakcie, moim Arsenalem w latach po 2020 roku gram już niemal tylko wychowankami w klubie, ewentualnie mam jeszcze kilku zawodników istniejących naprawdę jak Cristiano Ronaldo czy Jerome Thomas, swoją drogą duet najlepszych skrzydłowych w całej grze przez kilka lat grający u mnie.
Zawsze gram taktyką 4-2-4 z boczniakami ze  strzałkami do przodu lub tyłu..

Ale zaraz, zaraz! Ja się rozpisałem na temat CM'a 03/04 czyli mojej ulubionej odsłony całego gatunku na, który poświęciłem ponad połowę mojego czasu na Managerkach i niech za rekomendację pójdzie fakt, iż do dzisiaj czasem zagram jakiś mecz moim dream teamem.

Co do FM'a bo o nim traktuje temat to nie mogę napisać zbyt wiele złego więc to sobie daruje. Gra a właściwie cały gatunek gier rewelacyjny, który spowodował że do dzisiaj w ogóle żyję...


JL

I Time NWE Champion
I Time ITC Champion
II Times Tag Team Champion (/Ted DiBiase x2)
Walka roku '09 (w/Randy Orton)

Typer Roku 2011 - TNA
Ex equo Typer Roku 2011 - WWE
Typer roku 2012 - WWE

http://steamsignature.com/card/0/76561198081814766.png

Offline

 

#3 2010-08-16 18:13:44

 Mr.Anderson

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

36699523
Skąd: ...
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 1346
Punktów :   41 
Wrestler w e-fedzie: Mr. Anderson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2004
Ulubiony wrestler: The Phenom
Ulubiony Tag Team: Ministry of Darkness
Data urodzenia: `95
WWW

Re: Football Manager 2007-2010

Championship Manager też grałeś? Bosz... Ja grałem w 05. Realem... Gwiazdy typu: Zidane, Carlos... Miodzik. Takie gry to tylko grać i grać. Teraz postanowiłem sobie grać pół sezonu w nocy czyli jakieś 4-5 h od 20 zazwyczaj gram.


Mr.Anderson
Zwycięstwa: 1  Remisy: 0  Porażki: 0

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Football Manager 2007-2010

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://pressnews.org.pl Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Mini