Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




  • Index
  •  » Sport
  •  » Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

#1 2013-07-17 14:33:48

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

Jak oceniacie szanse naszych drużyn w tym roku? Uważacie, że będzie kompromitacja jak w zeszłym roku... czy może będzie lepiej? W tym roku chociaż liga zaczyna się wcześniej i nie będzie pierdolenia, że nie weszli w rytm meczowy. Ja szansę oceniam tak:

Legia Warszawa - całkiem dobre transfery, mają szeroką kadrę i moim zdaniem mają dość znaczną szansę na grę w LM. Szansę oceniam 50 na 50. Jak nowi piłkarze szybko wkomponują się w skład, a młodzi piłkarze jak Cichocki/Żyro/Mikita odpalą to szansę będą dosyć znaczne. A LE to powinien być minimum.

Lech Poznań - też jestem pozytywnie nastawiony, mimo że jest problem z napastnikiem to w lidze pokazali, że mają bramkostrzelną drugą linię. Transfery przyzwoite, taki Pawłowski może i pod koniec grał w kratkę, ale Zagłębie i tak o nic nie walczyło... a w Lechu może odżyć. LE powinno byc

Śląsk Wrocław - moim zdaniem ich maks to ostatnia runda, znacznie się osłabili, słabe transfery - król strzelców ligi Albańskiej i niepewny Marco Paiksao (sorry, nie mam iksa). Jak awansuja do LE to wielkim szczesciem.

Piast Gliwice - beda mieli problemy juz w tej rundzie, nie przejda, albo przejda (oby), ale dalej juz nie beda sie liczyc. Maja paru dobrych zawodnikow, ale ogolnie to za malo.

Jak wy sie na to zapatrujecie? Ja oczywiscie za wszystkie druzyny trzymam kciuki, ale kolorowo raczej nie bedzie.

ps - jakby ktos mogl przeniesc temat do dzialu "Sport"

Ostatnio edytowany przez Pavlo (2013-07-17 14:35:40)


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#2 2013-07-17 14:56:54

 El Ninho

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 1353
Punktów :   16 
Wrestler w e-fedzie: Hunico
Ulubiony Tag Team: Big Blues Show & Austin Blues
Data urodzenia: 01-01-2001

Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

Szczerze? Dla mnie najcięższego rywala ma właśnie Piast. Jeśli na wyjeździe będzie dobry wynik ("zwycięski remis" 1-1), to u siebie jestem spokojny o Piasta. W Gliwicach piłkarze już nie raz udowodnili, że potrafią grać do końca, czego brakuje np. Śląskowi. Na dzień dzisiejszy wszystko zależy od przeciwnika w następnej rundzie. Atutem Karabacha jest to, że są drużyną dość egzotyczną, a Piast nie ma przecież doświadczenia europejskiego. Podsumowując - wszystko zależy od meczu w Baku.

Śląsk - sorry, ale dla mnie ta drużyna to zespół bez żadnej ambicji i jeśli Piast się nie potknie, grając całkiem nie na swoim poziomie, albo nie dostanie trudnego rywala, to WKS odpadnie pierwszy. Liczę, że Śląsk zajdzie jak najdalej, ale moim zdaniem to najsłabszy team w pucharach.

Lech - dla mnie Lech jeśli nie zajdzie do fazy grupowej to będzie porażka. Bez Toneva będzie ciężej, ale to nie znaczy, że będę w stanie rozgrzeszyć KKS, jeśli odpadnie w eliminacjach.

Legia - najlepiej budowany zespół i zdecydowanie najlepszy w ostatnim sezonie. Na pewno  ta drużyna może dojść do fazy grupowej. Może, ale nie musi. Dlatego sądzę, że Liga Europejska, a konkretnie faza grupowa, jest planem minimum, co zresztą chyba mówił już prezes Leśniadorski.

Generalnie uważam, że są szanse. Problemem jest jednak to, że szanse są już od wielu lat, a rezultatów brak. Na dziś widzę dwa zespoły, które po prostu muszą dostać się do fazy grupowej europejskich pucharów

Offline

 

#3 2013-07-17 20:28:13

Harley-D

Pomocnik

43808216
Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 605
Punktów :   36 
Wrestler w e-fedzie: Stevens, Edgar
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od 2009 roku
Ulubiony wrestler: Evan Bourne, Trent Barreta
Data urodzenia: 02.02.1992

Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

Piast - ciężkich rywali mają, bo ten Karabach ograł już polską drużynę (bodajże Wisłę) w europejskich pucharach. Kibicuję Piastowi, bo to sukces, żeby bieniaminek awansował do pucharów. Nie liczę na jakiś sukces, ale po prostu brawo, że w ogóle zagrają w pucharach. Jak się uda, to fajnie, jak nie, to trudno. Ale przynajmniej nabiorą doświadczenia w pucharach.

Śląsk - mimo, że mam najbliżej do Wrocławia, studiuję tam i jestem z Dolnego Śląska, to nie lubię Śląska. Nie podoba mi się ta drużyna, nie lubię jej i uważam, że jest słaba. Nawet bym się cieszył jakby Czarnogórcy ich ograli. Reprezentację mają dobrą, lepszą od naszej, to czemu ich klub miałby nie pokonać naszego. Śląsk nie znajdzie się w fazie grupowej.

Lech - na nich bardzo liczę, bo to solidna drużyna, dobrze ułożona i awans do fazy grupowej jest jak najbardziej w ich zasięgu.

Legia - zawsze są nadzieję na tę Ligę Mistrzów, ale tym razem wydają mi się realniejsze niż przez kilka lat wstecz. Legia wydała dużo na transfery, wzmocnienia są i pomimo, że większość w Polsce ich nie lubi, ja do nich nic nie mam i życzę wszystkiego dobrego na drodze do LM. Oby tylko planów nie pokrzyżowali im... ich kibole jak kiedyś. Z Walijczykami powinni sobie spokojnie dać radę, zobaczymy jak dalej. A jak nie LM, to faza grupowa LE też będzie sukcesem.


Wrestlerzy w e-fedzie:
Stevens
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3nbRfq1kR1PBIEqzxj-fQgPIy11UqKBdPQuHp7JmNK_MKETH-cA
Streak: 51/6/30

Osiągnięcia:
1x Global Championship (22.09.2013-27.10.2013)
2x European/Light Heavyweight Championship (2.12.2012-11.02.2013, 07.04.2013-25.08.2013)
Najdłuższy reign z pasem Light Heavyweight (140 dni)
Odzyskanie pasa Light Heavyweight po długich staraniach
1x Title shot do pasa NWE
3x Title shot do pasa Light Heavyweight
Kwalifikacja do walki Money In The NWE
Kwalifikacja do turnieju King of the NWE
NWE Awards w kategoriach: Najbardziej niedoceniony zawodnik 2013 i Najlepszy face 2013

Edgar
http://heroes.hypnoweb.net/photo/79/galerie/personnages/2009-12-30_233401-fouine007.jpg
Streak: 28/4/30

Osiągnięcia:
1x World Heavyweight Championship (21.07.2013-25.08.2013)
1x Mr. Money In The NWE
1x Xtreme Championship (07.04.2013-31.05.2013)
1x Title Shot do pasa World Heavyweight
NWE Awards w kategoriach: Najlepszy gimmick 2013 i Najlepszy heel 2013 (wspólnie z Philipsem i Leviathanem)

Offline

 

#4 2013-07-17 20:50:13

 drago

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

48530088
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-06-29
Posty: 99
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Harley Mikelson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: CM Punk, Daniel Bryan, Daniels
Ulubiony Tag Team: Team Hell No
Data urodzenia: 1995

Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

Piast- Nie znam ich przeciwnika, ale myślę, że mają z nimi szanse. Do 3 rundy dojdą co najwyżej.

Śląsk- To chyba drużyna, która gra najmniej równo mecze w całej Ekstraklasie. Mogą wygrać z Legią, ale też przegrać z GKS-em. Raczej wątpie, żeby teraz nastąpił lepszy okres ich gry,  ale poczekamy, zobaczymy.

Lech- Nie będę ukrywał. że to moja ulubiona drużyna w Polsce. Ale też nie wydaje mi się, żeby mogli przejść całe eliminacje. Jeżeli się nie wzniosą na wyżyny swoich możliwości to nie mają czego szukać.

Legia- Teoretycznie mają najlepszy skład w Ekstraklasie, ale jak już nas przyzwycziły polskie drużyny (włącznie z reprezentacją), mogą przegrać dosłownie z każdym. Ale raczej nie wydaje mi się, że przejdą do Ligi Mistrzów.  Z obecnym mistrzem Walii na pewno mogą. a nawet powinni wygrać. Jednak to dopiero 2 runda. Może jak się poszczęści w losowaniu 3 rundy to uda się wejść do Ligi Europy. Większych szans dla Legii nie widzę, bo w 4 rundzie już nie można liczyć na słabego przeciwnika w losowaniu.

Ostatnio edytowany przez drago (2013-07-17 20:51:44)


http://www.fotoszok.pl/upload/6f9dc3bd.png


Streak:


2/0/2

Offline

 

#5 2013-07-23 13:08:18

 El Ninho

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 1353
Punktów :   16 
Wrestler w e-fedzie: Hunico
Ulubiony Tag Team: Big Blues Show & Austin Blues
Data urodzenia: 01-01-2001

Re: Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

Po pierwszych meczach jest mi trochę głupio. W sumie tym lepiej, ale muszę przeprosić Wrocławian. 4-0 na wyjeździe to bezpieczna zaliczka przed meczem u siebie. Nasze czołowe drużyny uporały się ze swoimi rywalami w stosunku 3-1 (chociaż emocji nie brakowało, zwłaszcza tych negatywnych, gdy przez długi czas utrzymywał się wynik 1-0 dla New Saints i 1-1 w meczu Lecha z Honką). Piast natomiast do pewnego momentu grał bardzo dobrą piłkę. Myślę, że gdyby nie strzał życia tego łysego z Karabachu, być może w Gliwicach zadanie byłoby dużo prostsze. Tymczasem Piast zamknął się w obrębie własnego pola karnego i na drugą bramkę Azerów nie trzeba było czekać. Zdobył ją fenomenalny Reinaldo. O ile trzy nasze drużyny mają już pewne awanse do następnych faz, o tyle Piast u siebie będzie musiał się postarać. Jasne, że starczy 1-0, ale bez najlepszego bramkarza zespołu będzie to i tak wygórowane zadanie. Natomiast chciałbym poruszyć też losowanie kolejnych faz. Śląsk trafi(ł) na najtrudniejszego rywala i prawdopodobnie pożegna się z Ligą Europy. Belgijski football to o wiele wyższy poziom niż Czarnogóra, chociaż wciąż liczę, że Mila i spółka sprawią, że będę musiał przepraszać ich po raz drugi. Lech trafi chyba na Litwę, gdzie bez problemu powinien sobie poradzić, a Legia zagra prawdopodobnie z Molde. Norweski zespół jest do ogrania, dlatego europejski sen polskich drużyn staje się coraz bardziej realny. Piast natomiast jeśli ogra karabacha korzystnym stosunkiem bramek, pojedzie na Cypr, gdzie będzie naprawdę ciężko.

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Polskie drużyny w europejskich pucharach - 2013/2014

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.hotelstayfinder.com/ Hotely Keňa Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław