Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2012-07-23 15:17:26

 Sequence

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

43202061
Skąd: Przasnysz
Zarejestrowany: 2012-07-16
Posty: 13
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: John Carter
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od...hm...2010
Ulubiony wrestler: Kane, Jeff Jarrett
Ulubiony Tag Team: R-boom :)
Data urodzenia: 14.11.1997

#1 Monday Night RAW!

http://chaddukeswrestlingshow.com/wp-content/uploads/2011/11/WWE-RAW-HD.png



http://wweextremewrestler.weebly.com/uploads/7/3/0/5/7305767/3337172.gif



Zaczyna grać theme RAW, a po chwili kamera przenosi się to stolika komentatorskiego.




Jerry Lawler: Witam wszystkich na pierwszym RAW w historii WWE! Znajdujemy się właśnie w Los Angeles! Za stołem komentatorskim zasiądę ja, Jerry Lawler oraz...
Michael Cole: ... oraz niepowtarzalny w swej prostocie, Michael Cole. Witam państwa.
Jerry Lawler: Będziemy dziś świadkami niepowtarzalnego widowiska, którego zapewnią nam gwiazdy najwyższego kalibru!
Michael Cole: O tak, Jerry. Możemy dzisiaj spodziewać się takich sław jak R-Truth, Kane, a nawet John Cena!
Jerry Lawler: Będzie się działo. A teraz może przejdziemy do karty na dzisiejsze RAW, czyż nie Michael?
Michael Cole: Oczywiście, a więc nieprzedłużając... A więc w dzisiejszej walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pretendenta do WWE Championship na Royal Rumble!
Jerry Lawler: Teraz ja będę mówił. Ponadto zobaczymy 10 – Man Battle Royal o WWE Championship, a także starcie o miano pretendentów do WWE Tag Team Championship!
Michael Cole: Jerry, wiesz, żę ja nie lubię, gdy ktoś mi przerywa. Ale nie mam czasu na kłótnię z tobą. A więc, zaczynajmy widowisko!






*Veil of Fire*
Na arenie robi się czerwono, a od publiczności wydobywa się głośny Heat. Chwilę potem na rampie pojawia się Kane, który z mikrofonem w ręku zmierza w stronę ringu. Wchodzi do środka nad trzecią liną, gdzie zaczyna mówić.



Kane: Cierpienie! Ból! Bezradność! To wszystko spotka moich dzisiejszych przeciwników. Są nimi John Cena oraz John Morrison. Obydwoje dzisiejszego wieczora będą żałowali, że się urodzili. A dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. Oni to nic nieznaczący śmiertelnicy, a ja jestem ulubionym demonem diabła, który będzie mnie bronił za wszelką cenę.




*Ain’t No Make Believe*
Słychać Cheer od fanów, ponieważ chwilę potem na rampie pojawia się nie kto inny, jak John Morrison. Rusza w stronę ringu, gdzie za pomocą stalowych schodków wchodzi do środka kwadratowego pierścienia. Tam zaczyna mówić z mikrofonem.



John Morrison: Chwila, chwila, demonie! Według ciebie nic nie znaczę? Śmieszny jesteś! W dzisiejszym Main Event’cie pokarzę ci, ile jestem wart. Nie boję się ciebie! Może i jesteś silniejszy i większy, ale ja posiadam spryt i tych wszystkich ludzi! <cheer> Tak więc pamiętaj, że masz się kogo obawiać, a w szczególności mnie!




*The Time is Now*
Publiczność na owy theme zareagowała głośnym Cheerem. Chwilę później na rampie pojawił się John Cena, który ruszył w stronę ringu. Wślizgnął się do środka, gdzie zabrał mikrofon i dołączył się do rozmowy.



John Cena: JoMo, w zupełności się z tobą zgadzam. Już w dzisiejszej walce wieczoru Kane przekona się, że nikogo nie można lekceważyć. Uważasz siebie za ulubionego demona diabła, co? Powiem ci jedno. Dzisiejszego wieczoru przekonasz się, że to ja jestem diabłem i sprawię ci taki ból, jakiego sobie nie wyobrażasz.




Po tych słowach Kane uśmiecha się, po czym opuszcza ring i wychodzi na BackStage. Zaczyna grać theme Johna Ceny, a następnie wraz z Morrisonem opuszcza arenę.





Jerry Lawler: Ostre słowa od każdego z zawodników! Co myślisz o dzisiejszej walce wieczoru, Cole?
Michael Cole: Zapowiada się bardzo ciekawie. Cała ta sytuacja wzbudziła we mnie sporo pozytywnych emocji. Mam nadzieję, iż ME wypadnie wyśmienicie.
Jerry Lawler: W zupełności się z tobą zgadzam!A już za chwilę zobaczymy pierwszy pojedynek który, mam nadzieję, będzie efektownym widowiskiem!



Reklama



#1 Normal Match


Drew McIntyre vs Michael Tarver


Obydwoje zawodnicy są już w ringu, więc walkę czas zacząć! Na początek wrestlerzy wchodzą w tradycyjny klincz, z którego wychodzi zwycięsko Drew trzymając Michaela w Headlocku. Po chwili rzuca Tarvera na liny, a kiedy ten będzie wracał, zostaje poczęstowany Big Bootem, a następnie Elbow Dropem. Próba pinu 1… Odbija! McIntyre szybko podnosi się czyniąc to samo z czarnoskórym, a następnie wrzuca Go do narożnika. Bierze rozbieg i rusza na przeciwnika z Corner Clotheslinem, ale Michael robi unik, przez co Szkot uderza w narożnik. Tarver zachodzi przeciwnika od tyłu, po czym Roll Up. 1… 2… Odbija! Michael niezrażony wynikiem pinu wstaje, a Drew na kolanach podpiera się rękoma maty, lecz po chwili inkasuje od czarnoskórego uderzenie w głowę łokciem. Tarver pomaga wstać oponentowi, a następnie rzuca Go na matę poprzez Body Slam. Następnie odbija się od linek, po czym częstuje siedzącego rywala silnym Low Clotheslinem. PIN 1… 2… Szkot podnosi bark! Michael już lekko wkurzony wychodzi na apron, skąd wchodzi na trzecią linę, a następnie skacze stopami na leżącego przeciwnika. Jednakże Drew robi unik, po czym się podnosi, a kiedy czarny odwróci się w Jego stronę, Michael zostaje poczęstowany Clotheslinem. Tarver upadł plecami na matę, a Drew wykonał szybki Leg Drop. Następnie podniósł przeciwnika, po czym cisnął czarnoskórym w narożnik. Wziął rozbieg, jednakże ponownie Corner Clothesline nieudany. Michael zrobił unik, a Szkot zaczął opierać się plecami o kąt kwadratowego pierścienia. Tarver to wykorzystał i zaczął częstować oponenta Corner Punchami. Potem odsunął się od rywala, gdzie zaczął tauntować <cheer>. Kiedy McIntyre się podniósł, Michael chciał Go poczęstować swoim finisherem, czyli Super Punchem, lecz Drew schylił się, po czym przełożył rękę pod ramię przeciwnika, wykonując po chwili Reverse STO. Szkot teraz już wie, co zrobić. Szybko podnosi przeciwnika, po czym wykonuje na Nim potężne Future Shock DDT. Następnie pinuje. 1… 2… 3! A więc zwycięzcą zostaje Drew McIntyre, który przy swoim theme opuszcza arenę.





Kamera przenosi się na BackStage, gdzie stoją Evan Bourne oraz Josh Mathews.



Josh Mathews: Panie i panowie! Dzisiaj mam zaszczyt rozmawiać z Evanem Bournem!
Evan Bourne: Witam Cię Josh!
Josh Mathews: Co czujesz przed swoją dzisiejszą walką o WWE Championship?
Evan Bourne: Czuję wielką radość, ponieważ zostałem dodany do tak ekscytującego pojedynku. Samo wzięcie w nim udziału jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, chociaż cicho liczę na moje zwycięstwo.



Zaraz po słowach Bourne’a obok Niego pojawił się Cody Rhodes. Spoglądnął na Evana, po czym uśmiechnął się i odszedł z punktu widzenia kamery, która ponownie przeniosła się do stolika komentatorskiego.





Michael Cole: Evan bardzo chce zdobyć mistrzostwo! Jednakże Rhodes nie pozwoli mu na to za wszelką cenę oraz…
Jerry Lawler: Cicho! Cody zwycięży na pewno!
Michael Cole: Zaczynasz mnie wkurzać. Tak czy inaczej przed nami Tag Team Match o miano pretendentów do WWE Tag Team Championship!





#2 Normal Tag Team Match
#1 Contenders for WWE Tag Team Championship
Cobra Boom vs The Strongmans


W ringu stoją Kofi Kingston oraz Ezekiel Jackson, którzy rozpoczną pojedynek. Na sam początek zawodnicy podają sobie ręce, po czym zaczynają starcie. Kofi zaczyna co jakiś czas kopać w nogi przeciwnika, robiąc po chwili unik przez uderzeniem od Ezekiela. Jednak kiedy Kingston chce ponownie kopnąć przeciwnika, Jackson chwyta Jego nogę, po czym odpycha od siebie, a kiedy Jamajczyk się podniesie, zostaje poczęstowany potężnym Clotheslinem. Siłacz podniósł oponenta, a następnie chwytając Jego głowę rzucił Go do swojego narożnika. Zrobił zmianę z Bigiem i podnosząc rywala wspólnie wykonali Double Side Slam. Próba pinu. 1… 2… Odbija! Show podnosi się, po czym robi to samo z przeciwnikiem. Posyła Go Irish Whipem na liny, a kiedy Kingston będzie wracał, zostaje rzucony na matę poprzez Back Body Drop. Zmiana z Jacksonem! Ezekiel wchodzi do ringu. Czeka, aż oponent się podniesie, po czym wykonuje na Jamajczyku Spinebuster, a następnie pin. 1… 2… NIE! Odpina! Czarnoskóry trochę zły wstaje z Kofim, a potem wrzuca Go do pustego narożnika. Rusza na niego, jednakże w ostatniej chwili Kingston wykonuje Pendulum Kick! Wraca do ringu, po czym ostatkami sił zmienia się z Santino. Marella wchodzi do ringu, a kiedy Jackson się podniesie, zostaje poczęstowany serią punchu. Ezekiel oszołomiony odbija się od lin, a następnie Włoch chce wykonać Hip Toss. Ale murzyn zatrzymuje przeciwnika, po chwili odpychając Go od siebie. Santino odbija się od linek, a kiedy wraca czarnoskóry chce wykonać Clothesline. Jednakże przebiega pod Jego ramieniem, ponownie odbija się od lin, a kiedy olbrzym się odwróci, zostaje On poczęstowany Low Dropkickiem, po którym klęka na jedno kolano. Marella powtarza tą czynność, tyle że tym razem kopie oponenta w drugie kolano, przez co Ezekiel teraz klęczy. Tak więc Włoch przechodzi za Jego plecy, po czym wykonuje na rywalu Throwback! Próba pinu! 1… Odbija! Włoch niezdziwiony tym robi zmianę z wypoczętym Kingstonem, a następnie, kiedy Cobra Boom będą razem w ringu, wykonują Double Elbow Drop. Pin od Kofiego! 1… 2… Jackson podnosi bark! Jamajczyk nie zdziwiony tym błyskawicznie wchodzi na trzecią linę. Czeka, aż rywala się podniesie, a następnie rusza na Niego z Crossbody! Ale nie! Ezekiel chwyta Go pod Backbreaker! Wynosi Kingstona do góry, ale wtem Jamajczyk wyślizguje się przelatując nad głową olbrzyma, a kiedy czarnoskóry odwróci się do Niego twarzą, zostaje poczęstowany Dropkickiem. Jednakże Jackson tylko się zachwiał, po czym odbił się od lin, a następnie powalił na Kofiego na matę poprzez Big Boot! Chwilę potem murzyni równocześnie zrobili zmianę ze swoimi Tag Team partnerami. Show i Santino wbiegli do ringu. Big powalił przeciwnika poprzez dwa Clothesline’y pod rząd. Następnie podnosi oponenta, po czym ciska Go do wolnego narożnika. Tam spada na klatę Marelli potężny Chop od olbrzyma. Włoch zostaje w kącie, a Show bierze rozbieg, po czym rusza na rywala uderzając Go akcją o nazwie Corner Ass! Santino odchodzi od narożnika, a Big odbija się od linek. Biegnie na Marellę, po czym powala Go na matę poprzez Shoulder Tackle. Zaczyna tauntować, jednakże wtem Kingston skacze nad trzecią liną do ringu. Big Show jednakże był czujny, a Jamajczyk nadział się na przepotężny Spear! Kiedy się podniósł, z kwadratowego pierścienia za pomocą Clothesline’a wyeliminował Go Ezekiel Jackson! Santino już się podniósł, po czym dostał od Showa ogłuszający K.O. Punch! Przypina! 1… 2… 3! A więc zwycięzcami i pretendentami do WWE Tag Team Championship zostają The Strongmans!




Kamera przenosi się na parking, gdzie przyjeżdża taksówka, a chwilę potem zostaje z niej wyrzucony R-Truth wraz z plecakiem. Wstaje, zarzuca plecak na ramię, a chwilę potem krzyczy coś do kierowcy.



R-Truth: No i co z tego, że nie miałem kasy?! Może nie chciało mi się jej marnować ani zabierać z portfela, hę?!

Samochód odjeżdża, a Truth nadal się drze.



R-Truth: No tak! Teraz sobie jedź! Miałeś mnie jeszcze odwieźć do domu! Ty pewnie należysz to gangu „Little Jimmys”! Nie zapomnę Ci tego, oj nie!

Truth wkurzony wchodzi do budynku mrucząc pod nosem: „Głupie pieniądze”, a kamera przenosi się ponownie to stolika komentatorskiego. 




Jerry Lawler: Ostatnio wiemy, że zarząd zaczął płacić Truthowi mniej. Ale aż tyle, żeby nie było Go stać na taksówkę?
Michael Cole: Zapewniam Cię, że Go stać, ale tak jak mówił. Po cholerę wyciągać pieniądze z portfela, skoro powinno się podwozić znaną osobowość?
Jerry Lawler: Może i tak... A teraz przenieśmy się do kolejnej walki tego wieczoru!

Reklama



#3 10 Man Battle Royal 
WWE Championship 
Justin Gabriel vs Cody Rhodes vs David Otunga vs Daniel Bryan vs William Regal vs Evan Bourne vs R-Truth vs Curt Hawkins vs The Great Khali vs Wade Barrett 


Wszyscy zawodnicy są już w ringu, a gong zabrzmiał. Wszyscy zawodnicy zaczęli się obserwować, jednak po chwili wzrok dziewięciu zawodników przypadł na Khaliego. Nie minęło pięć sekund, a już wszyscy ruszyli na olbrzyma. Zaczęli Go kopać i uderzać pięściami, a Hindus nie mógł nic zrobić. Ostatecznie wszyscy wyrzucili olbrzyma poza kwadratowy pierścień. Hawkins zaczął coś krzyczeć do Khaliego, wysuwając głowę nad trzecią liną. Wtedy The Great dosyć wkurzony chwycił łapskami za głowę Curta, po czym przeniósł Go nad trzecią linę, rzucając Nim po chwili w barierki. Hawkins wyeliminowany! Tymczasem w kwadratowym pierścieniu punchami zaczęli się obsypywać Gabriel i Regal. Ostatecznie wyszedł tego zwycięsko William, który kopnął przeciwnika w brzuch, a następnie wykonał szybki Snap Suplex, po czym szybko Go podniósł i spróbował wyrzucił Justina za ring. Jednakże lotnik zatrzymał się na apronie i chwilę potem uderzył barkiem w tułów Brytyjczyka pod trzecią linę, przez co Regal się skulił. Wtem Gabriel wykonał przepiękny Sunset Flip Powerbomb, lecz kiedy stanął na równych nogach, błyskawicznie został poczęstowany przez Trutha szybkim Shut Up. Podniósł oponenta i wyrzucił Go za kwadratowy pierścień. W tym samym czasie pomiędzy Rhodesem a Bryanem toczyła się wojna. Cody kopnął rywala w brzuch, po czym wykonał potężne DDT. Czekał, aż Daniel się podniesie, a następnie chciał chwycić Go pod Cross Rhodes. Jednakże The American Dragon błyskawicznie kopnął oponenta w kolano, przez co Rhodes klęknął. Wtem Bryan chciał wykonać Danielson Kick, jednakże Cody w ostatniej chwili chwycił nogę przeciwnika, a następnie wyrzucił ją w prawo, przez co Daniel odwrócił się twarzą w drugą stronę. Tam stał Otunga, który nie zwlekając rzucił rywala na matę poprzez The Verdict. Wspólnie z Rhodesem podnieśli Amerykańskiego Smoka, a następnie wyrzucili Go za ring. Ale Cody nie był lojalny co do Davida i podniósł nogi Otungi do góry, jednocześnie po chwili eliminując Go z dalszego starcia. Zaraz potem od tyłu Cody’ego zaatakował Barrett. Zaczął uderzać pięściami o plecy rywala. Wade następnie zaczął tauntować przy buczeniu publiczności, lecz kiedy odwrócił się w przeciwległą stronę lin, tam był już Evan Bourne. Skoczył na barki oponenta, a następnie Hurricanraną wyrzucił rywala poza ring. Anglik wyeliminowany! Zaraz po tym Bourne i Rhodes wstali i zaczęli się kłócić. Jednak przy tej kłótni ruszył na Nich Regal. Jednakże zawodnicy byli czujni i poprzez Double Back Body Drop wyrzucili oponenta za kwadratowy pierścień. Znowu zaczęli się kłócić, aż w końcu Cody poczęstował okropnym liściem policzek Evana, a następnie chwycił dłońmi kark i gacie przeciwnika, po czym spróbował wyeliminować Go z dalszej walki. Jednak Bourne zatrzymał się na apronie plecami do Rhodesa. Następnie chwycił się dłońmi trzeciej liny, a potem dzięki swojemu wygimnastykowanemu ciału chwycił nogami głowę rywala, a następnie zaciągnął Go za sobą powodując eliminację Cody’ego. Evan zaczął tauntować będąc odwróconym do fanów, ale wtem od tyłu wybiegł R-Truth, który kopnął z kolanka plecy oponenta. Evan Bourne wyeliminowany, a w ringu został tylko Master Little Jimmys! Włączył się Jego theme, a potem uradowany dostał od sędziego WWE European Championship. Tak więc nowy mistrz wyszedł z ringu i ruszył na BackStage uszczęśliwiony swoim mistrzostwem.




Widzimy na BackStage’u, jak przez korytarz podąża Triple H! Ale co to? Od tyłu atakuje Go Kane! Uderza pięściami o plecy HHH’a, a następnie chwytając kark i gacie The Game’a ciska Nim prosto o ścianę. The Big Red Machine znika z obrazu, a lekarze zabierają Huntera na noszach.




Jerry Lawler: Łoł, pierwsze w historii RAW, a tu już takie sytuacje. Według mnie powinno się takich " gości " jak Kane, zamykać za kratkami. Co ty na to Cole?
Michael Cole: Ciężko mi stwierdzić... Pozostawię to bez komentarza, ponieważ już za chwilę zobaczymy Main Event!
Jerry Lawler: No tak, najlepiej to nic nie powiedzieć...


Main Event
Triple Threat Match
#1 Contender for WWE Championship at Royal Rumble
#1 Contender for WWE Championship at Royal Rumble


Po krótkim czasie wszyscy zawodnicy są już w ringu, a sędzia każe uderzyć w gong. Walka się rozpoczęła! Cena i Morrison popatrzyli na siebie porozumiewawczo, po czym ruszyli wspólnie na Kane’a zaczęli Go okopywać i punchować, a kiedy był już trochę oszołomiony, równocześnie odbili się od lin przed twarzą potwora. Jednakże kiedy wracali zostali powaleni na matę poprzez Double Clothesline. Johnowie upadli na matę, a The Big Red Machine podniósł JoMo, a następnie chwytając Go za gacie i kark wyrzucił Go poza ring. Odwraca się do Ceny, który zdołał się już podnieść. Zaczął punchować głowę oponenta, po czym szybko odbił się od linek, ale kiedy wracał upadł na matę poprzez silny Back Body Drop od Kane’a. Big Red Moster nie czeka długo, aby podnieść Johna. Kiedy już to zrobi, rzuca Go na matę mocnym Body Slamem. Potem, kiedy Cena będzie siedział, Kane odbija się od lin, a następnie częstuje rywala bolesnym Low Dropkickie. Próba pinu! 1… 2… NIE! Morrison skacze na Wielką Czerwoną Machinę akcją o nazwie Slingshot Leg Drop, przerywając pin! Demon podnosi się po zadanym ciosie, a wtem inkasuje od JoMo mocny Dropkick, po którym wyturluje się za kwadratowy pierścień. Shaman of Sexy odwraca się do Ceny, po czym podnosi Go i ciska Nim poprzez Irish Whip w narożnik. Rusza na Niego, wykonując po chwili przepiękny Corner Dropkick. Morrison na fali! Cena powoli odsuwa się od narożnika, a JoMo odbija się od linek… NIE! Kane je rozszerza, a John powtórnie wypada poza ring. Demon wchodzi do środka, a kiedy rywala odwróci się w Jego stronę, częstuje wojownika silnym Big Bootem. Zaraz potem klęka na jedno kolano i chwyta dłońmi głowę przeciwnika, po czym zaczyna uderzać nią o matę. Powtarza tą czynność dziesięć razy, a potem puszcza. Jednak jeszcze nie kończy z Johnem! Czeka spokojnie, aż osobnik się podniesie, po czym kopie Go w brzuch, a następnie odbija się od linek, a kiedy będzie już blisko przeciwnika, wykonuje na Nim potężne Running DDT. Teraz czekał spokojnie na podniesienie się oponenta szykując rękę pod swój finisher. Jednakże wtem do środka wbiegł Morrison, który krzyknął coś do The Big Red Monstera. Ten się odwrócił i wtedy zaczęli się o coś kłócić. Cena to wykorzystał. Podniósł się błyskawicznie, po czym odbijając się od lin powalił rywali na matę poprzez Double Bulldog. JoMo szybko się podniósł, ale wtem wojownik poczęstował Go Shoulder Tackle. Ponownie się podniósł i wtedy drugie Shoulder Tackle! Shaman of Sexy ponownie stanął na równe nogi i spróbował uderzyć przeciwnika. Ale Cena zniżył głowę, przez co Morrison zatrzymał się ręką na karku Johna, po czym został powalony na matę przez Protoplex. Lecz zaraz po tym chciał Cenę chciał powalić ręką na matę Kane. Ale John był czujny i zrobił to samo, co z JoMo. Teraz The Big Red Machine i Morrison leżeli obok siebie, a Cena będąc przy Ich głowach podniósł rękę do góry. Od publiczności wydobył się głośny Cheer, a chwilę potem wszyscy ujrzeli taunt You Can’t See Me. John odbił się od linek, a następnie, będąc blisko oponentów, poczęstował Ich twarze bolesnym Five Knuckle Shuffle. Potem Cena czekał spokojnie na podniesienie się któregoś z oponentów. Pierwszy podniósł się ponownie Morrison, a The Prototype wyniósł Go na barki. Już chciał wykonać Attitude Adjustment, ale wtedy Morrison zsunął się i stanął na macie, po czym wykonał na rywalu szybki i skuteczny Pele Kick. Cena upadł na matę. Jednak kiedy JoMo się odwrócił, tam stał już Kane, który położył dłoń na gardle przeciwnika. Przełożył rękę oponenta przez swoje ramię, a następnie trzymając rywala za spodnie rzucił Go na matę akcją o nazwie Chokeslam. John wyturlał się za ring, a demon przeniósł swój wzrok na Cenę. Poczekał, aż się podniesie, po czym także położył rękę na Jego gardle. Ale wtem The Prototype błyskawicznie chwycił ową rękę, po czym wyniósł potwora na barki. Publiczność nie czekała długo, a Kane wylądował na macie poprzez Attitude Adjustment, a John rzucił się do pinu. 1… 2… 3! A więc John Cena jest pretendentem do WWE Championship na Royal Rumble!




Cena cieszył się z wygranej, ale wtem zabił dzwon, po czym światła zgasły. Kiedy zabił drugi dzwon, oświeciły się, a za zwycięzcą stał The Undertaker! Kiedy John odwrócił się w Jego stronę, został poczęstowany jakże bolesnym Tombstone Piledriverem! Na twarzy Deadmana przy głośnym Heatcie pojawił się uśmieszek na twarzy, ale wtem powtórnie zgasło światło! Zaraz kiedy się oświeciło, tym razem za grabarzem stał wcześniej zaatakowany przez Kane’a, Triple H! Kiedy to Taker odwrócił się do HHH’a, został kopnięty w brzuch, a następnie powalony na matę poprzez Pedigree! Włączył się theme Huntera, po czym RAW zniknęło z anteny!




* Przepraszam za wcześniejsze dodanie, lecz później nie będę miał czasu *


Welcome in my World ... World of Wrestling!


http://i45.tinypic.com/34ziwcl.png


Character Card
»
John Carter


Record
»
Wins: 2 | Draws: 0 | Loses:


Achivements
»
Brak

Offline

 

#2 2012-07-23 17:26:26

 El Ninho

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 1353
Punktów :   16 
Wrestler w e-fedzie: Hunico
Ulubiony Tag Team: Big Blues Show & Austin Blues
Data urodzenia: 01-01-2001

Re: #1 Monday Night RAW!

Dobra, nie będzie to jak komentarz do tygodniówki, ale napiszę Ci, co mi się podobało, a co nie. Od razu jednak przygotuj się na to, że plusów będzie znacznie mniej niż minusów.
+Rozbudowany roster
+ Chęci do działania.
+ komentatorzy po każdym z pojedynków.

- Segmenty - nie podobały mi się. Były krótkie, nic nie wnosiły, szczególnie ten z udziałem Trutha. Najpierw atak Takera, potem Huntera... mogłeś zakończyć Raw na demonicznym spojrzeniu Deadmana w stronę Ceny. Ponadto interwencja Cody'ego... taka trochę niemrawa.
-  WWE European Championship? Przecież nie ma takiego pasa w Twojej federacji.

Przede wszystkim nieszczęsne segmenty. Może lepiej spróbować pisać krótsze walki (czyt. robisz tak, jak wielu już robiło - Końcówka walki: Iksiński atakuje spearem, jednak jego przeciwnik uchyla się. Iksiński wpada w narożnik i ląduje bez życia na macie. Igrekowi pozostaje tylko odliczyć! 1...2...3! Oczywiście musiałoby być to trochę bardziej rozbudowane, ale chyba warto więcej czasu poświęcić segmentom niż walkom). Liczę, że nie załamiesz się tym komentarzem i dalej będziesz robił swoje diary. To tylko moja opinia, możesz się nią przejmować, lub po prostu mieć ją w nosie. Może komuś innemu się spodobają długie walki i krótkie segi? Tego nie wiem. Rób swoje!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels-in OтeНи Алмора wellness w Ciechocinku dobry stomatolog łódź