Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2012-05-29 18:29:35

 Koper

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

20951895
Call me!
Skąd: Świebodzice
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 1263
Punktów :   60 
Wrestler w e-fedzie: DaaVis/Ziggler/Morgan
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2010
Ulubiony wrestler: Steen/Mankind/Ziggler
Ulubiony Tag Team: Bad Influence/Dirty Heels
Data urodzenia: 12 Marca 1999 - BEST WWF YEAR
WWW

WWE RAW SuperShow 28/05/12

Walki:
Non title:
Alberto Del Rio def. Santino Marella

WWE Tag Team Championship Match:
R-Truth i Kofi Kingston def. Jack Swagger i Dolph Ziggler

Non title:
Daniel Bryan def. CM Punk

Non title:
Christian def. The Miz

Non title:
Sheamus def. David Otunga

Singles:
Brodus Clay vs. Big Show - Non contest.

A poza tym:
- Big Show na początku gali wygłosił.. Średnie.. Można nawet powiedzieć słabe jak na swoją długą karierę promo. Na BS'e siał rozpierdol atakując A-Ry oraz Santino, a podczas walki z Brodus'em jak zwykle go poniosło i doszło do Non Contest. Na pomoc Clay'owi przybyli mistrzowie Tag Team. Jeden spotkał się z schodami, a drugi swoim ciężarem rozwalił barierkę ochronną po tym jak Show nim rzucił.

- Uczyniono pierwszy krok ku odłączeniu Dolph'a od Swagger'a. Po kolejnej walce o pasy Tag Team gdzie Ziggler'a praktycznie nie było w ringu wypowiedział.. " I'am better than this " następnie wyszedł na backstage. Potem miał mały seg z Vicky gdzie powiedział, że ma dość tych walk Tag Team'owych oraz umieścił wpis na ' twitterze apelując ' do Vicky żeby zajęła się jego karierą solową.

- Walka Ceny i Big Show'a na No Way Out odbędzie się w stalowej klatce.

- Okładka, zapowiedź WWE' 13.

- W narożniku Punk'a podczas walki z Daniel'em stanęła.. AJ, która po walce podała mistrzowie krzesło gdy do ringu wpadł Kane, który wcześniej zaatakował krzesłem Bryan'a. Punk zdążył się obronić wcześniej podanym krzesłem.

- Na SmackDown odbędzie się WWE Championship match: CM Punk vs. Kane. Zwiastuje nam to już raczej.. pewne dołączenie Kane'a do walki Punk'a i Bryan'a na Now Way Out. Bryan wywalczył sobie tą walkę pokonując mistrza.

- Orton ' prawdopodobnie ' w najbliższym czasie po rywalizuje sobie z Miz'em gdyż atakiem przerwał jego promo o tym, że chce title shot'a przybliżając argumenty z WM 27 i 28.


Streak (od restartu federacji)
1/0/2

Charles Daavis:
2011 eXo Mr. Money In The NWE
2x Royal Rumble Winner (2014, 2015)
NWE World Heavyweight Championship (2x)
Golden Night 2011: Indywidualna obrona tytułu Ryan'a Kennedy'ego - eliminacja dwóch zawodników.
Fallen Souls III: Obronienie tytułu Wagi Ciężkiej w walce wieczoru.
Bad Blood 2013: Przerwanie rekordu Arsene - 15 miesięcy nie przypięty.
King of the NWE 2013: Finalista turnieju - vs Hunico
NWE Awards 2013: Match of the Year - I Quit Match vs Hunico - Fallen Souls IV
Winter Assault: Wygranie Royal Rumble dwa razy pod rząd jako pierwszy w historii.

Dolph Ziggler:
NWE Television Championship (1x)

Kevin Morgan
NWE Xtreme Championship (1x)
NWE Hardcore Championship (1x)
eXo 2013: Wygranie pierwszego w historii 'Best of 5 Intellectual Series'.
Ostatni mistrz Xtreme w historii NWE.
NWE Awards 2013: New Guy of the Year


http://i1214.photobucket.com/albums/cc489/abdmir/Code_Geass___Zero_signature_by_Vong_zps6ac47fe7.png

Offline

 

#2 2012-05-29 19:19:14

 FoTi

Pomocnik

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 602
Punktów :   18 
Wrestler w e-fedzie: Kenneth Riddle
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Wrestlemania XXVI
Ulubiony wrestler: Dean Ambrose, AJ Styles
Ulubiony Tag Team: DX, Evolution

Re: WWE RAW SuperShow 28/05/12

Raw nie oglądałem, ale czytałem raport i teraz jeszcze u nas wyniki. Nie chcę się specjalnie rozpisywać o każdym fragmencie po kolei więc może tylko powiem całościowo. Gala była przeciętna jak każde Raw od jakiegoś czasu, ale Vince już mnie do tego przyzwyczaił. Cieszę się ze zbliżającego się wielkimi krokami odłączenia Zigglera od Vickie. Szkoda, że nie zrobili tego już jakiś czas temu kiedy Zigg miał szansę na pas WWE i stały ME. Big Show powinien powoli kończyć. HoF będzie raczej pewne, ale teraz ten heel turn w mojej opinii niepotrzebny, jest żałosny bo robi z Showa kolejnego przydupasa Laurinaitisa. WWE 13 <3 To chyba tyle na ten temat Co do AJ, która stara się o względy Punka to powiem tylko jedno... What The Hell? Mi się to nie podoba, a jeśli już to widzę heel turn AJ, która odwraca uwagę Punka od Bryana i w ten sposób pomaga Danielowi. Jakby nie patrzeć teraz jej były chłopak wygrał właśnie przez to, że odwróciła uwagę mistrza WWE.
Jak już mówiłem, Raw nie specjalnie "WOW", ale ujdzie. Dzięki za wyniki i informacje spisane w zgrabnym tekście ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue torba transportowa dla psa przegrywanie kaset vhs afalias.net.pl adiut.net.pl Ciechocinek restauracje Szafy z drewna