Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2011-10-02 20:46:01

Axron

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Zarejestrowany: 2011-10-02
Posty: 1
Punktów :   

The Miz

Nick:

Axron

Wrestler:

The Miz

Numer GG:

34832792

Jak masz zamiar pisać na BS:

Cóż... Najlepiej jak tylko potrafię. Będę pisał w miarę możliwości długie i ciekawe posty. Mam wiele pomysłów na swoją postać tak więc jej nie zmarnuję.

Dlaczego ten Wrestler:

Wybrałem tego zawodnika ponieważ uważam iż będzie mi się nie dobrze pisało. Miz to bardzo charyzmatyczna postać, która daje szereg możliwości. Mike Mizanin należy do moich ulubieńców wśród rosteru Raw, z tego powodu pisanie nim będzie sprawiało mi dodatkową frajdę. Wybrałem go też z tego powodu iż lepiej czuję się w roli Heela, a niżeli Face'a. Chcę kreować swoją postać na typowego cwaniaka który jest w stanie zrobić wszystko byle tylko osiągnąć swój cel.


Face/Tweener/Heel:

Heel


Gimmick:

The Miz to jeden z najbardziej aroganckich i zadufanych w sobie zawodników w całej federacji. Uważa że wszystko mu wolno i że jest najlepszy. Jest ego maniakiem, wręcz ociekającym samouwielbieniem.. Oprócz tego jest bardzo pewny siebie, twierdzi że jest w stanie pokonać każdego kto stanie mu na drodze. Nie czuje respektu przed nikim chodź powinien. W istocie jest tchórzem który wiele gada, ale mało robi. Większość walk wygrywa kantem, w sumie rzadko zdarza wygrywać uczciwie. Z doświadczenia wie iż ten styl walki jest bardziej opłacalny i niesie ze sobą większe korzyści. Oprócz tego Mike jest gigantycznym szczęściarzem, bo inaczej tego się nazwać nie da. Ma dar do tego że jest w miejscach w których nie powinien być, ale wychodzi mu to na dobre. "Awesome Man" twierdzi że nie potrzebuje nikogo, jest samowystarczalny... Because... He's Awesomme!

Theme:

I Came To Play

Move Set

Skull-Crushing Finale

Mizard of Oz
Reality Check


Big boot
Discus punch
Diving double axe handle
Half nelson facebuster
Inverted facelock backbreaker followed by a neckbreaker slam
Knee lift
Neckbreaker
Springboard bulldog
Swinging corner clothesline
Snap DDT
Snapmare driver
Turnbuckle bulldog

Ostatnio edytowany przez Axron (2011-10-02 20:47:07)

Offline

 

#2 2011-10-02 20:47:30

 Yaren

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

status yaren@aqq.eu
42057259
Skąd: Wisła
Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 564
Punktów :   29 
Wrestler w e-fedzie: Kevin Press
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2006 roku
Ulubiony wrestler: Hunico
Ulubiony Tag Team: New Age Outlaws
WWW

Re: The Miz

O ile Miz wolny...EXO..



http://img708.imageshack.us/img708/541/hrd.png



» Streak »
6-2-4


» Last Match »
Kevin Press vs. El Polaco - No Holds Barred Match on EXO - Win via Pinfall

»Achievements »
2x Light Heavyweight Champion

Fallen Souls III - Udział

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zrodlo zrodlo zrodlo zrodlo Ciechocinek restauracje Szafy z drewna