Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2011-04-26 14:53:56

 AK 47

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

35401855
Skąd: Wa-Wa
Zarejestrowany: 2011-04-16
Posty: 83
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Blade
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: dawno
Ulubiony wrestler: Stone Cold, Mr. Anderson
Ulubiony Tag Team: --

Draft

Zrobiłem ten temat, byście napisali czy draft wam się podobał i czy WWE dobrze wybrało osoby, które przeszły na inny brand.
______________________________

Mi się Draft nawet podobał, cieszę się, że żadna z Div nie wydraftowała. Chociaż nawet dobrze, że już nie ma Laycool, bo były nudne . Chociaż i tak nie oglądam Div. Pierwsza walka- Battle Royal była nawet ciekawa i Bourne wyrzucił Ezekiela . Jedna osoba na Battle Royal powinna przedraftować jak dla mnie- Mason Ryan, który byłby lepszy na Smackdown, podczas walk solowych . Druga walka Eve vs Layla, beznadziejna jak dla mnie. Są dwa może trzy powody, za krótka walka, Layla przegrała przez tą suke McCool xD i jeszcze coś tam pieprzył Michael Cole, a wszyscy (chyba) go olali xD. Następna Kingston vs Sheamus- Chyba Kingston miał dzisiaj wielkie szczęście... On kurwa powinen być cholernie zmęczony jak po Battle Royal, a Sheamus by go tylko rozpierdalał. W dodatku ja końcówki walki nie widziałem przez lag i to duży . Jedynym plusem tej walki było odejście Ortona z Raw! Jim vs Michael- tej walki nie ocenie bo ciągle widziałem Screenshoty (bo lagi były), ale widziałem to, że Cole przez połowe walki się rechotał z Ross'a jakie to drewno jest. Singles Match for 2 Draft Picks i wreszcie przechodzimy na coś poważniejszego . Orton vs Ziggler- Debiutancka walka Ortona, wykorzystał prawie wszystkie swoje signatury i już nudne RKO. Trzeba przyznać WWE robi z Ortona jakiegoś terminatora -.-. Przedraftowanie Sin Cary i Marka było chyba dobrym posunięciem, mogą założyć taga (nie no joke). Wcześniej Ja, Pavlo i Posi myśleliśmy, że Sin Cara i Mysterio zrobią Tag lub Feud xD, a tu taka niespodzianka. Rey Mysterio vs Wade Barret. I znowu (tak jakby) debiutant wygrywa . nie wiem co powidzieć o tej walce, ale przedraftowanie tych dwóch Bs'a i ADR było spoko. Wreszcie The Miz, CM Punk and Alberto del Rio (RAW) def. John Cena, Christian and Mark Henry (SmackDown). Alberto Del Rio i CM Punk powinni jak dla mnie stworzyć taga xD. Widzieliście jak po walce się ściskali itp. Widocznie siebie lubią xD, tylko Miz ciągle z Rileym chodzi i nawet podczas wywiadu Riley musiał przekręcić logo WWE (W) na (M) Miz. Czyli Lizodup mode on . I nasz Jasiu przechodzi na Raw... NIEEEE!! I jak patrzyłem na niego to on taki dwulic jest xd. Niech powróci Cena Zły Raper... By było spox. Teraz za Pas WHC powinien się wziąść Christian... A pewnie dadzą Title Shota Ortonowi , a pas WWE Rey Mysterio xD zartuje sobie, chyba jakaś osoba, która ucieknie z Nexusa m.in. Mason Ryan , pas US- Kofi a Inter- Marku Henry .

Co wy o tym sądzicie?...


Blade

Streak:
W/L/D
0/0/0

Last Match:  ------ Match
--- vs ---

Achievments:
Nothing

Licze Streak od nowa

Offline

 

#2 2011-04-26 18:17:57

Harley-D

Pomocnik

43808216
Zarejestrowany: 2011-04-09
Posty: 605
Punktów :   36 
Wrestler w e-fedzie: Stevens, Edgar
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od 2009 roku
Ulubiony wrestler: Evan Bourne, Trent Barreta
Data urodzenia: 02.02.1992

Re: Draft

Mi się nie za bardzo podobają przejścia na SmackDown. Ortona nie lubię i uważam, że to drewno zawdzięczające wszystko tatusiowi. Na Smacku powinni być utalentowani zawodnicy, a taki Orton będzie blokował innych. Podobnie jak Mark Henry. To zaskoczenie, że przeszedł w głównym drafcie. Ale widać, że jest cel w ich przejściach. Niedługo wróci Jericho, którego wykopał Orton. Feud jak znalazł. A Mark Henry podobno ma niedługo zakończyć karierę i chcą mu dać push na koniec. Tak czy inaczej zablokują miejsce tym, którzy bardziej zasługują na push, bo samolub Orton w końcu dokopie się do pasa WHC. Ja bym chciał, żeby Orton feudował najpierw z Rhodesem. Rhodes wygrałby feud i potem walczyłby z Christianem o pas WHC. Bo to jest chyba pewne, że Christian wygra, skoro Alberto i wszyscy uczestnicy walki o pas WWE są na Raw. Cieszy mnie, że Sin Cara przeszedł, bo tak miałby pewnie pas U.S niedługo, a teraz o ten pas może powalczyć Bourne. Dla Sin Cary feud z Barrettem o pas IC. Dziwi mnie bardzo, że rozdzielili Kane'a i Big Showa. Wątpię, żeby Kane przeszedł  w drafcie uzupełniającym, bo to za wielka gwiazda. Wygląda na to, że szybko się pokłócą i stracą pasy, tylko na rzecz kogo? Nie mam pojęcia. Szkoda Alberto, bo pewnie przegra pas WHC, a do pasa WWE będzie miał napewno cięższą drogę. Szkoda też Morrisona, bo znowu pójdzie na bok, chyba że w niedzielę wygra. Jeśli teraz nie zdobędzie pasa, to przez długi czas będzie mógł o nim pomarzyć. Jeśli wygra, to feud z Mizem, któremu będzie przysługiwał rewanż, a Cena z Alberto. A potem Alberto z Morrisonem o pas. Tak byłoby bardzo dobrze według mnie.


Wrestlerzy w e-fedzie:
Stevens
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3nbRfq1kR1PBIEqzxj-fQgPIy11UqKBdPQuHp7JmNK_MKETH-cA
Streak: 51/6/30

Osiągnięcia:
1x Global Championship (22.09.2013-27.10.2013)
2x European/Light Heavyweight Championship (2.12.2012-11.02.2013, 07.04.2013-25.08.2013)
Najdłuższy reign z pasem Light Heavyweight (140 dni)
Odzyskanie pasa Light Heavyweight po długich staraniach
1x Title shot do pasa NWE
3x Title shot do pasa Light Heavyweight
Kwalifikacja do walki Money In The NWE
Kwalifikacja do turnieju King of the NWE
NWE Awards w kategoriach: Najbardziej niedoceniony zawodnik 2013 i Najlepszy face 2013

Edgar
http://heroes.hypnoweb.net/photo/79/galerie/personnages/2009-12-30_233401-fouine007.jpg
Streak: 28/4/30

Osiągnięcia:
1x World Heavyweight Championship (21.07.2013-25.08.2013)
1x Mr. Money In The NWE
1x Xtreme Championship (07.04.2013-31.05.2013)
1x Title Shot do pasa World Heavyweight
NWE Awards w kategoriach: Najlepszy gimmick 2013 i Najlepszy heel 2013 (wspólnie z Philipsem i Leviathanem)

Offline

 

#3 2011-06-22 19:30:28

Zaborek

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Zarejestrowany: 2011-06-21
Posty: 25
Punktów :   
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2010 roku
Ulubiony wrestler: John Cena
Ulubiony Tag Team: Jey Uso $ Jimmy Uso

Re: Draft

Ciesze sie ze Randy Orton przeszedl na smackdown bo lubie tego wrestlera a najlepiej Johna Cene i naprawde nie lubilem gdy mieli feudy ale orton na smackdown radzi sobie doskonale bo odrazu zdobyl pas WHC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a prodej Hotels Indonesia Haus Nordseebrandung NB46 Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław