Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#16 2011-02-07 22:52:56

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Triple H- wiem, że obecnie na Raw nie ma za dużo face'ów.... ale Triplak jest naprawdę dobry jako heel, bardzo go takiego lubiłem, i wolę niż jako face'a. Wg mnie mógłby wypromować JoMo, lub Bryan'a w feudzie. Triple H jest świetnym heel'em, i czekam na jego turn.
Y2J- kwestią jest czy wróci, jednakże myślę, że ten moment nadejdzie i jak dla mnie Jericho jest bardzo dobrym face'm, z fajnym gimmickeim (jako Y2J, nie hipokryta). Liczę, że wróci i przejdzie turn.
Swagger- Check One Two! Oh Yeah.... Na raw jest mało face'ów w ME (Cena, Orton), więc niech Jack przejdzie turn i na drafcie dołączy do czerwonego brandu! Mógłby też zacząć feud z Sheamusem, lub z...
Ortonem- który jako face jest trochę chujowy. Nie wiem, czy wróci mu forma, jaką kiedyś miał, lecz teraz co prezentuję w ringu to tragedia. Może jako Heel złapie więcej motywacji, czy coś...
Big Show- co tu dużo mówić, wkurwia mnie, że WWE robi z giant'ów face'ów, dlatego BS neich przejdzie Turn i robi rozpierduchę na niebieskim brandzie!
JoMo- no cóż, może jako heel dostanie większy push? Wg mnei w obydwu rolach się sprawdza.
Cena nie, Cena jako face moim zdaniem jest bardzo dobry... i nie to, że jestem głupim dzieckiem, co mu markuję, po prostu doceniam jego pracę, i dobre speech'e.
Kogo by tu jeszcze dodać? Hmm...
Tyler Black- mi bardzo przypomina Punka'... i dlatego powienien przejść face turn, by nei było dwóch Punkowych heel'ów. Dla Setha widzę przyszłość w stylu- 4 pasy WHC, 2 ITC, coś takiego- czyli zawieszony pomiędzy midcardem, a ME. Podobno jest słaby za mikrofonem, ale Punk jak przybył, też był niemy... a teraz, jeden z najlepszych przy majku! I ciekawi mnie, jaki gimmick dostanie...

Ostatnio edytowany przez Pavlo (2011-02-07 22:57:40)


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#17 2011-02-07 23:30:54

 Hardcore Edge

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

11378385
Skąd: Żelazna
Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 822
Punktów :   21 
Wrestler w e-fedzie: Hunter Hearst Helmsley
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: CM Punk, Austin itd.
Ulubiony Tag Team: The New Age Outlaws
Data urodzenia: 27.04.1995

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Ortonem- który jako face jest trochę chujowy. Nie wiem, czy wróci mu forma, jaką kiedyś miał, lecz teraz co prezentuję w ringu to tragedia. Może jako Heel złapie więcej motywacji, czy coś...

A mi jako face nawet się podoba. Wielkiej różnicy między Randym face'em a heelem nie ma, a skoro publiczność i tak dawała mu niezły cheer gdy był zły, więc dali mu face turn. Z roli face'owego bad assa (podobnie jak kiedyś Stone Cold) wywiązuje się nieźle, więc mi tam on w tej roli nie przeszkadza, a nawet miło mi się go ogląda.

Big Show- co tu dużo mówić, wkurwia mnie, że WWE robi z giant'ów face'ów, dlatego BS neich przejdzie Turn i robi rozpierduchę na niebieskim brandzie!

W czasach nadawania PG taki przyjacielski olbrzym pasuje moim zdaniem. Big Showa traktuję neutralnie. Ani pozytywnie, ani negatywnie.

Tyler Black- mi bardzo przypomina Punka'... i dlatego powienien przejść face turn, by nei było dwóch Punkowych heel'ów. Dla Setha widzę przyszłość w stylu- 4 pasy WHC, 2 ITC, coś takiego- czyli zawieszony pomiędzy midcardem, a ME. Podobno jest słaby za mikrofonem, ale Punk jak przybył, też był niemy... a teraz, jeden z najlepszych przy majku! I ciekawi mnie, jaki gimmick dostanie...

Punk gdy przybył do WWE nie był niemy. Może w WWE mało mówił, ale wcześniej (w ROH) stoczył świetny feud z Ravenem, może nawet jeden z najlepszych w tej organizacji (nie znam historii ROH, więc dlatego te "może"), w którym to Punk dał kilka super speechy, więc przy micu już wcześniej był co najmniej niezły. A co do Blacka, to wątpię, żeby coś większego osiągnął w WWE. Najwyżej dawałbym mu dojście do Upper Midcardu, nie więcej, choć zobaczymy najpierw czy zadebiutuje w WWE, a jeśli już to kiedy.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR37eQOIhKsP8H4VMKHdpi6oB9RwwKKkVxkROZi_S_zFQ1Gs9vNiYAZkyDEfA

Offline

 

#18 2011-02-07 23:40:27

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: Komu face turn, komu heel turn?

No sorry- Tyler Black, gwiazda ROH, świetne ring skille. Myślę, że powinien coś tu osiągnąć, bo równie dobrze mógłby zostać w ROH. WWE pewnie jakoś ciekawie wykorzysta (zresztą Taker też nie ma świetnych ring, ani mic skilli, a w chuj osiągnął-Tyler ma chociaż ring skille dobre), mam nadzieję, że uda mu się zdobyć pas wagi ciężkiej, bo to świetny zawodnik, i świetnie sie ogląda jego walki. He, nie ośmieszaj się ;d mówiąc, że nie wiadomo, czy zadebiutuję, WWE na pewno znajdzie miejsce w rosterze dla byłego mistrza ROH! Dzięki, że się wypowiedziałeś.


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#19 2011-02-07 23:58:38

 Hardcore Edge

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

11378385
Skąd: Żelazna
Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 822
Punktów :   21 
Wrestler w e-fedzie: Hunter Hearst Helmsley
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: CM Punk, Austin itd.
Ulubiony Tag Team: The New Age Outlaws
Data urodzenia: 27.04.1995

Re: Komu face turn, komu heel turn?

A pamiętasz jak Black gadał coś w tym stylu, że jest wrestlerem, a nie klaunem, gdy WWE chciało go zakontraktować? Chciałbym, aby zadebiutował i to jest wielce prawdopodobne, ale wiadomo co się stanie, wiadomo co tam nasz kochany Vince ma w głowie. Z Indy chyba tylko Punk zdołał przebić się do Main Eventów. Większe szanse dawałbym Bryanowi, który już "coś" w WWE znaczy. Szczerze, to nie wiem jakie mic-skille ma Tyler, wiem tylko, że należy do świetnych ringowo wrestlerów, lecz to nie wszystko. Jak zadebiutuję, to wtedy wyrażę o nim głębsze zdanie, bo tak to nie mamy o czym dyskutować. A co do Takera to zauważ, że obecnie ma jeden z najbardziej charakterystycznych gimmicków w historii. Dla jednych jest jednym z najlepszych, niektórzy go nie trawią. Jest też niezłym brawlerem, może teraz już nie, ale kilka, nawet może kilkanaście lat wcześniej był. Co do kwestii jego mic skilli, to zależy od gustu. Mi osobiście podobają się speeche Deadmana. Mają w sobie taką fajną tajemniczość, czyli samym sposobem mówienia nawet można poznać jaki gimmick ma Taker.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR37eQOIhKsP8H4VMKHdpi6oB9RwwKKkVxkROZi_S_zFQ1Gs9vNiYAZkyDEfA

Offline

 

#20 2011-02-08 07:51:26

 Philips

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

7675211
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 2256
Punktów :   64 
Ulubiony wrestler: Jesus Ortega i bracia Howke
Data urodzenia: 19.10.1996r.

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Pavlo napisał:

Big Show- co tu dużo mówić, wkurwia mnie, że WWE robi z giant'ów face'ów, dlatego BS neich przejdzie Turn i robi rozpierduchę na niebieskim brandzie!

Też bym chciał jego heel turnu, może by się trochę rozruszał w ringu, bo stoi tylko na razie w nim i tylko rzuca przeciwnikami. Kiedyś wykonywał nawet dropkicki i ogółem więcej się ruszał... a teraz?



Zwycięstwa: 3 | Bez Rozstrzygnięcia: 0 | Porażki: 2


Offline

 

#21 2011-02-08 12:14:45

 Wiater

http://imageshack.us/a/img842/9521/ycr6.png

1963120
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 1620
Punktów :   103 
Wrestler w e-fedzie: Bray Wyatt
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Mike Wiater / Bray Wyatt

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Emmm Big Show nie będzie wiecznie młody, już ma pewnie koło 40 lat, więc nie wiem jak Ty chcesz widzieć 200-kg olbrzyma robiącego dropkick. Turn Ortona najgorszy w historii ? Pozdro & poskacz, bo akurat to yła jedna z lepszych decyzji - Orton jako heel był nudny, bez wyrazu, jako face (a raczej twener) odżył i chociaż w ringu nadal robi kaszanę, to chociaż kibice jakoś na niego reagują. Tyler Black musiałby poprawić się za mikrofonem jeżeli miałby osiągnąć coś w WWE, to samo tyczy się Mistico - obaj świetni w ringu, ale za mikrofonem raczej szału nie robią. JAk będzie ? zobaczymy.


http://media.giphy.com/media/yoJC2H87nQMh9cAArC/giphy.gif



Osiągnięcia :

Mike Wiater :

- Chairman of the NWE;
-World Heavyweight Championship (2x);
- NWE Championship (1x);
- Hardcore Championship (1x);
- NWE Cruiserweight Championship (1x);
- NWE Intercontinental Championship (2x);
- HRE Championship (1x);
- King of the NWF 2010;
- Mr. Money in the Bank (EXO) 2010;
- Best Gimmick of the Year 2011;
- Best Gimmick of the Year 2012;
- Heel of the Year 2012;
- Best Storyline of the Year 2012;


Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście...

Offline

 

#22 2011-02-08 13:19:47

 Leviathan

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

687484
Call me!
Skąd: Włocławek, Polska
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1619
Punktów :   74 
Wrestler w e-fedzie: Matt "Leviathan" Levsky
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007 r.
Ulubiony wrestler: Wade Barrett
Ulubiony Tag Team: Beer Money, Inc.
Data urodzenia: 11.08.1991 r.
WWW

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Philips napisał:

Pavlo napisał:

Big Show- co tu dużo mówić, wkurwia mnie, że WWE robi z giant'ów face'ów, dlatego BS neich przejdzie Turn i robi rozpierduchę na niebieskim brandzie!

Też bym chciał jego heel turnu, może by się trochę rozruszał w ringu, bo stoi tylko na razie w nim i tylko rzuca przeciwnikami. Kiedyś wykonywał nawet dropkicki i ogółem więcej się ruszał... a teraz?

IMHO źle strzelacie, bo Big Show to urodzony face i ludzie go kochają. Jego heel turn zepsułby wszystko. Prędzej heel turn bym zafundował Mark'owi Henry'emu (który chyba zmierza w tym kierunku).

Zauważyłem, że tego tematu jeszcze nie ogarnąłem swoimi wywodami, ale coś by można zasunąć. Po pierwsze - Ci którzy liczycie na heel turn Cena'y.. możecie się pożegnać z tymi marzeniami. John wielokrotnie miał możliwość przejścia na złą stronę mocy, i co z tego wyszło? Zupełnie nic. Creative Team w WWE ma czasem niezłe pomysły, ale nie potrafią wykorzystać niektórych ciekawych schematów, tak jakby ktoś tam siedział i specjalnie odpieprzał kaszanę. To tak tytułem wstępu. Przejdę teraz do innych zawodników..

# Edge: tutaj mam pierwszy wymagany turn. Mimo faktu, że Edge jest wszechstronny (odnośnie płaszczyzny face/tweener/heel) to jednak cały potencjał gimmicku wykorzystuje podczas heelowania. Bo w jaki niby sposób ma manipulować ludźmi? W jaki sposób ma niszczyć psychicznie przeciwnika jak jest face'm? To do face'a nie pasuje. Pamięta ktoś czas gdy Edge wykorzystał walizkę na Cena'ie i czasy, które po tym nastały? Edge był niemalże najlepszym heel'em w okresie czasu od 2006 do 2009 (potem nieco obniżył loty, następnie kontuzja).

# Mark Henry: gość nie nadaje się na face'owego miśka, koleś jest stworzonym destroyerem. Nie wierzę żeby do końca kariery w WWE był miśkiem, który czasem zniszczy jakiegoś nic nie wartego w federacji heel'a. Mam w głowie tylko przebłyski jego walk i zachowań jako heel, ale mogę to przedstawić prosto.. Henry heel >>> Henry face.

To są dwaj główni zawodnicy, którzy powinni ten turn przejść jeszcze w 2011. Na inne turny się nie napalam, bo nie ma to sensu. Ktoś wierzy, że w tym roku Orton przejdzie turn? Ktoś wierzy, że Cena przejdzie turn? Wyobraźnia niech was nie ponosi. Pozdro.


Mmm.. nope..
http://i410.photobucket.com/albums/pp189/Levatyvcia/Barrett.png
Achievements as Leviathan:
» 1st Royal Rumble Match Winner in the NWE History;
» NWE Unified (Undisputed) Champion (1x);
» NWE World Heavyweight Champion (4x);
» NWE Champion (2x);
» NWE Tag Team Champion (1x);
» Leader of most dominant stable in the NWE - the Chosen Ones;
» Former face of Extreme Overdose/Entertainment Xtreme Overdose;
» One part of the Antidote (w/ Shine Tsu-Hiko);
» General Manager of Clash;
» NWE Awards (2011): Most Hated Wrestler, Most Devoted User;
Last match:
» Jersey Encounter Triple Threat Match (30 Minute Iron Man Hell in a Cell Match) for Vacated NWE Championship Title
Matt "Leviathan" Levsky def. David Philips and Shine Tsu-Hiko
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdubg430wZ1qhjbxeo1_400.gif

Offline

 

#23 2011-07-03 19:15:38

 Paatryk

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

10772023
Skąd: Barwałd
Zarejestrowany: 2010-06-15
Posty: 1096
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Ryan Kennedy || Patrick Taylor
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: Nexus
Data urodzenia: 2 Lipca 1996
WWW

Re: Komu face turn, komu heel turn?

W tym roku kilka gwiazd miało już heel turn np: R-Truth lub Mark Henry i patrząć jako ten zły są w 100% lepszą postacią niż jako Face. Jednak mam jeszcze kilka zawodników, którzy powinni przejść Heel Turn:
#Big Show - jako face jest kompletnie do dupy. Pamiętam dawne czasy gdy był heelem, nie wiem wogóle po co przechodził fejs turn. Teraz i tak nie zdobędzie nigdy pasa, a może jako Heel byłby tym destruktorem i może tag z Henrym?
#Randy Orton - kolejna osoba, która jako face prezentuje się fatalnie. Randy ma gimmnick żmiji, który pasuje tylko na heela, więc face turn to była najgłupsza decyzja TT. Randy ssie jako face i terminator, wolałbym go jako heela tak jak było za czasów Legacy i feudu z HHH

Face turn powinni przejść:
#Jack Swagger - mógłby być bardzo dobrym facem takim jak teraz jest Kurt Angle w TNA. Jack ma predyspozycje, aby być jeszcze mistrzem, ale ja go nie trawie jako heela.
#Zack Ryder - internet champion, naprawdę jest znany przez wiele ludzi i mógłby grac rolę nawet babyface'a lepszego niż John Cena. Mam nadzieje, że Ryder dostanie niedługo push, a wtedy napewno wiele osób kupowałoby jego gadżety. Jak kasa to ME



Zawodnicy:
• Ryan Kennedy (Streak - 8/2/1)
• Patrick Taylor (Streak 6/6/0)
Osiągnięcia:
* 1x International Championship (56 dni, 5 obron)
* Twórca stajni Vengeance oraz zakończenie Fallen Souls III atakiem na mistrza WHC - Charlesa Daavisa

* 1x Intercontinental Championship (70 dni, 2 obrony)
* 2x Hardcore Championship  - Zwycięstwo turnieju Ravena (przed Bad Blood), Strata podczas On The Edge na rzecz Bobby'ego Stethama, odzyskany na Golden Night, ponownie utracony podczas Summer Frenzy w pojedynku z Sarevokiem;
* eXo - po debiucie streak 15:0 bez porażek w walkach indywidualnych. Przerwał Szczuru
* Contender's for TT Titles (/with Jeff Jarrett)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz https://www.hotels-world.pl Myah's Hotel BolĂ­vie Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław