Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2010-08-20 17:59:41

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Komu face turn, komu heel turn?

W czasie wczorajszej dyskusji na SB doszło do poruszenia pewnego tematu. Mianowicie kto powinien przejść heel turn a kto powinien stać się facem. Jednak, że rozmowa była trochę chaotyczna i jak to na SB nie zawsze da się w pełni wypowiedzieć, dlatego też zakładam ten temat. Proszę o wypowiedzenie się co myślicie o poszczególnych gwiazdach.
Więc na początek zacznę:Pierwsza kandydatura
Chris Jericho - gość jest znany ze swoich świetnych heelowskich speachy - jedne z najlepszych w WWE. Jednakże ostatnio w czasie gdy znalazł się w teamie Ceny vs Nexus zbierał nie jednokrotnie wielki pop a w dodatku jako heel troszeczkę się wypalił. Według mnie bardzo odświeżyło by to jego postać.
HHH- przed przerwą pamiętamy go jako czołowego face. W dodatku po lekkim odświeżeniu movesetu zaczynało się go oglądać całkiem nieźle. Aczkolwiek ten typ jest dla mnie typowym heelem. Wchodzi niszczy coś tam powie, po wywija młoteczkiem. Myślę, że w czasie powrotu we wrześniu najlepiej jako lider NEXUS jeśli do tego czasu oni dotrwają, wbije jako heel.
John Cena- co do tego ostatnio hucznie zapowiadanego heel turnu jestem sceptycznie nastawiony. Mimo, że dużo lepiej kupowałem Cene w gimnicku złego Rapera i według mnie heel turn teraz odświeżył by jego postać - być może nawet poprawił by się trochę w walce - to zbytnio wkupił się on w role cukierkowatego Face, Kids Hero i w ogóle, także nie spodziewam się w tym przypadku zbyt wiele.
Randy Orton - po jego face turnie byłem nawet ucieszony.. Pierwsze walki dość fajnie się go oglądało nawet podobała mi się ta postać... Ale z czasem gdy Randy coraz bardziej zapominał o takiej rzeczy jak bieganie i wypowiadanie się ( jedno zdanie na miecha ) a jego kolejne walki z sheamusem mogą kandydować do miana usypiacza roku ( i niestety prawdopodobnie potrwa jeszcze to jakiś czas gdyż gdzieś czytałem że są plany aby zmierzyli się oni na Hell in a Cell...) dlatego teraz naprawdę divy są ciekawsze do oglądania ( jeżeli chodzi oczywiście o poziom walki nie o samo wrażenie wzrokowe ). Niech wraca do gimnicku Legend Killera i wyeliminuje sam siebie bo już powoli staje się legendą...
Big Show / Khali - no dobra jak już mam te dwa drzewa oglądać w WWE to już tylko i wyłącznie w porządnych gimnickach Hellowskich. 2 materiały na nie najgorszych monsterów dwoma największymi Babyfacami....
Kofi Kingston/MVP/John Morrison/R-Truth - tutaj bardzo podobne sytuacje aczkolwiek jeśli heel turn to max 1-2 z tych co wymieniłem. Żaden z nich nie jest teraz super przekonującym Facem ( może Kofi i MVP coś poruszają publikę ale nie pasują do swoich gimnicków a morrison to już w ogóle jest bezbarwnym facem), a heel turn można by było wykorzystać w celu wprowadzenie ich do ME bo każdy z nich na to zasługuję... 
Przy takim nadmiarze heelów jak by się stało nastała by jednak potrzeba wynikająca z braków wartościowych faców... Na szczęście są w kolejce Kaval i Danielson podobno szykowani do ME ( Danielson na pewno co do Kavala nie jestem przekonany) a także któryś z aktualnych Heelów konieczny face turn ( Jericho może Miz bo aktualny gimnick ma trochę słaby chodź jest stworzony do bycia heelem, może CM Punk no nie wiem prościej wymienia się w drugą stronę)
Zapraszam do dyskusji.


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#2 2010-08-20 18:16:11

gulasz

Gość

Re: Komu face turn, komu heel turn?

ja z chęcią zobaczyłbym jako Heela Triple H koleś za dawnych czasów gdy był Heelem był świetny zwłaszcza za czasów Evolutian jak wypromował Ortona i Batiste poprostu był genialny teraz jest Facem a nie wygląda lepiej by było jakby był heelem

-Orton: z jakiej dupy był pomysł żeby roobić z niego Face przecież to widać że nie jest już Heelem teraz fani dają mu taki pop przecież był jednym z lepszych heeli w wwe

-Miz: praktycznie heel zachowanie jak heel wygląd jak Face wygląda jak jakiś nastolatek i myśli że jest straszny koleś bardziej pasuje na Tweenera jednak jako heel jest świetny zachowaniem nie wyglądem

-Cena: frajer i tyle nienawidze go najlepiej żeby był kontuzjowany przez 2 lata a później był heelem frajer

-Khali: no ja piernicze kto wpadl na taki pomysł żeby robić z niego największego baby face wwe/wwf od czasów Andre The Gianta ludzie?!

-Big Show-Tweenr i tyle na Face nie pasuje bo ma gimmick niszczyciela ale jest facem..ŻAL i tyle

Teraz kilka słów o tych wrestlerach to że Big Show to drewno się nie zgodzę nie jest zły jak na swoje wymiary nawet dobry jest ale Khali ludzie on łażi jakby nie miał kolan i stóp! kompletny ŻAL... Miz nawet dobry świetne micskille i nawet dobre ringskille do UP Midcardu swietny w przyszlosci moze czasami Main Event

Sheamus koleś który chyba nie wychodzi z domu biały jak ściana lepiej wyglądąłby jako psychopata a nie jako celtycki wojownik lol...

Cena koleś ma moveset mniejszy niż liczba moich palców u jednej dłoni żal...

Zack Ryder Jobbuje nawet w NXT Watsonowi więc trudno żeby walczył nawet na RAW albo SD też żal...

Ostatnio edytowany przez gulasz (2010-08-20 18:20:56)

 

#3 2010-08-20 18:43:51

Klon

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 624
Punktów :   13 
Wrestler w e-fedzie: Grzesiek Klon
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od dawna
Ulubiony wrestler: Dużo ich
Ulubiony Tag Team: DX Legacy

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Tripel ? Ok, jako Heel by się nadał ale nie widzę go w roli lidera Nexus, już prędzej jako GM Raw

Jericho jako Face? Raczej nie, choć byłby dobry to jednak teoretycznie ma w okolicach Września odejść, no cóż lepiej żeby został i wtedy mógłby być Face'm ale raczej byłby takim jak ostatnio Edge, czyli takim, któremu wiele brakuje do Ceny.

Orton jako heel? Nie, proszę. Orton jako typowy Face terminator w zupełnie innym stylu niż Cena jest świetny, ciągle na Raw te RKO i kibice skanujące te trzy wspaniałe litery są po prostu boskie. Ponadto Orton jest za krótko face'm i żeby miał szansę na pas nie może znów być Heelem.

Cena nie jest drewniany, to że ma taki a nie inny styl walki to nie jego wina. Nie wiedziałem Pavlo, że masz 30 palców u jednej ręki, choć to wiele wyjaśnia. Nie oszukujmy się, Cena nie przejdzie Heel turnu bo Na Raw potrzebny jest jakiś Baby Face a Jericho nie ma takiego potencjału już teraz a Orton jest innego rodzaju Face'm. Vince potrzebuje pieniędzy od dzieci.

Khali jako face? Kogo to dziwi. W Indiach jest on dla ludzi tym kim dla nas Pudzian. Jego rolą nie jest walczenie czy nawet gadanie a po prostu występowanie i straszenie Heelów swoimi rozmiarami, zresztą tak jak World Strongest Man, który jednak Heelem być by mógł bo gadać nie umie i ma wygląd niszczyciela a jako Face nie generuje zysków jak The Great Pudzian.

Big Show jako Face ? Powiedziałbym że to bez sensu ale jakby nie patrzeć promują go gładko, ludzie go kupują i pewnie nie ma szans na jego Heel turn w najbliższym czasie, tak samo jak Punka, bo to byłoby bez sensu.

Z wymienionych face'ów przez Messenjaha to oczywiście dwóch, Kofi Kingston i MVP. Montel po prostu nie nadaje się na Face'a który występuje na co 8 tygodniówce, bo po prostu jest lipny bez swojego vip lounge i jakichś feudów więc jako Heel by był dobry, ponadto jest wystarczająco wypromowany by promować takiego choćby Danielssona jako Heel.
Kofi dlatego, że od jakiegoś czasu ma zadatki na takiego młodego, wściekłego. Jak Ziggler odebrał mu pas to spuścił mu wpierdol jak każdy Orton sprzed roku itp.

Pavlo nie kompromituj się, Sheamus ma taki gimmick by być bladym Celtic Warriorem więc tego nie zmienią. Muszą go po prostu jakimiś kremami malować by był zawsze taki blady.

A Zack? Dla niego nadejdzie jeszcze kiedyś czas.


Grzesiek Klon

41w 29p 1nc

6x Hardcore Champion
3x Tag Team Champion (with Alex Cobra // with Sarevok // with Marc Peżan)
1x HRE Championship Title

* Member of "Most Dominating Stable in the Entire NWF History"
* One Half of Longest reigning as Tag Team Champions Team
* Longest Reigning Hardcore Champion in NWF History
* Longest any title holder in the entire NWF History
* The Former Face of Federation!
* Leader of the Unity


And he's the man, the man  who brought hardcore to NWE

Offline

 

#4 2010-08-20 18:47:45

Szczuru

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 94
Punktów :   23 
Wrestler w e-fedzie: Szczuru
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2006
Ulubiony wrestler: Matt Sydal, AJ Styles
Ulubiony Tag Team: Motor City Machine Guns

Re: Komu face turn, komu heel turn?

O tak, ostatnimi czasy w WWE jest strasznie nudno i wieje taką niezmiennością... Przydało by się kilka turnów, bo niektórzy naprawdę nie pasują do swoich heel'owskich/face'owskich gimmicków. Jedną z takich osób jest Randy Orton. Facet może nie walczy najlepiej, ale heela grał świetnego, niestety na siłę robią z niego mega face'a. Skoro już przeszedł ten swój turn, to dali by mu inny gimmick bo do 'dobrego' to nie pasuje. To tak jakby zrobili baby face'a o gimmicku seryjnego mordercy, pedofila, czy coś jeszcze. Według mnie Randy fejsem jest tylko dla tego, że feuduje z heelem. Inny już przypadek, to Chris Jericho, to oczywiście coś zupełnie innego, bo Chris narazie w każdej roli sprawdza się świetnie. Jednak Chris jest doskonałym showmanem co udowodnił nam podczas swojej face'owej kariery. Całe 'RAW is Jericho', to było coś. Następną osobą, do której się przyczepię to Khali. Sory, ale CO TO KU*WA MA BYĆ?! Punjabi Playboy?? Pomijając, że to największe drewno jakie miało WWE. Gigantyczny koleś, z twarzy taki 'destroyer', mówi w jakimś dziwnym języku, w gimmicku playboya . Ja dziękuję, pomijając walki, koleś to wymarzony materiał na heel'a. Mimo, że jest ta cała era PG, to koleś mógłby niszczyć. Byłby taką dzisiejszą Buką! . Dalej, Chris Masters Jego się tyczy to samo co pana wyżej. Facet mógłby być świetnym power heel'em (że tak to nazwę), a oni pokazują jak tańczy cyckami . I to samo do  Marka Henry'ego, Beth Phoenix, Kozlova. Na koniec wezmę najgorszego komentatora w historii, Michael'a Cole'a. Nie dość, że facet jest słabym komentatorem, to jeszcze robią z niego heel'a. Owszem miło jest posłuchać np. Matt'a Striker'a, kiedy dopinguje heel'om i mówi np. "w tej sytuacji bym oszukiwał", bo wychodzi mu to dobrze, ale kiedy robi to Cole, to chce mi się rzygać.
  Więcej rozpisywać się nie będę, bo mi się nie chce.



Nie ma rekordu, bo nie chce mi się liczyć
2x Intercontinental Champion

Offline

 

#5 2010-08-20 19:40:16

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Tak zgadzam się Coll jest po prostu żałosnym komentatorem. To całe jego Vintage i nazwisko wrestlera, nieeeee. Jestem świadom tego, że Khali jest maszynką do robienia kasy, bo w Indiach jest dużo ludzi ( chodź nie wiem czy takiego dzieciaka z Indii stać na koszulkę z Khalim skoro bardzo duży procent Indii to osoby cierpiące z głodu a większość jest nie dożywiona, lepiej jakby jakiegoś Chińczyka zatrudnili - było by jak z Mingiem w NBA:P ... ). Jericho kiedyś był już świetnym Facem a w związku z tym, że powoli dochodzi do niedoboru faców jest on dla mnie na pierwszym miejscu. Cena jest drewniany - gałąź drzewa robi lepsze punche od niego:P. Big Show jako face jest zrobiony bardzoooo na siłę. Zapomniałem faktycznie dodać o Henrym bo to dopiero porażka. Orton teraz nic nie robi oprócz RKO - ale jego uśmieszek na ostatnim RAW sprawił, że zastanawiam się czy jednak nie dojdzie do jakiegoś Heel turnu. Nawet na publice w czasię SS w walce Sheamus orton coraz więcej było słychać " This is Booooring"


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#6 2010-08-20 19:47:37

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: Komu face turn, komu heel turn?

JA TYLKO JEDNO :Klon, jaki pavlo? przyjrzyj se na nick tego co wyżej pisał!!!
PS. Ja osobiśćie do ceny nic nie mam, w temacie wypowiem sie później


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#7 2010-08-20 19:57:38

gulasz

Gość

Re: Komu face turn, komu heel turn?

ja Sądze że ci co są face narazie nimi zostaną może dojdzie paru np taki może taki Ezekiel Jackson będzie miał Faceturn wiem może głupio to brzmi ale tylko po to by była równowaga zresztą niżej napiszę tych którzy mogą być Face:

-Vladmir Kozlov-jak wiemy ma TT z Santino ogólnie to już jest face i świetnie się spisuje chociaż gimmick rosyjskiego niszczyciela nie pasuje do tego że jest z Ukrainy ;p

-Ezekiel Jackson-Jak wcześniej pisałem o nim czyli dla równowagi

-Edge-obecnie nie jest Heelem ale jeśli WWE wpadło by na ten pomysł to żal Edge=Heel or Tweener

-Luke Gallows- z tego względu że coraz bliżej rozpadu S.E.S i może zostać Face i feudować razem z Mercurym kontra CM Punk czyli wyklepany już schemat feudu: Face TT vs Hell TT

więcej nie mam pomysłów jak coś to dopisze

 

#8 2010-08-21 08:41:36

 KpMan

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Call me!
Zarejestrowany: 2010-08-20
Posty: 22
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Mr. Black
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: długo

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Na moje to tych turnów strasznie dużo ostatnio. Ale też mam swoje pomysły;d
-Triple H mógłby takim mocarnym heelem zostać;p
-Były informacje, że punk ma zostać baby facem. Ja chętnie oglądam go w tej roli
-No i za jakiś czas Jericho jako face mógł by być. Pewnie jak już to zacznie jak Big Show (skosi i wyzwie tych najgorszych ;p)


W - 1         N - 1         L - 0

Next  fight: vs Grave Digger (EXO)
Last fight: vs Szavo & Christian (House show) - Win

Offline

 

#9 2010-08-21 13:37:49

gulasz

Gość

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Jericho to za niedługo ma odejść i zrobić sobie przerwę bo we wrześniu wygasa mu kontrakt i najprawdopodobniej go nie przedłuży i pewnie wróci wtedy za jakieś pół roku albo na Royal Rumble więc w czym kolwiek na Jericho nie ma co liczyć ;p

 

#10 2010-08-21 13:53:46

 Wiater

http://imageshack.us/a/img842/9521/ycr6.png

1963120
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 1620
Punktów :   103 
Wrestler w e-fedzie: Bray Wyatt
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Mike Wiater / Bray Wyatt

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Wątpię w jakikolwiek powrót Chrisa Jericho do WWE po wygaśnięciu kontraktu. Zapewne będzie wolał zająć się swoim zespołem, aniżeli turlać się po ringu w wieku 40 lat.


http://media.giphy.com/media/yoJC2H87nQMh9cAArC/giphy.gif



Osiągnięcia :

Mike Wiater :

- Chairman of the NWE;
-World Heavyweight Championship (2x);
- NWE Championship (1x);
- Hardcore Championship (1x);
- NWE Cruiserweight Championship (1x);
- NWE Intercontinental Championship (2x);
- HRE Championship (1x);
- King of the NWF 2010;
- Mr. Money in the Bank (EXO) 2010;
- Best Gimmick of the Year 2011;
- Best Gimmick of the Year 2012;
- Heel of the Year 2012;
- Best Storyline of the Year 2012;


Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście...

Offline

 

#11 2011-01-24 19:45:21

 Shary

http://imageshack.us/a/img819/6817/cs2q.png

16078437
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-12-27
Posty: 967
Punktów :   28 
Ulubiony wrestler: The Miz, CM Punk
Data urodzenia: 1996

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Jako, że ten temat nie był długo poruszany, to trochę to odświeżę i przedstawię swoje zdanie:

-Miz - Spisywał się bardzo dobrze jako heel, widać że ma charyzmę, potrafi dużo przy mikrofonie, dobrze jakby się pokazał z tej strony jako face

-Justin Gabriel & Heath Slater - mam nadzieję, że "The Corre" nie przetrwa długo, tak więc dobrze by było, jakby po rozpadzie ci zawodnicy stworzyli face TT

-Big Show - był dobrym heelem i nie wiem jaki idiota wpadł na pomysł, żeby dać mu face turn, tymbardziej, że nie pasują do niego te rozmiary

-Rey Mysterio - Tu się pewnie zdziwicie. Od samego początku jest face'm. Ulubieniec dzieci i wogóle. Ja już tego nie trawie! Pasował by mi dla niego bardziej gimmick heelowego luchadora.

-Jack Swagger - Jako, że WWE odbywa się w większości USA, a on to "All American American", pasuje mi jako ich bohater narodowy czy coś takiego

-Nikki/Brie Bella - W tej chwili nie ma w WWE dużo heelowych div (chyba tylko Lay-Cool i Maryse), dlatego dobrze by było jakby jedna z nich miała heel turn, tymbardziej przy tej sytuacji z Danielem Bryanem.


To na tyle

PS. Dobrze, że to drewno Khali poszło i mam nadzieję, że już nie wróci.


http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/03/1c80d5bd0b6e32c513f8e71165860e02.gif?1332518604



Osiągnięcia:

1x NWE Tag Team Champion (w/ Edge) - Jako The Miz
1x International Champion - Jako Patrick Payne

Offline

 

#12 2011-01-24 20:56:51

Klon

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2009-11-29
Posty: 624
Punktów :   13 
Wrestler w e-fedzie: Grzesiek Klon
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od dawna
Ulubiony wrestler: Dużo ich
Ulubiony Tag Team: DX Legacy

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Pozwolę sobie skomentować propozycje z poprzedniego posta.

Miz - urodzony Heel, jako face nie osiągnąłby nic poza midcardem a jak wiemy jako Heel ma szanse na trochę więcej. Wiadomo, kiedyś WWE wpadnie na pomysł by przeszedł turn ale nie wyobrażam sobie tego w najbliższym czasie, co najmniej rok dwa jeszcze mu potrzebne.

Gabriel i Slater jako Face'owie jak najbardziej ale znając życie skończyliby na jobbowaniu. No ale przynajmniej byłby jakiś Tag Team w tym WWE.

Big Show - pasuje na takiego puci puci Face'a ale jest wręcz żałośnie prowadzony na Smackdown, nie ma praktycznie żadnych porządnych feudów. No sorry ale ten z SES był na poziomie Chavo z Hornsem. Popieram przedmówcę.

Mysterio - no cóż tu chyba nie ma co komentować Maszynki do kasy nie zmarnują aż tak. Tak samo jak była ostatnio okazja na Heel Turn Ceny, niewykorzystana. Tak też byłoby z Mysterio. Ponadto złego luchadora już mamy w postaci Del Rio.

Swagger - kiedyś na pewno. Czy teraz byłby zły moment? Niekoniecznie. Dla Jacka widzę ciekawą przyszłość. Mógłby stać się kimś na podobę Kurta Angle'a. I nie chodzi mi tu już o sam Ankle Lock. Swagger jak najbardziej.

Belle mnie nie obchodzą. Z Div heelów mamy jeszcze Melinę i może jeszcze jakąś.

PS. Nie martw się - Khali niedługo wróci


Grzesiek Klon

41w 29p 1nc

6x Hardcore Champion
3x Tag Team Champion (with Alex Cobra // with Sarevok // with Marc Peżan)
1x HRE Championship Title

* Member of "Most Dominating Stable in the Entire NWF History"
* One Half of Longest reigning as Tag Team Champions Team
* Longest Reigning Hardcore Champion in NWF History
* Longest any title holder in the entire NWF History
* The Former Face of Federation!
* Leader of the Unity


And he's the man, the man  who brought hardcore to NWE

Offline

 

#13 2011-02-07 20:33:52

 Philips

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

7675211
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 2256
Punktów :   64 
Ulubiony wrestler: Jesus Ortega i bracia Howke
Data urodzenia: 19.10.1996r.

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Face Turn

Alex Riley - jako heel jest tylko pomagierem Miz'a, a jest w nim potencjał na dobrego zawodnika. Widział bym to tak, Miz przegrywa jakąś walkę, a po walce ma pretensje do Riley'a, że ten mu nie pomógł, Alex się buntuje i odpycha Miz'a. Riley przechodzi face turn, gdy podczas walki The Miz vs (np.) John Cena Miz próbuje wykonać Skull Crushing Finale, a wbiega Alex i mu przerywa. Potem kilka walk na Raw, zahaczą przy okazji ze 2 gale PPV i koniec feudu.

Melina - powiem krótko, od początku nie podobał mi się jej Heel Turn, nie pasuje mi jako Hell, i chce dla niej Face Turnu.

I może jeszcze All American American Jack Swagger - bez powodu, po prostu jestem ciekaw jakim byłby Face'em.

Heel Turn

Daniel Bryan - Mógłby mieć naprawdę dobre walki jako Heel, doszła by zmiana theme'u, i było by spoko.

John Cena - zdecydowanie bardziej podobał mi się jako Hell, miał szerszy Move Set, a jego walki nie ograniczały się do tego, że Cena obrywa większość walki, nagle zryw 2x Shoulder Tackle (wybaczcie jeśli źle napisałem), Proto Bomb, Five Knuckle Schuffle, Attitude Adjustment i ewentualnie STF. Nie podoba mi się to, że jest takim terminatorem, ale powiedzmy sobie szczerze... wyobrażacie sobie Heel Turn Cena'y? Jak by oni to musieli zrobić!? Chyba musiał by skatować knypka (czyt. Rey Mysterio), to według mnie jedyne co mógłby zrobić... Ale do tego nie dojdzie, gdyż Vince zbyt dużo zarabia na Jaśku... a szkoda

John Morrison - Heel Turn, powrót Tag Teamu z Miz'em, pasy tag teamowe, a potem może coś więcej niż jeden title shot...

Randy Orton - jego Face Turn to jeden z najgorszych pomysłów w historii WWE. Te tatuaże, ten wzrok... przecież on nawet nie wygląda na face'a



Zwycięstwa: 3 | Bez Rozstrzygnięcia: 0 | Porażki: 2


Offline

 

#14 2011-02-07 21:21:01

Drew McIntyre x

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 737
Punktów :   49 
Wrestler w e-fedzie: Drew McIntyre

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Co do Ortona to masz racje, ale takim helem jak byl tez zostac nie mogl. Najlepiej jakby zrobili z niego takiego Sheamusa z jego poczatkow na RAW, bo teraz tez cipka... No i do Rileya sie nie zgodze, to urodzony hell.

Sory, ze sie co do reszty nie wypowiem, ale wiekszosc byla przerabiana 10001 razy i nic odkrywczego nie powiem.

Offline

 

#15 2011-02-07 21:23:43

 Zaku

Dupa

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 2178
Punktów :   32 
Ulubiony Tag Team: Beer Money

Re: Komu face turn, komu heel turn?

Tylko czemu nadal Hell a nie Heel?


JL

I Time NWE Champion
I Time ITC Champion
II Times Tag Team Champion (/Ted DiBiase x2)
Walka roku '09 (w/Randy Orton)

Typer Roku 2011 - TNA
Ex equo Typer Roku 2011 - WWE
Typer roku 2012 - WWE

http://steamsignature.com/card/0/76561198081814766.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Чиребон ehotelsreviews.com Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa Boîte de vitesses automatique Mini