Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2011-12-02 18:57:03

 Mann3Kin

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

8635475
Skąd: Okolice Kielc
Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 129
Punktów :   10 
Wrestler w e-fedzie: Ahmed Hassan
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Ok. 1 roku
Ulubiony wrestler: Edge | HBK | Orton
Data urodzenia: 24.03.1998

Euro 2012 - Grupa A

Co myślicie o grupie Polski?
Jeśli ktoś nie zna grupy to w grupie A jest:
Polska
Rosja
Grecja
Czechy

Czekam na wasze opinie ,ja wypowiem się później..


Roster:
Warfare

Streak:
0-0-0

Last Match:
---

Offline

 

#2 2011-12-02 19:21:28

 El Ninho

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 1353
Punktów :   16 
Wrestler w e-fedzie: Hunico
Ulubiony Tag Team: Big Blues Show & Austin Blues
Data urodzenia: 01-01-2001

Re: Euro 2012 - Grupa A

Cóż, lepiej być nie mogło. Trzeba wykorzystać to zrządzenie losu i wreszcie, po raz pierwszy w historii, wyjść z grupy. Taka szansa może się nie powtórzyć. Oczywiście każdy z rywali prezentuje wysoki europejski poziom, ale z Czechami toczyliśmy w przeszłości wyrównane boje, z Grecją nie raz przyszło nam się zmierzyć, a Rosja... Według mnie to Francja powinna być "wyżej". Poza duetem napastników, Pawluchenko oraz Arshawin (nie wiem, czy napisałem ich nazwiska poprawnie) nie mają chyba czym się pochwalić. Oczywiście jest to dobra drużyna, natomiast nie jest ona najlepsza w tej grupie. Poziom jest super wyrównany. Nikt nie może być od razu skreślony.

Offline

 

#3 2011-12-03 12:18:24

Samurai

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

36542321
Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 260
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: David Chung
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008 rok
Ulubiony wrestler: CM Punk

Re: Euro 2012 - Grupa A

Myślę , że nie ma co kręcić - słabszych w teorii rywali wylosować nie mogliśmy. Dzięki tak szczęśliwemu losowaniu otwiera się przed naszą reprezentacją wielka szansa na zaistnienie w turnieju. Z tego co pamiętam to słabszej grupy nigdy nie mieliśmy i mieć już raczej nie będziemy. W końcu zawodnicy i sztab trenerski nie będą mogli zwalić całej winy na siłę rywali. Sądzę , że jeśli nie awansujemy z takiej grupy , to chyba już nie awansujemy nigdy. Może trochę przesadzam , lecz na prawdę taka grupa w turnieju na tak wysokim poziomie , to dla nas jest cud. Jeśli nie wyjdziemy będzie wielki wstyd , spadlibyśmy na samo dno. Staram się jednak wierzyć w to , ze się uda , bo czemu niby nie? Reprezentacja pokazała się z na prawdę bardzo dobrej strony w meczach z bardzo silnymi rywalami. Niemcy , Włochy , Francja - Po mimo niekorzystnych wyników byliśmy bardzo blisko zwycięstw. W mojej opinii zabrakło trochę szczęścia , umiejętności w obronie i przede wszystkim doświadczenia. Na nasze szczęście to doświadczenie jesteśmy jeszcze w stanie nabyć do czasu Euro 2012. Co do samych rywali to: Grecja - fantastycznie , że gramy z nimi na początku. Nie wyobrażam sobie byśmy przegrali. Co prawda obstawiam remis , ale szczerze wierze , że odniesiemy zwycięstwo i wejdziemy na dobry tor już od początku. Grecja potęgą nie jest. Oczywiście jest to dobra drużyna , jeśli chodzi o turnieje. No ale w obliczu takich reprezentacji jak Hiszpania czy Niemcy to Grecja jest po prostu słaba. Grecy świetnie bronią , lecz nie mają czym straszyć w ataku. Ich największą bronią będą zapewne stałe fragmenty gry. Rosja - na papierze jest to najsilniejsza drużyna z naszej grupy. Mają na pewno wiele do zaoferowania z przodu. Polscy obrońcy będą musieli mocno uważać , bo Reprezentacja Rosji posiada napastników światowej klasy. Jak dla mnie to jest to jakby odwrotność Grecji , bo w obronie Rosja popełnia nie mniejsze błędy niż nasi zawodnicy. Ogółem to na prawdę da się ich pokonać i jeśli nie będziemy stłamszeni to po prostu to zrobimy. Czechy to rywal , którego boję się chyba najmniej. To już nie jest ten zespół z 2004 roku. To już nie są ci wspaniali zawodnicy typu Nedved czy Milan Baros. Ostatnio wygraliśmy z Czechami i spokojnie jesteśmy w stanie to powtórzyć. Podsumowując: Grupa Marzeń! Jestem zdania , że trzeba się z tego cieszyć. Oczywiście teraz wszyscy będą zapewniać , że rywale w cale tacy słabi nie są , ale to gówno prawda - Jak na Mistrzostwa Europy to ta grupa jest słabiutka. Dostajemy wielką szansę od losu i wierzę , że ją wykorzystamy.


Osiągnięcia:



David Chung:



>> 1x Light Heavyweight Champion


>> 2x Contender for Global Championship



R-Truth:



>> 1x Tag-Team Champion with Mark Henry

Offline

 

#4 2012-06-03 14:48:57

 szyba

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

36648597
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2012-05-30
Posty: 42
Punktów :   -2 
Wrestler w e-fedzie: Cory Blazer
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Około 7 miesięcy
Ulubiony wrestler: CM Punk/Edge
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 1995

Re: Euro 2012 - Grupa A

Nasza grupa jest według mnie bardzo wyrównana. Osobiście sam liczyłem o cichu właśnie na takie losowanie. Nasza reprezentacja jak najbardziej ma szansę wyjść z grupy, co pozwoli zrealizować główny cel założony przez trenera Smudę,a co za tym idzie na zaistnienie w turnieju.Twierdzę , że Polacy mają w sobie niezły potencjał,tylko należy zadać sobie pytanie: Czy stać nas na awans? Czy w tym przypadku gospodarzom pomogą ściany? Trzonem naszej reprezentacji jest fenomenalna trójka z drużyny mistrza Niemiec: Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Uważam,że bardzo ważne znaczenie psychologiczne dla naszych graczy będzie miał mecz otwarcia z Grecją.Fajnie byłoby rozpocząć turniej od zwycięstwa, co podniosłoby morale Polaków . Osobiście jestem realistą i myslę, że stać nas na awans z grupy. A co będzie dalej? Zobaczymy.


Bobby Roode

0/0/0

Ostatnia walka:

Osiągnięcia:

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Татинг Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa Boîte de vitesses automatique Mini