Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2010-04-19 21:10:16

 Stabil

http://i42.tinypic.com/eulflz.jpg

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 494
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Ron Killings
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Data urodzenia: 10.10.94

Tna Lockdown 2010

Winner's team has advantage for Lethal Lockdown
Rob Van Dam vs. James Storm
Winner: Rob Van Dam

Xscape Match - Winner Progresses to X Division Title to replace Williams
Homicide vs. Brian Kendrick vs. Alex Shelley vs. Chris Sabin
Winner: Homicide

Kevin Nash vs. Eric Young
Winner: Kevin Nash

TNA Knockouts Title & TNA Knockouts Tag Team Titles
Angelina Love & Tara vs. The Beautiful People
Winners with the NEW TNA Knockouts Champion: Madison Rayne

Vacant X-Division Title
Homicide vs. Kazarian vs. Shannon Moore
Winner and NEW X-Division Championship: Kazarian

Team 3D vs. The Band
Winner: Team 3D

Kurt Angle vs. Mr. Anderson
Winner: Kurt Angle

TNA World Championship
AJ Styles (c) vs. "The Pope" D'Angelo Dinero
Winner and STILL TNA World Champion: AJ Styles

Lethal Lockdown
Team Hogan (Abyss, Jeff Jarrett, Jeff Hardy & Rob Van Dam) vs. Team Flair (Sting, Desmond Wolfe, James Storm & Robert Roode)
Abyss and Robert Roode start the match
RVD is next, then Desmonde Wolfe
Jeff Jarrett is next, then James Storm
Jeff Hardy will anchor Team Hogan
Sting is last in the cage
Winners: Team Hogan
Abyss pins Desmond Wolfe


Osiągnięcia :

1x World Heavyweight Championship Title

Offline

 

#2 2010-04-21 17:19:55

 Hardcore Edge

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

11378385
Skąd: Żelazna
Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 822
Punktów :   21 
Wrestler w e-fedzie: Hunter Hearst Helmsley
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: CM Punk, Austin itd.
Ulubiony Tag Team: The New Age Outlaws
Data urodzenia: 27.04.1995

Re: Tna Lockdown 2010

Wiadomości na początku gali były dla mnie zaskakujące. Nie wiedziałem, że Williams był w Eurpoie, więc się trochę zdziwiłem. Natomiast nieobecność Syxx-Paca była dla mnie zagadkowa, lecz teraz już wiem, że to chyba będzie już koniec jego przygody z TNA, a według mnie mógł jeszcze trochę powalczyć. PIerwsza walka przypadła mi do gustu, zarówno RVD jak i STorm dali z siebie dużo, a jeszcze mieli przed sobą Lethal Lockdown, lecz nie oszczędzali się już w openerze.  Mogliśmy w tej walce ujrzeć kilka ciekawych spotów, m. in. krew lecąca z Van Dama, czy fajny 5 Star Frog Splash. Wrestlerzy spełnili swoje zadania, obijając się trochę, a zarazem rozgrzać emocje przed Lethal Lockdown. Tak myślałem, że wygra RVD, choć bardziej prawdopodobne było zwycięstwo członka Beer Money, lecz nieoczekiwanie wygrał RVD. Następny był Xscape Match, który bardzo mi się podobał, może nie tak jak Angle vs. Anderson, ale spełnił oczekiwanie. Walka była krótka, lecz fajnie, ciekawie, szybko wyszła. Gunsi trochę pokazali, Kendrick średnio, a forma jak i styl Homicide'a bardzo mi się podobał, głównie w walce o X-Division title. Bardzo bylem zadowolony z wygranej Homicide'a, nawet myślałem, że to on wygra pas, lecz stało się inaczej. Ten pojedynek średnio wyszedł. Tylko Homicide według mnie w tej walce coś pokazał, a Moore i Kazarian średnio. Brakowało tu Williamsa, który świetnie odziałowuje na publiczność, Homicide coś tam próbował, ale średniawo mu to wychodziło. Walkę zaliczę do średnich, gdyż nie była gorsza od poprzedniego starcia Nasha z Young'iem. Ta walka była bardzo słaba, Nash mógł to nadrobić krwią, lecz nic z tego nie wyszlo, zobaczyliśmy chyba najsłabszy pojedynek gali. Wygrał Kevin, a po walce wyglosił speecha, że to on zastąpi Syxx Paca w walce z Team 3D. Szkoda, że w walce z Team 3D, może lepiej by to wyszło, ale i tak nie bylo źle. Stawiałem na The Band, ale wygrana braci mnie cieszy. Walka wyszła przyzwoicie, lepiej niż Nash-Young, raczej dzięki anwet dobrej postawy 3D. Na koniec walki wykokonali świetne 3D na Hall'u i to bylo najfajniejszym, momentem walki. Nie zawiódł też Hall, który jak na dzisiejsze swoje możliwości pokazał się w miarę dobrze, co cieszy. Walka Angle'a z Andersonem była cudowna. Wspaniałe zmiany prowadzenia w wlace, ileś tam pod rząd German Suplexów od Kurta, śliczny Moonsault i wiele innych ciekawych spotów. Psychologia i dramaturgia w tej walce była okropnie wciągająca, proszę o jaka najwięcej takich walk, to będzie zdecydowanie najlepsza walka, jaką miałem przyjemność i miejsce obejrzeć. Ta walka jest bardzo porządnym kandydatem do walki roku, a cały feud do feudu roku. Zarówno Kurt jak i ken dali z siebie wszystko, Angle pokazał na co go stać pod względem umiejętności w ringu, a Anderson także pokazał jakie ma umiejętności aktorskie.  Końcówka była wyśmienita, któa zwieńczyla ich jakże wspaniały feud. Po wlace Kurt ogłosił, że na razie odchodzi, a gdy wróci będzie walczył o TNA World Heavyweight Championship, mam nadzieję, że je zdobędzie. Potem była walka o WHC pomiędzy AJ'em, a Pope'em. Przed walką jeszcze Flair sprzeczał się z sędzią, gdyż nie chciał, aby poszedl sobie z okolic ringu. Ric niechętnie, ale opuścił teren walki. Walka wyszła dobrze, pełno świetnych akcji, dużo prób finisherów. Oczekiwałem zeycięstwa Stylesa i doczekałem się tego. Pope nie ustępował szybkością AJ'owi i walka mogła się podobać, ale w związku, że wcześniej mieliśmy możliwość takiej pięknej walki, więc ta w naszych oczach nie była już bardzo dobra, ale może gdyby Anderson z Anglem nie pokazali takiego świetnego widowiska myślałbym inaczej, tego się nie dowiem. No i Main Event, Lethal Lockdown Match. Zawdonik z drużyny zawsze wchodził wcześniej, co wywalczył RVD w openerze. Walka bardzo mi się podobała, dużo ciekawych spotów, co często bywa w takiej walce. Skok Hardy'ego z drabiny na Storma chyba, która stała na szczycie klatki był wyśmienity, mógł się podobać. Było wiadome, że gdy Sting zaatakował Hardy'ego kijem basseball'owym na backstage'u Jeff przyjdzie jeszcze, choć myślałem, że bęzie chcial zemścić się za to co mu zrobil STingowi, a nie atakując Beer Money, które wyszly mu bodajże na powitanie. Każdy próbował dać z siebie wszystko, przynajmniej tak to widziałem. Abyss użył swoich pinezek na STingu, o ile się nie mylę to wykonal mu na nie Chokeslam, co także było dobrym akcentem main eventu Lockdown. Końcówka była ciekawa, choć byłęm bardzo zakoczony decyzją Bischoffa, już myślałem, że poda kastet Flair'owi, który aż skakał z radości , ale stalo się jak stało, dał go Hoganowi, który wywołał tryskanie krwi u Naitcha, który jeszcze na koniec leżał w pinezkach. Abyss wstał i wykonał Black Hole Slam Wolfe'owi, i jako kapitam Teamu Hogana spinował Desmonda. Sądzę, że Lockdown wyszło świetnie, mieliśmy na razie walkę roku: Anderson vs. Angle, ciekawe Lethal Lockdown, Pope vs. AJ też chyba wybija się ponad przeciętność, więc moim zdaniem Lockdown świetnie wyszło podsujmuwując walki, choć do perfekcji zabrakło lepszej wlaki o X-Division title, świetnego Xscape Matchu oraz lepszego starcia Nash z Youngiem, ale i tak nie było źle, było bardzo dobrze, Anderon z Anglem to zrekompensowali.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR37eQOIhKsP8H4VMKHdpi6oB9RwwKKkVxkROZi_S_zFQ1Gs9vNiYAZkyDEfA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Jedlina-Zdrój https://wymarzonezdjecia.pl/przegrywanie-minidv-re Roundup kaufen pomocne źródła weekend w Ciechocinku Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław