Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2014-11-25 20:02:34

 DesertCobra

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

52112816
Skąd: Świętokrzyskie
Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 60
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Fallen
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: WM 28
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: E&C

This War of Mine

Może gra nie związana z wrestlingiem, ale uważam, że godna polecenia.
Została stworzona przez polskie studio. Jest ona grą typu survival, w której wcielamy się w rolę cywili w pogrążonym w wojnie mieście. Naszym zadaniem jest zdobywanie pożywienia, materiałów do ulepszania siedziby, leków, opatrunków itp. Są w niej różne czynniki jak głód, stan psychiki, ewentualne choroby lub rany.
Zaczynamy z 3-os. drużyną, która maksymalnie może liczyć 4 osoby. Każda postać ma swoje zalety jak np. umiejętność handlu, więcej slotów w eq, dobry kucharz, złota rączka itd.
Zapasów (po przeszukaniu siedziby) możemy szukać tylko w nocy (snajperzy) i tylko 1 postacią naraz. W dzień natomiast ulepszamy siedzibę, jemy i leczymy się, handlujemy z obwoźnym handlarzem, bądź też czekamy na event. Eventem może być pomaganie ludziom, wyjście na napad z sąsiadem, dostanie prezentu od sąsiadów (w sytuacji, gdy raczej postępujemy właściwie), przeszukiwanie zrzutu pomocy humanitarnej, wizyta wojska po ewentualnym przeszukiwaniu (możemy wydać sąsiada lub nie, za wydanie dostaniemy nagrodę) Drobny tip jeśli się zdecydujecie na grę - handlarz/eventy są o 10:30.
Można postępować moralnie lub nie, jedno i drugie ma swoje plusy i minusy - pomoc komuś może pochłonąć czas i być ryzykowna, ale możliwe, że zostaniemy wynagrodzeni. Zabijanie bezbronnych może ocalić nam skórę, ale też wpłynie na psychikę, przez co nasze postacie mogą popełnić samobójstwo, uciec, lub też odmawiać posłuszeństwa. Ponadto przez większość czasu jesteśmy zmuszeni się skradać, lub przeszukiwać mało atrakcyjne lokacje, gdyż często w tych lepszych pojawiają się grupy bandytów z bronią (przypominam, możemy wysłać tylko 1 osobę). Możemy handlować na posterunku wojska za bimber i fajki, ale to ryzykowne, gdyż żołnierze mogą nas zabić, jeśli ich nie usatysfakcjonujemy. W hotelu jest bezpieczniejszy handlarz, ale droższy. Musimy też zadbać, aby ktoś pilnował naszej kryjówki w nocy, bo nie tylko my szabrujemy, co jest problematyczne, ze względu na czynnik zmęczenia. W grze jest także szpital, w którym możemy leczyć nasze rany - i tu ważna rada, na wypad do szpitala nie bierzcie broni - przy wejściu jest strażnik i nawet jeśli broń będzie schowana to cała Twoja grupa będzie spalona - chyba, że zabijesz strażnika, ale to bardzo trudne. Niestety musiałem to odkryć na własnej skórze i przez to nie przeszedłem gry Gra kończy się poprzez utratę wszystkich ludzi lub przeżycie wojny. (~40 dni)
Według mnie jest to świetna gra, wymagająca myślenia, planowania strategicznego i umiejętności poświęcania jednej wartości w imię drugiej. Ostro działa na psychikę, można mieć nawet wyrzuty sumienia, a wszystko przez soundtrack i wypowiedzi postaci.


"This is not popularity contest,
This is not a ballet
This is WWE
And I'm it's champion"


Fallen

The Streak:
W:5/D:0/L:4

Achievements:

2x International Champion (28/still holding)

Last Match:
Wes Wallace & Gary Allen def. Floyd Tucker & Fallen


Offline

 

#2 2014-11-25 20:18:08

 Ja

http://imageshack.us/a/img560/232/7uqa.png

51023216
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 27
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: The Vacant
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2010 r.
Ulubiony wrestler: Rob Van Dam
Ulubiony Tag Team: The Lucha Dragons

Re: This War of Mine

Czytałem o tej grze w CD-Action i zaciekawiła mnie. Mam tylko jedno pytanie: jak bardzo świat jest duży lub po prostu ile ok. ma lokacji?


:Character Card:
The Vacant

:Streak:
5/0/0

:Achievements:
1x International Championship (28.12.2014 - ???)

Offline

 

#3 2014-11-25 20:21:07

 DesertCobra

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

52112816
Skąd: Świętokrzyskie
Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 60
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Fallen
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: WM 28
Ulubiony wrestler: CM Punk
Ulubiony Tag Team: E&C

Re: This War of Mine

Lokacji jest dość dużo - około 20, lecz część może być czasowo niedostępna ze względu na śnieg lub walki, no i różnią się atrakcyjnością


"This is not popularity contest,
This is not a ballet
This is WWE
And I'm it's champion"


Fallen

The Streak:
W:5/D:0/L:4

Achievements:

2x International Champion (28/still holding)

Last Match:
Wes Wallace & Gary Allen def. Floyd Tucker & Fallen


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy LiptovskĂ˝ MikulĂĄĹĄ UbytovĂĄnĂ­ AustrĂĄlie https://www.berlin-hotel.pl Casa Cacheu low cost family house hotelstayfinder.com Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław