Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2013-03-15 21:07:05

Mam malego penisa

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 125
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Mike F'N Brutal
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Wrestlemania 26
Ulubiony wrestler: Colt Cabana
Ulubiony Tag Team: The New Age Outlaws

TNA iMPACT Dyskusja ogólna (Spoilery!)

TNA 14.03.2013
iMPACT odbył się w Chicago, a chociaż że nie odbyło się to w Londynie, ani nigdzie poza Stanami, Hardy'ego nie zobaczyliśmy. Wątpie aby dostał kontuzji od uderzenia Bully'ego, chociaż z tym kimś to wszystko jest możliwe.

Na początku gali pomyślałem sobie, po jakiego bata jest ten rewanż, jak i tak Dirty Heels (AA & Roode) i tak są narazie pewnymi mistrzami, jednak nie. Mamy atak Asów i Ósemek, a po nim ich promo, w którym Bully Ray dużo wyjaśnił. Moje zdanie jest takie, że Bully od koło 2 lat zasługiwał na ten run, kiedy zwrócił się przeciwko Devon'owi, no to chyba nawet więcej czasu, teraz jest Heel'em, ale tym razem wraz z Devonem, co mnie cieszy, jednak na reunite Team 3D się nie zapowiada, gdyż teraz mamy Asów. Ogółem story z Asami mi się podoba, zaczęło się gdzieś pod koniec wakacji, nie wiadomo było w ogóle o co chodzi, nikt nie przypuszczał, że to tak długo będzie trwało. Ludzie zaczęli wątpić czy to w ogóle do BfG pociągnie, a mamy to jeszcze dalej i pewnie dalej. Rob Terry, proszę uciekaj z TNA. A skoro mowa o Robie Terrym, to obejrzałem sobie ostatnio kilka gal z OVW i tam kręci sie przy głównym pasie OVW, wraz z Doug'iem Williams'em, brytyjski feud, można powiedzieć. Ciesze się że szopka z Robbie E się skończyła już, nie kupuję tego gostka z New Jersey, solara etc. Potem zobaczyliśmy Bad Influence (Kaz & Daniels) jako The Legion of Doom? Albo jak kto woli The Roadwarriors (Animal & Hawk), nie zapominajmy o tym, że przed ich wejściem miał wejść AJ Styles, jednak się nie pojawił. Chwilę pogadali, przewinąłem lekko, pojawia się James Storm, no super. Mamy atak na Storm'a i co? Get ready to fly! Jednak Allen Jones dużo się nie popisał, wyprowadził jednego punch'a dla Kaz'a, Daniels się zmył i koniec, weird. Nie wiem czy tylko mnie, ale Joseph Park już nudzi. Chcę już powrotu Abyss'a, żeby się pokręcił w Teamie TNA przeciwko Asom, o ile takowy będzie istniał, bo już ile można oglądać. Ale TNA jak i WWE jest znane z tego, że ciągle widzimy rewanże, mamy przykłady na tegoroczną Wrestlemanie, jednak to nie tutaj. Walka Ariesa ze Stingiem nie była najgorsza, jak na wiek The Icon'a. Koniec gali mnie dobił. Bully wchodzi z Asami, po czym widzimy Hogana, który nasyła Tag bardzo potężną armię, która po kilku sekundach brawlu się kuliła w ringu, no i co to ma być ja się pytam? Ile można, no ja się pytam. Hogan już jest nudny moim zdaniem, tak zaatakujemy ich, przywrócimy władzę TNA bla,bla,bla. A w waszym oku jaka była ta gala? Wypowiadajcie się!


http://25.media.tumblr.com/2e29e459cce78d75f9ec6cb78f8bf35d/tumblr_mjeozlW2Kp1rd67i2o1_r3_500.gif


Mike F'N Brutal


11/2/4


~Raise your Chairs and Get Extreme!~
1# Contender for TV Title (1x)
1x TV Champion (current) ;2 obrony

Offline

 

#2 2013-03-16 11:57:09

 FoTi

Pomocnik

10082613
Skąd: Nowa Ruda
Zarejestrowany: 2012-03-14
Posty: 602
Punktów :   18 
Wrestler w e-fedzie: Kenneth Riddle
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Wrestlemania XXVI
Ulubiony wrestler: Dean Ambrose, AJ Styles
Ulubiony Tag Team: DX, Evolution

Re: TNA iMPACT Dyskusja ogólna (Spoilery!)

O tej akurat gali za dużo nie powiem, ale mogę powiedzieć o Lockdown bo miałem przyjemność oglądać ;D

Akurat to PPV wypadło... przyzwoicie, ale biorąc poprawkę na to, ze TNA ograniczyło ilość PPV w roku to powinno urywać jajca, a tak nie jest. Lethal Lockdown był dość schematyczny co nie znaczy, że nie było ciekawie. Po wejściu Stinga zrobiło się super. Zajebiście wyglądał ten Suplexo-Powerbomb czy jak tego tam nie nazwać z udziałem 6 osób ;D Main Event cholernie mnie zaskoczył bo o ile nowego championa się spodziewałem to jednak sposobu w jaki zdobył pas i tego co ogłosił po starciu... jedno jest pewne. Storyline z Aces&Eights w TNA potrwa jeszcze dłuuuuuuugo, a przynajmniej tak długo, jak Bully Ray będzie World Heavyweight Championem.

Offline

 

#3 2013-03-16 17:52:50

 Koper

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

20951895
Call me!
Skąd: Świebodzice
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 1263
Punktów :   60 
Wrestler w e-fedzie: DaaVis/Ziggler/Morgan
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2010
Ulubiony wrestler: Steen/Mankind/Ziggler
Ulubiony Tag Team: Bad Influence/Dirty Heels
Data urodzenia: 12 Marca 1999 - BEST WWF YEAR
WWW

Re: TNA iMPACT Dyskusja ogólna (Spoilery!)

Warto z Lockdown też pochwalić panów za walką o pas Dywizji X. Kenny King jest świetny i już dawno powinien przejąć ten pas od mdłego Rob'a Van Dam'a. Liczę na to, że Kenny King jeszcze długo będzie miał okazje walczyć z Zema Ion'em bo gość mimo, że ma talent do kontuzjowania zawodników jest rewelacyjny w ringu, wykręca świetne spoty co udowadnia prawie na każdym kroku. No i na szczęście Kenny'emu nic się nie stało kiedy chciał wykonać ten Moonsault(?) wybijając się z pleców Zemy. Upadek wyglądał cholernie groźnie. Lethal Lockdown.. schematyczny.. trochę nudny, ale rewelacyjny spot:

Double Superplex - > Double Electric Chair - > Double Powerbomb na długość klatki.

Rewelacyjna akcja i przyzwoity Flying Elbow z klatki od Young'a. EY for champ! Main Event na dobry poziomie, świetne zakończenie gali. Bully Ray jest świetnym heel'em i cieszę się, że jest nim spowrotem.. do tego, że zostało to dokonane w tak świetnym i zaskakującym stylu. Za to lubie story z Asami.. często nudne jednak ma takie zaskakujące przebłyski, że tego nie można zjechać. Ta akcja z Devon'em na Bound For Glory.. akcja z Tazz'em na ślubie.. turn Bully'ego.. to wszystko na pewno zostanie w mojej pamięci jeszcze na długo

Co do Impactu Chavo i Hernandez są momentalnie trochę mdli.. przynajmniej Guerrero jednak szanuje go i dobrze, że gdzieś ma swoje miejsce. Hernandez mi przypomina Sheamus'a i jeżeli mam wybierać kogo wolę oglądać to zdecydowanie Hernandeza. Uwielbiam te dwa teamy - Dirty Heels oraz Bad Influence. Roode i Aries to tacy odpowiednicy Team Hell No w TNA jednak to story jest zdecydowanie dojrzalsze i ciekawsze. Ta dwójka jest jednymi z najlepszych.. jak nie najlepszymi zawodnikami w rosterze TNA i mnie rozbawia. To samo tyczy się Bad Influence! Daniels wciąż jest rewelacyjny ringowo.. Kazarianowi umiejętności nie można także odmówić. Kaz odegrał świetnie Styles'a w segu z Christopher'em po Final Resolution.. no i przez to był oczywisty powrót AJ. Nowy wygląd - ciekawy. Ogółem Styles prezentuje się ciekawie. Interesuje mnie kim on ostatecznie będzie - heel czy face? Pewnie będzie bezpośrednio, liczę, że jego styl w ringu będzie teraz trochę bardziej brutalniejszy bo to by pasowało pod ten gimmick. Zapowiada się ciekawie.. Styles vs. Daniels - Once Last Time... II? Dziwne by to było, ale walki tej dwójki nigdy mi się nie znudzą. Skoro Cena i Rock mogą drugi raz to i Styles i Daniels tym bardziej mogą wywiązać się z umowy i stoczyć kolejną.. genialną.. walkę. Zapowiada się ciekawie.

Propo Lockdown.. Chamska reklama niczym Gonciu:

Ostatnio edytowany przez Koper (2013-03-16 17:54:05)


Streak (od restartu federacji)
1/0/2

Charles Daavis:
2011 eXo Mr. Money In The NWE
2x Royal Rumble Winner (2014, 2015)
NWE World Heavyweight Championship (2x)
Golden Night 2011: Indywidualna obrona tytułu Ryan'a Kennedy'ego - eliminacja dwóch zawodników.
Fallen Souls III: Obronienie tytułu Wagi Ciężkiej w walce wieczoru.
Bad Blood 2013: Przerwanie rekordu Arsene - 15 miesięcy nie przypięty.
King of the NWE 2013: Finalista turnieju - vs Hunico
NWE Awards 2013: Match of the Year - I Quit Match vs Hunico - Fallen Souls IV
Winter Assault: Wygranie Royal Rumble dwa razy pod rząd jako pierwszy w historii.

Dolph Ziggler:
NWE Television Championship (1x)

Kevin Morgan
NWE Xtreme Championship (1x)
NWE Hardcore Championship (1x)
eXo 2013: Wygranie pierwszego w historii 'Best of 5 Intellectual Series'.
Ostatni mistrz Xtreme w historii NWE.
NWE Awards 2013: New Guy of the Year


http://i1214.photobucket.com/albums/cc489/abdmir/Code_Geass___Zero_signature_by_Vong_zps6ac47fe7.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl Simple One bedroom wellness w Ciechocinku dobry stomatolog łódź