Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2010-02-28 09:53:00

 Leviathan

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

687484
Call me!
Skąd: Włocławek, Polska
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1619
Punktów :   74 
Wrestler w e-fedzie: Matt "Leviathan" Levsky
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007 r.
Ulubiony wrestler: Wade Barrett
Ulubiony Tag Team: Beer Money, Inc.
Data urodzenia: 11.08.1991 r.
WWW

SmackDown! 26/02/2010

SmackDown! 26/02/2010
(Milwaukee)

Money in the Bank Qualifying Match
Shelton Benjamin def. CM Punk (w/ Luke Gallows & Serena)

Money in the Bank Qualifying Match
Kane def. Drew McIntyre

Money in the Bank Qualifying Match
Dolph Ziggler def. R-Truth & John Morrison

Women's Championship Match (w/ Vickie Guerrero as Special Guest Referee)
Michelle McCool def. Mickie James (C)

Edge def. The Miz


Mmm.. nope..
http://i410.photobucket.com/albums/pp189/Levatyvcia/Barrett.png
Achievements as Leviathan:
» 1st Royal Rumble Match Winner in the NWE History;
» NWE Unified (Undisputed) Champion (1x);
» NWE World Heavyweight Champion (4x);
» NWE Champion (2x);
» NWE Tag Team Champion (1x);
» Leader of most dominant stable in the NWE - the Chosen Ones;
» Former face of Extreme Overdose/Entertainment Xtreme Overdose;
» One part of the Antidote (w/ Shine Tsu-Hiko);
» General Manager of Clash;
» NWE Awards (2011): Most Hated Wrestler, Most Devoted User;
Last match:
» Jersey Encounter Triple Threat Match (30 Minute Iron Man Hell in a Cell Match) for Vacated NWE Championship Title
Matt "Leviathan" Levsky def. David Philips and Shine Tsu-Hiko
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdubg430wZ1qhjbxeo1_400.gif

Offline

 

#2 2010-02-28 23:57:16

 Hardcore Edge

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

11378385
Skąd: Żelazna
Zarejestrowany: 2009-11-21
Posty: 822
Punktów :   21 
Wrestler w e-fedzie: Hunter Hearst Helmsley
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: CM Punk, Austin itd.
Ulubiony Tag Team: The New Age Outlaws
Data urodzenia: 27.04.1995

Re: SmackDown! 26/02/2010

Bardzo dobry, ciekawy Smackdown, dawno takiego nie widziałem. Nawet lepszy od Impacta, co to się porobiło? Bardzo fajny i ciekawy segment na samym początku. Obaj wrestlerzy, czyli Edge i Jericho są bardzo dobrzy przy micu, więc czemu miała im nie wyjść mała pogaduszka? Na razie Edge wygrywa wszystkie starcia z Y2J'em, ale zapewne niedługo i on dostanie Codebreakera.

John Morrison vs. R-Truth vs. Dolph Ziggler
Opener bardzo ciekawy i interesujący. 3 dobrych wrestlerów to i walka dobra wychodzi, oby takich więcej na tygodniówkach w WWE. Bardzo spore zaskoczenie, spodziewałem się zwycięstwa Johna Morrisona. Już prędzej obstawiałbym nawet R-Trutha, którego nie kupuję, a tu zwycięzcą Qualifying Money in The Bank Ladder Matchu został Dolph Ziggler. Ciekawe co zrobią z Morrisonem, który powinien znaleźć się w jakiejś walce na WM-ce?

Michelle McCool vs. Mickie James
Walka spełniła swoją rolę. Wygrana McCool mnie nie zaskoczyła, gdyż to było wiadome, ponieważ sędzia była Vickie Guerrero. Zakończenie trochę dziwne, ale to może dać nam jakąś walkę na Wrestlemanii.

Kane vs. Drew McIntyre
Jedna z gorszych walk SD, która miała poziom podobny do walki o IC na Elimination Chamber, czyli nie za dobry. Cieszy wygrana Kane'a, który jak w tamtym roku będzie walczył w MiTB, ale na pewno nie wygra walizki, to jest raczej pewne. Chekeslamu nie było, a za to jakieś kopnięcie. Nie pie pamiętał tego, aby Kane kiedyś wygrał w taki sposób, choć tak dużo jego walk nie oglądałem. Walka nie powalała poziomem, bo uczestniczył w niej Drew, i dobrze, że nie awansował do Money in The Bank, gdyż poziom jego ring-skilli mógłby trochę zaniżyć poziom walki. Oby ten feud zakończył się jak najszybciej.

Te przemówienie Miza było nawet ciekawe. W zamian dostał walkę z Edgem w ME dzisiejszego SD. Jego pojawienie się na Smacku może sugerować walkę TT na WM-ce ShoMiz z którymś z teamów ze Smackdown. Chciałbym, aby to było The Hart Dynasty, a nie jak się zapowiada Morrison & R-Truth, choć oni też mogliby zawalczyć.

CM Punk vs. Shelton Benjamin
Gdy zobaczyłem rywala CM Punka w tej walce, od razu wiedziałem, że wygra Shelton. Benjamin jest corocznym pewniakiem w tej walce, który zawsze pokazuje się z dobrej strony, lecz nigdy nie otrzymuje nic w zamian, czyli walizki. Bardzo chciałbym, aby właśnie teraz wygrał, choć to bardzo mało prawdopodobne. Od początku walki wiedziałem, że będzie interweniować Rey Mysterio i tylko na niego czekałem. Walka Reya z Punkiem jest już raczej pewna, choć zawsze może komuś przydarzyć się jakaś kontuzja, czego nie chciałbym, gdyż obydwaj mogą stworzyć świetną walkę, co na 100% podwyższy poziom Wrestlemanii.

Edge vs. The Miz
Średniawa walka, choć nie najgorsza. Trzymała poziom, lecz się niczym nie wyróżnila. Rated R Superstar nie dal dojść do głosu Mizowi, co raczej było do przewidzenia, aby Edge'a trochę wypromować na face'a. Liczyłem na interwencję Jericho, ale się przeliczyłem.

Tak jak już wspomniałem na początku postu, bardzo dobry Smackdown, jeden z lepszych ostatnio. Szkoda, że Y2J jeszcze niczym nie przewyższył Edge'a, lecz pewnie, raczej na pewno do tego dojdzie.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR37eQOIhKsP8H4VMKHdpi6oB9RwwKKkVxkROZi_S_zFQ1Gs9vNiYAZkyDEfA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
nwf.pun.pl Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Mini