Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2011-11-01 19:57:11

 Taylor

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

9753805
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-06-27
Posty: 1132
Punktów :   56 
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2010
Ulubiony wrestler: CM Punk,Delirious,Roddy Pipper
Ulubiony Tag Team: Inner City Machine Guns
Data urodzenia: 23.11.1995

ME RAW

Ostatnim czasem na czerwonej gali wokół pasa WWE kręcą się trzy osoby: Cena, Punk i Del Rio. Dzieje się tak od SummerSlam. Potem na NoC Alberto bronił przeciwko Cenie przegrał na HiAC triple treath na Vegenance Cena z Del Rio i teraz SPOILER Del Rio z Punkiem na Survivor Series. Do czego zmierzam ? Mianowie chodzi o to, że od kilku miesięcy 3 osoby walczą o główny pas na RAW. Teraz gdy Cena zajmie się Rockiem prawdopodobnie odejdzie od pasa i co ? Punk vs Del Rio do samej Wrestlemanii ? Tu jest pytanie. Kto ewentualnie mógłby powalczyć o pas ? i jakie szanse miałby na zdobycie WWE Championship ?



http://i.imgur.com/bBUclyv.gif

Osiągnięcia:

Justin Gabriel:
* HRE Championship

Kane:
* #1 Contender for Intercontinental Championship
* Royal Rumble 2011 Winner
* #1 Contender for World Heavyweight Championship

Nick Taylor:
* NWE Cruiserweight Championship
* 2x NWE World Heavyweight Championship
* #1 Contender for The NWE Tag Team Titles
* #1 Contender for The World Heavyweight Championship
* Oh My...Moment of the Year 2011
* New Guy of the Year 2011
* NWE Champion

Offline

 

#2 2011-11-01 20:42:52

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: ME RAW

Cena walczy o pas WWE od Elimination Chamber, teraz zrobi sobie przerwę. Zakładam, że feud Punk vs Del Rio potrwa do Royal Rumble, w międzyczasie nie wykluczam zmiany posiadacza. Na WM zobaczymy pewnie (tak mi się wydaję) Punk vs The Miz, a później lada moment draft i sprawa załatwiona.


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#3 2011-11-01 20:51:32

 Shoen

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

919648
Zarejestrowany: 2011-08-04
Posty: 255
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Max Heat

Re: ME RAW

Moim zdaniem mógłby to być Mason Ryan. Wiem, że brzmi to śmiesznie, ponieważ jego pobyt w federacji jest bardzo krótki ale trzeba spojrzeć na to z innej strony. Po powrocie ten zawodnik jest wielką zagadką, a jego występy od tamtego czasu można policzyć na palcach jednej ręki. Praktycznie nie wiadomo czy zmienił się od czasu pobytu w Nexusie i jaka jest jego forma. Jednak włączenie się przez niego w pojedynek o pas WWE to dobry ruch ze strony federacji. Ponieważ gdyby na przykład przeją rolę Face to jego popularność gwałtownie mogła by wzrosnąć, a co za tym idzie powiększyły by się zyski federacji. Sam zawodnik ma możliwości na miano Main Eventera, jednak musiałby sporo popracować, a federacja musiała by go przed tym wypromować. Bardzo ciekawy by był konflikt pomiędzy właśnie Masonem, a jego dawnym przywódca CM Punkiem. Druga osoba mogąca by się wmieszać w walkę o tytuł to Rey Mysterio, jednak to raczej niemożliwe ponieważ jest poważnie kontuzjowany więc śmiało możemy go wykluczyć z walki o pas. Więc podsumowując w walce o pas widział bym Mason Ryan, jednak to wymagało by wielkiego zaangażowania zarówno ze strony zawodnika, jak i federaci.


http://i.imgur.com/n1b865R.png

Ostatnia walka
Max Heat & Kurt Angle vs Hunico & Stevens - Lose

Osiągnięcia
Global Championship (x2)

Offline

 

#4 2011-11-01 21:14:32

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: ME RAW

Ryan? Nie, ja dziękuję? Charyzmy brak, w ogóle ta postać do mnie nie przemawia. Jeśli chcesz wrzucać kogoś do ME z RAW to.. np. Brodus Clay (fall of humanity ), który ma aspiracje na bycie w Main Evencie. Dolph Ziggler też się nadaję, Alex Riley też (chociaż ten jobbuje). Po prostu Mason nie daję rady, jest słabym workerem nawet jak na WWE, elokwencją też nie grzeszy.


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#5 2011-11-02 13:22:06

Ablazir

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 904
Punktów :   31 
Wrestler w e-fedzie: ,,The Phenom"Ablazir
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2 lat
Ulubiony wrestler: WWE:HHH,CM TNA: JHardy,Daniels
Ulubiony Tag Team: DX

Re: ME RAW

Riley? Pas US to dla niego maks. Tak samo dla Masona . Pełno botchy robi Alex. Dolph prędzej ,czy później dopcha się do ME. Jest jeszcze Awesome Truth. No i kiedyś może coś zwojować Clay. Na obecną chwilę Dolph i Swagger są dla mnie najbliżej. W końcu dojdzie do feudu między nimi i wygrany może pójść w górę. I ja bym chciał jeszcze Triple H ostatni raz zobaczyć z Pasem WWE...

Ostatnio edytowany przez Ablazir (2011-11-02 13:23:03)


Ablazir

Championships:

1x Televison
1 x Hardcore

Championships as another characters:

1 x Tag Team with R-Truth as Mark Henry

Offline

 

#6 2011-11-02 15:09:40

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: ME RAW

Skoro Alex za słaby w ringu to co powiesz o Mizie? Alex nie jest zły, jak na WWE to naprawdę daje radę. Ma wszystko to co ma Main Eventer w WWE - wygląd, sylwetkę, skillsy, jest over, więc jak dla mnie to jest pierwszy kandydat do ME. Swagger też ofc. jeśli chodzi o niego to nie przeszkadza mi, że sepleni.. zresztą taki Samoa Joe też nie jest dobry za mikrofonem a miał pas TNA, więc nie rozumiem niektórych.


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#7 2011-11-02 15:24:02

 Yaren

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

status yaren@aqq.eu
42057259
Skąd: Wisła
Zarejestrowany: 2011-07-27
Posty: 564
Punktów :   29 
Wrestler w e-fedzie: Kevin Press
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2006 roku
Ulubiony wrestler: Hunico
Ulubiony Tag Team: New Age Outlaws
WWW

Re: ME RAW

Według mnie do Main Event'u RAW powinni się wbić Zack Ryder oraz Santino Marella.



http://img708.imageshack.us/img708/541/hrd.png



» Streak »
6-2-4


» Last Match »
Kevin Press vs. El Polaco - No Holds Barred Match on EXO - Win via Pinfall

»Achievements »
2x Light Heavyweight Champion

Fallen Souls III - Udział

Offline

 

#8 2011-11-02 15:31:16

 JO

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

39959891
Call me!
Skąd: Kalisz
Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 525
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Matt Rameau (+ 10 nieaktywnych
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Ulubiony wrestler: Jeff Hardy, CM Punk
Ulubiony Tag Team: DX
Data urodzenia: 09.04.1995 rok

Re: ME RAW

Hm... może John Morrison i Evan Bourne. Z tego co wiem to JoMo już dawno miał być w ME gdyby nie kontuzja, a Evana chętnie bym zobaczył w ME bo jest o wiele lepszy od Miza.


http://z1.alepyszne.pl/7d19b401d46341dc6e60f954f1e21a79/kurczaczki.jpg



HOOOOOOOOOOOOOOOLA KURCZAKI!

Offline

 

#9 2011-11-02 19:42:21

 Philips

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

7675211
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 2256
Punktów :   64 
Ulubiony wrestler: Jesus Ortega i bracia Howke
Data urodzenia: 19.10.1996r.

Re: ME RAW

JO napisał:

Hm... może John Morrison i Evan Bourne. Z tego co wiem to JoMo już dawno miał być w ME gdyby nie kontuzja, a Evana chętnie bym zobaczył w ME bo jest o wiele lepszy od Miza.

Dooobre! ;p

Losy Morrisona w WWE są już przesądzone. WWE zwolniło Melinę, a jest ona w związku z Johnem. Nie od dziś wiadomo, że JoMo nie ma jaj i wystarczy, że Melina pokręci mu dupą i robi on co ona zechce. Kontrakt Morrisona z WWE się niedługo kończy i myślę, że potrzymają go gdzieś do okolic Elimination Chamber, aby sobie troszkę poskakał po tej klatce, albo spuścił się z niej jak to było w tym roku. ^^ Poza tym John już od dawna miał wskoczyć do ME, ale sam sobie stawiał kolejne przeszkody na drodze do góry. Z tego co wiem to Melina ma jakiegoś znajomego w TNA czy coś takiego i możliwe, że wraz z JoMo zawitają właśnie tam w 2012r.

A Evan Bourne? To już kompletna katastrofa, jak mogłeś wpaść na taki pomysł, aby w ogóle go dać jako kandydata? Evan jedyne co osiągnął w WWE bodajże przez 3 lata to pas tag team ostatnio. I wreszcie, kiedy dostał jakikolwiek marny pas, ale jednak to zawieszają go za niedozwolone środki. Borune sam sobie zaszkodził i jestem pewny, że już nigdy w WWE żadnego pasa nie zdobędzie. Nie zdziwię się jeśli w 2012r. usłyszymy wiadomość o zwolnieniu tego zawodnika.

A kto do ME? Napisali moi poprzednicy. Mówię tu oczywiście o takich zawodnikach jak Ziggler, Riley, Swagger czy ewentualnie Clay. Ale w tego ostatniego wątpię, może on być co najwyżej jobberem dla main eventerów. To znaczy, że będzie się on pojawiał w ME, ale wszystko przegrywał. Dlaczego? Ponieważ chyba jeszcze się nie zdarzyło, aby gruby zawodnik miał najważniejszy pas federacji w WWE. Tak samo z czarnoskórym wrestlerem, ale to inna historia.



Zwycięstwa: 3 | Bez Rozstrzygnięcia: 0 | Porażki: 2


Offline

 

#10 2011-11-02 20:09:34

 Zaku

Dupa

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 2178
Punktów :   32 
Ulubiony Tag Team: Beer Money

Re: ME RAW

Marella? Za dużo czasu spędził jako postać komediowa. Owszem zasługuje na więcej aniżeli dostaje ale nawet jeśli zawita w okolice ME to jedynie jako krótki epizod.
Mason Ryan? No comment, ten zawodnik nie zasługuje na pojawianie się na Raw. Jedyna sensowna pozycja dla niego to właśnie jobber.
Ryder? Podobnie jak Marella, z tym gimmickiem nie nadaje się na ME, choć w okolicach byłoby dobrze go co jakiś czas zobaczyć. Cieszy, że ostatnio coś się zaczęło z nim dziać.
Morrison? Skreślony zawodnik nie posiadający zbyt dobrych mic skillów. W WWE po prostu nie ma na niego pomysłu. Zresztą, gdyby przeszedł do TNA to pewnie zakręciłby się blisko jakiegoś pasa aby potem zniknąć gdzieś w odmętach midcardu. Morrison w WWE jest po prostu lepszą wersją Kingstona, czyli zawodnika którego celem jest walka z Heelami i promowanie nowych zawodników.
Bourne? Ten nigdy na ME się nie nadawał. Nie ma mic skillów ani charyzmy. Ludzie go "kupują" tylko i wyłącznie za jego ring skill i to, że nie próbuje być Heelem. Wiecej w WWE pewnie nie osiągnie. Zwolnienie? Niekoniecznie, ale na pewno nie awans.
Clay? Who the Fuck is Brodus Clay?! Seriously. Kolejny zawodnik, który nadawałby się jedynie na zapychacza. Ani to nie ma mic skillów ani nawet ring skillów. Mimo wszystko wygląd nie powinien wystarczyć na ME na Raw.

To tyle z tych co do ME na dłużej się nie nadadzą.

Do tego wymienieni zostali Swagger, Riley i Ziggler. Każdy z nich zasługuje i prędzej czy później powącha ME, nawet jeśli nie na Raw to przynajmniej na SD. W sumie to dwójka z wymienionych na Smackdown miała już swoje epizody w ME, inna sprawa że nieco nieudolne.

Swagger? Na typowego ME na pełny etat się na pewno nie nada. Mimo wszystko przemawia za nim to, że miał już coś wspólnego z głównymi pasami a więc człowiekiem prosto z ulicy przecież nie jest. Jego title run był jednak, jakby to ująć, nienajlepszy. Nie ma co się napalać na tego zawodnika. Dobrze, że coś się z nim w ogóle dzieje ale w przyszłości powinien co jakiś cza odwiedzać ME, jak to ma w zwyczaju taki Mysterio.

Riley? Ma wszystko co potrzebne: wygląd, skille tak w ringu jak i na majku, do tego przynajmniej ma jakiś gimmick. Co prawda midcarderowy ale ma. Co dalej, na pewno pasuje idealnie do roli mocnego midcardera (upper) ale również powinien pojawiać się w ME. Niedługo ma powrócić i oby CT miało na niego jakiś pomysł, gdyż jest wrestlerem po prostu uzależnionym od tego wpływu. W końcu gdyby nie feud z Mizem byłby niczym a nie Facem. Oby WWE nie zmarnowało tego zawodnika, gdyż potencjał jest. Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że popełniono taki błąd, iż nie wygrał swojego sezonu NXT.

Ziggler akurat na ME zasługuje już dzisiaj. Na Smackdown dostał swoją pasę przy pasie WHC i nie zawiódł. Jego karierę zastopował jednak nagły draft na Raw. Niekoniecznie był to błąd ale sporo czasu musiało minąć, aż ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy i zaczął go traktować bardziej na poważnie. Jest zawodnikiem, którego również WWE nie powinno zmarnować, można z niego wycisnąć sporo. Przy majku jest poprawny, potrafi się dobrze sprzedać, w ringu jak na WWE jest bardzo dobrze. Co z charyzmą? tu jest trochę gorzej ale osoba Vickie jak i poniekąd pojawianie się w show Rydera spowodowały, że zaczął wywoływać emocje. Ziggler do ME na dłużej, nawet na dzień dzisiejszy.


JL

I Time NWE Champion
I Time ITC Champion
II Times Tag Team Champion (/Ted DiBiase x2)
Walka roku '09 (w/Randy Orton)

Typer Roku 2011 - TNA
Ex equo Typer Roku 2011 - WWE
Typer roku 2012 - WWE

http://steamsignature.com/card/0/76561198081814766.png

Offline

 

#11 2011-11-02 20:33:01

Ablazir

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 904
Punktów :   31 
Wrestler w e-fedzie: ,,The Phenom"Ablazir
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2 lat
Ulubiony wrestler: WWE:HHH,CM TNA: JHardy,Daniels
Ulubiony Tag Team: DX

Re: ME RAW

Co do ring skillsów Miza ,a Rileya. Uważam ,że Miz jest pewniejszy w rignu od Alexa. Po za tym już raz podobno push dla Alexa był zatrzymany przez źle wykonany suplex na Mizie. Riley kiedyś może być ME ,ale to najwyżej pd koniec 2012 ,a nie w najbliższym czasie.  Co do Brodusa uważam ,że ma on dobre ring skillse jak na swoje gabaryty. Na pewno lepsze od Khaliego i może nawet Heńka. Co do Bournea to ja bym go chciał zobaczyć jako Heela np. w gimmicku Philipsa z NWE . Zresztą o ile wiem to jako Sydal kiedyś był właśnie tym złym. Rydera chciałbym oglądać z pasem US i na razie to tyle. Santino? Nie lubię go i według mnie to pasy TT to max dla niego. Co do JoMo to on prędzej porzegna się z federacją. Jako face jest slaby przy majku. Jako Heel więcej ,by zwojował.


Ablazir

Championships:

1x Televison
1 x Hardcore

Championships as another characters:

1 x Tag Team with R-Truth as Mark Henry

Offline

 

#12 2011-11-03 16:16:08

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: ME RAW

Clay? Who the Fuck is Brodus Clay?! Seriously. Kolejny zawodnik, który nadawałby się jedynie na zapychacza. Ani to nie ma mic skillów ani nawet ring skillów. Mimo wszystko wygląd nie powinien wystarczyć na ME na Raw.

Wg mnie jest odwrotnie. Clay i jest dobry w ringu, jak na swoje gabaryty jest bardzo dobry. Gadać nie umie?

Tu pokazał co innego. Nie sugeruję się nazwą filmiku. Wystarczy zauważyć jaki heat Brodus zebrał. Zauważ. że podczas NXT to Brodus był jedyny, który nie był nijaki (podczas 3 sezonu). Jako pomocnik ADR też dawał radę. Mi tam się go dobre słucha. Narazie nie wybiegam z oceną, ale Clay zapowiada się dosyć dobrze.

@Down Tak sorry, pomyliłem się. Chodziło ofc. o 4.

Zobaczymy, po promach widać, że coś dla niego szykują. A-Ry obecnie tkwi w jobberce (chyba). Ostatnio walczy na superstars, nie ma żadnej przerwy.

Ostatnio edytowany przez Pavlo (2011-11-03 16:23:16)


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

#13 2011-11-03 16:20:49

 Zaku

Dupa

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2009-11-22
Posty: 2178
Punktów :   32 
Ulubiony Tag Team: Beer Money

Re: ME RAW

Próbowałem sobie przypomnieć kto w takim razie poza nim był w trzecim sezonie NXT i wiesz do czego doszedłem? Tam były same divy...No ale ok, wiadomo o co ci chodziło, w końcu każdemu może się zdarzyć napisanie czegoś co miało inaczej wyglądać.
Co do samego NXT. Jedynie sezon pierwszy miał jakikolwiek sens, z drugiego nadawał się jedynie wspomniany wyżej Alex Riley. Dla reszty IMO nie ma i nie będzie nigdy miejsca na górze karty Raw. Przynajmniej się na to nie zapowiada.


JL

I Time NWE Champion
I Time ITC Champion
II Times Tag Team Champion (/Ted DiBiase x2)
Walka roku '09 (w/Randy Orton)

Typer Roku 2011 - TNA
Ex equo Typer Roku 2011 - WWE
Typer roku 2012 - WWE

http://steamsignature.com/card/0/76561198081814766.png

Offline

 

#14 2011-11-03 16:37:56

Ablazir

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 904
Punktów :   31 
Wrestler w e-fedzie: ,,The Phenom"Ablazir
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2 lat
Ulubiony wrestler: WWE:HHH,CM TNA: JHardy,Daniels
Ulubiony Tag Team: DX

Re: ME RAW

Co do Rileya to ostatnio go nie było ,bo miał drobną kontuzje. On może być ME ,ale nie w najbliższym czasie jak już mówiłem. Co do Brodusa to sądzę ,że w ciągu kariery zaliczy kilka runów z najważniejszymi pasami ,ale większość czasu spędzi w midcardzie.


Ablazir

Championships:

1x Televison
1 x Hardcore

Championships as another characters:

1 x Tag Team with R-Truth as Mark Henry

Offline

 

#15 2011-11-03 17:13:08

D_

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 57
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Cpt. Rodriguez
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 7 lat styknie
Ulubiony wrestler: Steve Austin
Ulubiony Tag Team: LoD
Data urodzenia: 1995

Re: ME RAW

Dla mnie nie ma jakiś super wyborów, ale zważając na obecną sytuacje chciałbym zobaczyc Drew McIntyre'a. Wiem, że to mało prawdopodobne, ale ten koleś moim zdaniem ma dobry mic skill i ring skill. Swoją droga obejrzał bym walke Mysterio z Punk'iem. Napewno byłby to ładny pojedynek. Sheffield też zły nie jest..po kontuzji jak wróci może dostanie jakiś push. Dziwie się, że nikt na to nie wpadł, ale jak wróci Rock to też chciałbym go zobaczyc pomimo tego, że jest największym rozczarowaniem tego roku. Też gdyby Rollinsa na Raw wsadzili byłoby dobrze.


Captain Rodriguez



http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2010/09/150005-machete_422x218.jpg



Wins: 2 No Contest: 0 Loses: 0



Cpt. Rodriguez def. Can Hard by pinfall

Cpt. Rodirguez def. The Undertaker and Matt Mondo by pinfall on Matt



Achievements:
~~~~

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Проживание Альпбах Hotele Bahrajn Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa Boîte de vitesses automatique Mini