Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2011-02-17 22:35:16

 Philips

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

7675211
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 2256
Punktów :   64 
Ulubiony wrestler: Jesus Ortega i bracia Howke
Data urodzenia: 19.10.1996r.

Lech Poznań 1 - 0 SC Braga

Niedawno zakończył się mecz Lech Poznań - SC Braga, który to gospodarze wygrali 1:0. Postanowiłem ocenić oba kluby, oraz ogółem poziom spotkania w skali od 1 do 10.

Lech Poznań

Podstawowa 11:

Krzysztof Kotorowski (6.5) - Tak naprawdę nie miał okazji, żeby się wykazać, ale w początkowej fazie meczu dobrą interwencją uchronił Lecha od starty bramki. Kto wie, czy jakby wtedy stracili bramkę mecz później tak by się potoczył. Jego gorszą stroną dzisiaj były wybicia, często niecelne.

Marcin Kikut (6) - Bardzo dobrze w ofensywie. Często przedzierał się pod pole karne rywali z Portugalii, ale brakowało dokładnych dośrodkowań. Nie błyszczał również w obronie.

Bartosz Bosacki (7) - Dobra pierwsza połowa i znakomita druga. Był bardzo pewny siebie, i nie bał się nawet robić wślizgów we własnym polu karnym.

Manuel Arboleda (6) - Tym razem gorzej niż zwykle. Od początku meczu nie był pewny i przegrywał piłki w powietrzu. Nie postraszył również strzałami po stałych fragmentach gry.

Seweryn Gancarczyk (5) - Jeden z najsłabszych ogniw z całej drużyny Lecha. Bardzo nie pewny w pierwszej połowie, błędy w przyjęciu piłki i kilka strat. Trochę lepiej było w drugiej połowie, kiedy się trochę ustabilizował i poprawił swoją grę.

Jakub Wilk (4) - Bardzo słaby mecz. Myślałem, że od początku meczu będzie grał Jacek Kiełb co myślę byłoby lepszym rozwiązaniem, gdyż zagrał jakby go w ogóle na boisku nie było.

Siergiej Krivets (7.5) - Świetny mecz Białorusina. Bardzo aktywny szczególnie w drugiej połowie. Bardzo dużo odbiorów piłki, dokładne podania i asysta przy bramce Rudnevsa.

Ivan Đurđević (6) - Przeciętny, aczkolwiek bardzo równy w całym spotkaniu. Bardzo waleczny w środkowej części boiska.

Bartosz Ślusarski (4.5) - Katastrofalny występ sprowadzonego w zimowym okienku z Cracovii do Lecha zawodnika. Zupełnie przyzwoite pierwsze 10 minut, a resztę jego występu zostawię bez komentarza. Słusznie został zmieniony przez trenera Bakero już w przerwie meczu.

Semir Štilić (7) - Miał słabsze i lepsze momenty w grze, ale jego całą grę można zdecydowanie ocenić na plus. Dużo walczył na boisku o każdą piłkę. Trochę nie potrzebna żółta kartka po bezmyślnym faulu na nogi rywala.

Artjom Rudnevs (8) - Świetny występ napastnika drużyny Lecha Poznań. Zdobył bramkę na wagę zwycięstwa. Wiele walki, bardzo aktywny, często uciekał obrońcom, którzy zmuszeni byli go faulować.

Rezerwowi:

Jacek Kiełb (5) - Słaby mecz, po wejściu na boisko na początku nic mu nie wychodziło, zwalniał grę i tracił piłki. Z czasem było coraz lepiej, ale nie był to dobry występ Polaka.

Mateusz Możdżeń (4.5) - Niestety, ale zagrał podobnie jak ten, którego zmienił. Nic nie wniósł do gry Poznaniaków.

Vojo Ubiparip (5) - Grał 10 minut, dotknął piłkę za 3, może 4 razy, ale nie zmienił specjalnie gry mistrzów Polski.

Trener:

José Mari Bakero (6.5) - Cały mecz stał przy linii trenerskiej i podpowiadał swoim zawodnikom.

Najlepszy zawodnik Lecha: Artjom Rudnevs

Cała Drużyna Lecha (6) - Słabiutki mecz w pierwszej połowie, po zmianie stron grali zdecydowanie lepiej. Zaowocowało to bramką i wtgraną w pierwszym meczu 1/16 Ligi Europy.

SC Braga

Podstawowa 11:

Artur Moraes (6) - Nie najgorszy mecz bramkarza drużyny gości. Nie miał szans przy straconej bramce, a Lechici nie zmuszali go do pokazania swoich umiejętności.

Miguel Garcia (5.5) - Bardzo przeciętny mecz. Nie wyróżniał się ani w ofensywie, ani w defensywie.

Kaká (4) - Bardzo słaby występ środkowego obrońcy wicemistrzów Portugalii. Można policzyć na palcach jednej ręki interwencje, które mu się udały.

Alberto Rodriguez (6) - Jeden z jaśniejszych punktów Bragi w tym meczu. Bardzo dobrze w obronie, pomagał w konstruowaniu ataków pozycyjnych.

Silvio (6) - W pierwszej połowie trochę niemrawo. W drugiej szło mu zdecydowanie lepiej w ofensywie.

Custodio (5) - Mało zauważalny na boisku przez większą część meczu.

Hugo Viana (6.5) - Dobry występ w tej pierwszej połowie, kiedy przeważała Braga. W drugiej trochę zestopował, tak jak cały zespół.

Leandro Salino (5) - Praktycznie nie widoczny na placu gry.

Lima (7) - Według mnie najlepszy zawodnik SC Bragi. Miał swoje szanse, jednak żadnej nie wykorzystał. Bardzo aktywny mniej-więcej do straconej bramki, potem zaczął grać gorzej, jakby już nie wierzył, że mogą jeszcze coś ugrać w tym meczu.

Helder Barbosa (6) - Zupełnie przyzwoita pierwsza połowa, jednak w drugiej połowie został ściągnięty, gdyż miał na swoim koncie już żółtą kartkę.

Meyong (6) - Osobiście podobała mi się jego gra w pierwszej połowie, był bardzo aktywny, pokazywał się na pozycje. Po zmianie stron zdecydowanie zaczął grać po prostu słabo.

Rezerwowi:

Alan (5) - Gwiazda Bragi w tym sezonie, ale wydaje mi się, że nie jest przyzwyczajony do takich warunków i stąd taka słaba postawa.

Mossoro (-) - Grał zbyt krótko, żeby go ocenić.

Trener:

Domingos Paciência (6) - Pomagał swoim zawodnikom przy lini trenerskiej, jednak jego zespół przegrał.

Najlepszy zawodnik Bragi: Lima

Cała drużyna Bragi (5.5) - Starali się i wyszło im to nie najgorzej przy słabszej dyspozycji Lecha. Mimo starań polegli przy Bułgarskiej 1:0.

Poziom spotkania (4) - W skrócie był to bardzo słaby mecz, mało strzałówi dużo błędów.
 
Piłkarz meczu: Artjom Rudnevs



Zapraszam do dyskusji na temat meczu, i jeśli ktoś nie zgadza się z notom dla zawodnika proszę napisać dlaczego, być może o czymś zapomniałem.

Ostatnio edytowany przez Philips (2011-02-17 22:56:22)



Zwycięstwa: 3 | Bez Rozstrzygnięcia: 0 | Porażki: 2


Offline

 

#2 2011-02-18 08:42:09

Messenjah

http://imageshack.us/a/img32/3686/h5c1.png

Zarejestrowany: 2010-08-15
Posty: 346
Punktów :   35 
Wrestler w e-fedzie: Shine-Tsu-Hiko
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2008
Ulubiony wrestler: Bourne, Kaval, Danielson
Ulubiony Tag Team: MCMG
Data urodzenia: 23.09.1990

Re: Lech Poznań 1 - 0 SC Braga

Bardzo fajnie to zrobiłeś. Co do meczu i ocen. Dla mnie bohaterem meczu był Krivets. Owszem Rudnevs bramka, sporo walki, jednak momentami była ona trochę taka chaotyczna, gdyż brakowało mu wsparcia kolegów. Za to Krivets miał mnóstwo świetnych odbiorów, piłkę rozgrywał dość spokojnie, nie tracił jej. Bardzo poprawił się ten gracz w defensywie w porównaniu do tego co pokazywał na początku swojej gry w Lechu. Lechowi wyraźnie brakowało ogrania związanego z tym, że dopiero zaczynają wychodzi po przerwie zimowej na boisko, a jak wiadomo mimo  wszystko w sparingach ogrania się zbyt dużego nie zyska. Zawiedli skrzydłowi Lecha. Jeśli Ślusarski ma być zastępstwem dla Peszki ( podobno Franek już mu odpuścił i na następne zgrupowanie go powoła) to m... Nadzieja w Kiełbie bo gość jest młody i widać, że ma ten zryw, tak potrzebny skrzydłowemu. Ciekawi mnie także jak pokaże się dalej Ubiparip, niezłe występy w sparingach i myślę, że będzie dużo lepszą alternatywom dla Rudnevsa od Tshibamby. Czekam na rewanż i uważam, że na dobrej murawie gdzie Lech będzie mógł grać szybkie kontry tak jak lubi, jest duża szansa utrzymania wyniku.


http://img69.imageshack.us/img69/9755/shines.png


Rekord: (nieaktualny- ostatni update In Captivity 2011 )
Wins -  28
Losses- 16
Draws  -6

Last fight:
Shine-Tsu-Hiko vs Alberto Del Rio

Achievements:
NWE Champion (2x)
King of the NWE 2011
Fans Favourite of the Year 2010
Best Gimmick of the Year 2010
Najlepszy powrót roku 2011
http://img26.imageshack.us/img26/2121/wade1.png

Offline

 

#3 2011-02-19 23:04:33

 Stabil

http://i42.tinypic.com/eulflz.jpg

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 494
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Ron Killings
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Data urodzenia: 10.10.94

Re: Lech Poznań 1 - 0 SC Braga

Mecz był bardzo nudy , nie spodziewałem się takiej gry, myślałem że Kolejorz będzie grał jak z Juve czy MC, a tu wielkie zaskoczenie nie szli w ogóle do przód nie chcieli atakować tylko bronili i grali na połowie gracza takim podaniami . No ale udało się to jedno bramkę strzelić , ale jak kolega wyżej napisał bohaterem meczu nie jest Rudvens tylko Krivets . Jak Lech Będzie tak grał za tydzień obawiam się że mogą nie wygrać bo widać że Braga chce przejść dalej . Mecz Oceniam 6/10 a dla tego tylko że wygrali


Osiągnięcia :

1x World Heavyweight Championship Title

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
podłoga taneczna poznań fsmods.pl eggy.pl ambele.pl wellness w Ciechocinku dobry stomatolog łódź