Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#16 2012-01-18 11:43:59

 Pavlo

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

Zarejestrowany: 2010-05-28
Posty: 1219
Punktów :   39 
Wrestler w e-fedzie: Kurt Maxim
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2009
Ulubiony wrestler: Steve Austin, Jericho
Data urodzenia: 96

Re: Kto najlepszy obecnie z wrestlerów w TNA?

WTF? Facepalm bardziej pasuję do twojego posta.

Tak, Roode jest dobry za mikrofonem. Oczywiście możesz uważać inaczej, ale nie można powiedzieć, że jego speeche są nudne. Tak samo jak Miz ma motyw z tym Awesome, a Del Rio z przeznaczeniem - i to jest naprawdę źle? Rocka też się doczepisz, że co speech używa tych samych zwrotów? Roode odgrywa takiego selfish guya ale nie można powiedzieć, że tylko to mówi. Postać Roode'a fajnie budowano, np. te proma gdzie wypowiadały się jego bliskie osoby, albo nawet sam sposób w jaki przeszedł Heel Turn. IMO Roode jest obecnie obok Storma jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników dla TNA. A jego umiejętności przy mikrofonie może i nie są na poziomie Jamesa, ale i tak są bardzo dobre, co udowadniał również w przeszłości.

Storm ma świetny kowbojski akcent i jego prom świetnie się słucha. Według mnie jest to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy mówca obecnie w Main Streamie. Czasami nawet przyćmiewał Angle'a w segmentach co robi wrażenie. No i moim subiektywnym zdaniem jest lepszy od CM Punka, który ostatnio jest według mnie bardziej "spoko gościem" niż sobą (te teksty pod publiczkę, ta przyjaźń z Foleyem) a to co ostatnio zrobił na Raw (kiepsko nawrzucał Ace'owi i wyszedł jak obrażone dziecko, prawdziwy buntownik) sprawia, że jeszcze większą mam do niego niechęć. Nie to, że go hejtuje, ale wg mnie daleko mu do najlepszego na świecie, jak twierdzi większość.

Najlepszy w TNA? Trudno mi wybrać, ale jeśli już to Kurt Angle, którego nie bałbym się nazwać obecnie najlepszym na świecie. A kto według mnie zasługuję na pas TNA? Angle, Storm, Bully Ray, Roode, AJ, Samoa Joe no i może Double A, chociaż w to bardzo wątpię. Trochę też hejtuje Jeffa, bo dostaję na więcej niż zasługuję, ale po cichu liczę, że odzyska formę i będzie znowu face'owym latającym Jeffem.


Kurt Maxim

World Heavyweight Championship (2x)
Hardcore Championship (1x)
EXO Elimination Chamber Winner (2011)
Intercontinental Championship (1x)
EXO Money in the NWE
Television Championship (1x) - as Paul Blackwade

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa UbytovĂĄnĂ­ Jesenice https://www.worldhotels-in.com Boende La Roche-sur-Yon Penthouse Roof 6 pieces Ă  Monaco Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa BoĂŽte de vitesses automatique Mini