Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2010-09-15 01:36:56

 Mr.Anderson

http://imageshack.us/scaled/landing/801/9sm0.png

36699523
Skąd: ...
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 1346
Punktów :   41 
Wrestler w e-fedzie: Mr. Anderson
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2004
Ulubiony wrestler: The Phenom
Ulubiony Tag Team: Ministry of Darkness
Data urodzenia: `95
WWW

Sporty Zimowe

Macie jakieś swoje ulubione konkurencje?

Może jesteście fanami Biathlonu, Skoków czy Saneczkarstwa? Porozmawiajmy o tejże dziedzinie sportu.



Ja sam osobiście lubię oglądać wiele konkurencji zimowych, skoki, hokej (byle nie europejski) kombinacje norweska, saneczkarstwo, bobsleje, biegi narciarskie czy dużo innych. Najbardziej chyba jednak oglądam Skoki i Biathlon. Skoki no, bo Polacy skaczą lepiej niż Polacy grają w piłkę. A biathlon, bo zawsze lubiłem Bjoerdalena ^^

Czas na wasze wypowiedzi.


Mr.Anderson
Zwycięstwa: 1  Remisy: 0  Porażki: 0

Offline

 

#2 2011-02-14 19:12:44

 Stabil

http://i42.tinypic.com/eulflz.jpg

Skąd: Ciechanów
Zarejestrowany: 2010-03-13
Posty: 494
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Ron Killings
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007
Data urodzenia: 10.10.94

Re: Sporty Zimowe

Ja to tylko z zimowych to oglądam najczęściej skoki narciarskie no i jak jakaś olimpiada leci w tv to nie raz z nudów oglądam hokej , saneczkarstwo itp.


Osiągnięcia :

1x World Heavyweight Championship Title

Offline

 

#3 2011-02-14 21:34:03

 Philips

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

7675211
Skąd: Ostrów Wlkp.
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 2256
Punktów :   64 
Ulubiony wrestler: Jesus Ortega i bracia Howke
Data urodzenia: 19.10.1996r.

Re: Sporty Zimowe

to jak Stabil odświeżył temat to też się wypowiem ;-)

Osobiście lubię oglądać sporty zimowe. Głównie skoki narciarskie, wiadomo dlaczego - Adaś i Kamil. Uwielbiam kombinację norweską (bo lubię skoki), a jak mnie już wciągną pozycje po skokach to oglądam biegi . Biegi narciarskie... męskie tylko sprinty, bo jest dużo przepychanek i czasem z panów można się pośmiać jak będzie kraksa to wstają i zamiast biec to się kłócą. Żeńskie dzięki królowej zimy - Justynie Kowalczyk, tak to mnie wciągło... Uwielbiam biathlon, nie wiem czemu, po prostu mi się podoba . Hokej jak nie europejski to moge popatrzeć. Saneczkarstwo i bobsleje nie przypadły mi do gustu, ale jak nic innego nie ma to z nudów obejrzę . I jeszcze nie wiem, jak to się nazywa... chyba Ski Cross i Snowboard Cross... to że się ścigają na nartach, albo na snowboardzie... To chyba tyle



Zwycięstwa: 3 | Bez Rozstrzygnięcia: 0 | Porażki: 2


Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Zielona Góra Park Azure nice apartment by Baku Housing Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław