6.Ciulowe Kurvinoxy (Philips i Shary)

7.Play 4 Fun (Taylor i Samuraj)

8.Awesome One's (Vicious i Koper)

ZASADY

Na początek startujemy z rozgrywkami grupowymi. Z tych 2 grup wychodzą po dwie drużyny i grają one systemem każdy z każdym. o miejsca 1-4. Zespoły, które nie awansowały dalej grają o miejsca 5-8 również w grupie. System punktów wygląda tak:

Zwycięstwo - 3pkt
Remis - 1pkt
Porażka - 0pkt

Przy równej liczbie punktów o miejscu decyduje:
1)Bilans bramek
2)Wynik bezpośredniego meczu między danymi zespołami

Gramy na boisku Classic, mecz złożony z 2 połów po 5 minuty. W MECZACH NIE GRAMY DOGRYWKI! Bramki liczą się do końca drugiej połowy, bramki w overtime'ie nie są uznawane, za remis oba teamy dzielą się punktami.

A teraz taki mini-regulamin:

1.Dwójki mają grać na serwerze osoby postronnej, aby nie było przewagi jednej drużyny w formie lagów, sędzia ten ma wrzucić wynik spotkania w wyznaczonym terminie, inaczej obie drużyny nie dostają punktów
2.Mecze rozgrywamy w formie dwóch pięciominutowych połów, drużyny grają po połowie jako 'blue' i po połowie jako 'red'
3.Jeśli mecz nie zostanie rozegrany i wysłany na stronę w odpowiednim terminie to robimy jak kiedyś na turnieju 'jedynek'. Drużyna poszkodowana tym, że przeciwnicy nie przyszli lub nie sposób było się z nimi umówić, ma dać 'dowód' tego, np. screena z PW czy gg.
4.Wyniki proszę wysyłać do końca dnia, w którym powinien być rozegrany mecz, po 24:00 wyniki nie będą uznawane.
5. Podczas grania meczu wszyscy zawodnicy są zobowiązani wyłączyć wszystkie programy (np. gg, ares, skype itp.) oraz wszystkie strony. Ma być włączony tylko HaxBall.
6. KAŻDY ma grać pod takim nickiem, jaki ma na forum. Jeśli ktoś zamierza grać z innym i nie reaguje na ostrzeżenie na haxballowym czacie od rywali, można wysłać mi screena i drużyna z innymi niż na forum nickami otrzyma DQ.

To wszystko, powodzenia w turnieju.

Balcony Apartment, 4 min to U3 Zipperer Straße przegrywanie kaset vhs w polsce Sofia’s Apartment Saas-Grund Katalog SEO nocleg ciechocinek Komornik Warszawa Boîte de vitesses automatique Mini